Top Gear
#41
A Hammond, jak to Hammond to nie ma jeszcze milion innych programów w BBC, czy May też coś tam nie ma? A więc jakby zakładali coś nowego z Clarksonem to nie musieliby też złożyć wypowiedzenie w BBC?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#42
Są pierwsze wyniki oglądalności BBC po tym jak NIE wyemitowali nowego odcinka teraz w niedzielę. Wynik?
4 mln mniej widzów (normalna oglądalność to 5-5,5 mln widzów w Wielkiej Brytanii, w niedzielę było 1,3 mln).
Ciekaw jestem co z odszkodowaniami za umowy sponsorskie i prawa do emisji w innych krajach. BBC chyba samo nie wie co z tym zrobić.

Odpowiedz
#43
Proponuję aktualizację credo - "Live Politically Correct or Die" :)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#44
May i Hammond odmówili kręcenia show bez Jezzy :D fuck U BBC

Odpowiedz
#45
Czy ktoś dotarł w ogóle do jakichkolwiek informacji, o co tam naprawdę poszło? Bo sorry, ale nie chce mi się wierzyć, że BBC rezygnuje z dziesiątek milionów dolarów tylko dlatego, że ktoś dał komuś w mordę.
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
#46
Wydaje mi się, że to jest katalizator. Jeremy od dawna miał zatargi z szefami stacji przez swoje niepoprawne politycznie gadki. W ostatnich latach byl wielokrotnie na dywaniku szefów stacji.

Odpowiedz
#47
Byl na dywaniku, ale konczylo sie klapsem. Angielskie lewactwo (wraz z polowa mediow) od lat nie moga faceta zdzierzyc, a po ostatniej akcji rozegrala sie prawdziwa gownoburza. Do tego ida wybory :)
(20-03-2015, 04:03)Motoduf napisał(a): Czy ktoś dotarł w ogóle do jakichkolwiek informacji, o co tam naprawdę poszło? Bo sorry, ale nie chce mi się wierzyć, że BBC rezygnuje z dziesiątek milionów dolarów tylko dlatego, że ktoś dał komuś w mordę.

W UK takie cos wystarczy. Pamietam, ze nie raz ktos u mnie w klasie dostal z plaskiego w twarz od nauczycielki. Gdyby cos takiego stalo sie na wyspach, to stary, dym idzie przez media przez dwa tygodnie t. prasa, blogi, potkania w tv z psychologami, szkola obklejona policyjna tasma itd :)

Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#48
(19-03-2015, 21:47)Arahan napisał(a): May i Hammond odmówili kręcenia show bez Jezzy :D fuck U BBC

To akurat żadne zaskoczenie. Nie mówię, że lojalność tu w ogóle nie zdziałała, ale chyba obaj mają świadomość, że robienie czegokolwiek pod szyldem TG bez Clarksona nie ma sensu również wizerunkowo. Hammond ma chyba spore parcie na szkło, May wydaje się bardziej wyluzowany pod tym względem i pewnie obaj nie do końca są zadowoleni z tego, że Clarkson zarabia na TG dużo więcej niż oni, ale wydaje mi się, że zrobienie w TV czegokolwiek związanego z motoryzacją, będzie dla nich ryzykowne.

Widzę dwa wyjścia, albo wszyscy przechodzą do konkurencji (oby z najlepszymi kamerzystami, montażystami i Wilmanem) albo May i Hammond zostają w BBC ale robią te swoje programy o zabawkach, dzikich zwierzętach i innych gadżetach. Ewentualnie Clarkson za jakiś czas robi swój program.

Lewactwo, lewactwem, ale myślałem, że nawet lewactwo lubi pieniądze. Mógł ich wkurwiać, ale żeby pozbyli się takiego produktu? Nawet teraz widzę, że jakieś BBC Brit reklamują na fejsie Clarksonem.


Odpowiedz
#49
Lewactwo bardzo lubi pieniadze, ale BBC jest pod lupa zwiazkowcow, watch dogow, rzadowych komisji i tego typu gowien, no i chodzi o nacisk ze strony innych mediow/opinii publicznej. Taki kraj.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#50
No dobra, ale o ile BBC jedzie nadal wyłącznie na licence fee (tak?) to już BBC Worldwide to normalny biznes, nie? W jakimś miejscu machiny musi być presja na kasę chyba.

No, ale tak, czy inaczej niech spadają do jakiegoś Sky albo najlepiej od razu do HBO. Tylko niech zabiorą najlepszych z ekipy i będzie ok.


Odpowiedz
#51
Nie wiem jakie tam sa motywy i motywiki prawne, ale jak widac, wyzej wala nie da sie podskoczyc. Zreszta Clarkson tez walnal focha i nie chce wracac. Na moje oko, skonczyloby sie kara i kreciliby dalej, ale jak glowna gwiazda ma to w dupie, to nara. Zreszta nie boj, nie boj, oni cos wymysla.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#52
No widzę, że Clarkson nie ułatwia polubownego załatwienia sprawy. Nie żebym się po nim spodziewał, że będzie potulnie czekał na wymierzenie kary przez komisję BBC. Ciekawe ile w tym wszystkim unoszenia się honorem i pokazywania BBC środkowego palca a na ile przemyślane działanie. Skoro kończyły im się kontrakty to może mają po cichu jakiegoś deala. W tym przypadku lepiej odejść tak, niż z powodów finansowych. Mimo wszystko szkoda, bo zawsze jakieś tam ryzyko jest poza BBC no i TG to jednak kawał historii.


Odpowiedz
#53
Nie ułatwia bo po co? Znowu coś palnie i będzie się musiał tłumaczyć, a i tak by był na cenzurowanym i musiałby się gryźć w język. Przypuszczam, że Hammond i May odejdą razem z nim do innej stacji. Komercyjnej, która będzie miała w dupie lewicowe pieczenie odbytu.

Odpowiedz
#54


Bucho, Twój ulubieniec zabrał głos, wytrzymałem półtorej minuty.





Odpowiedz
#55
Czy Brand jedzie po Clarksonie? Bo jak tak to bedzie niezle, bo swego czasu on i Ross byli zbanowani przez BBC.

Odpowiedz
#56
Chyba tylko dlatego bardzo po nim nie jedzie. Niewiele wytrzymałem, ale te fragmenty, które do mnie dotarły są raczej o tym jak konserwatywnym, niedzisiejszym i nieempatycznym prostakiem i wrogiem postępowego społeczeństwa jest Clarkson.


Odpowiedz
#57
I o tym, że samochody niszczą środowisko a Top Gear jest elementem propagandy indywidualizmu, który trzeba wyplenić.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#58
Arahan napisał(a):Wydaje mi się, że to jest katalizator. Jeremy od dawna miał zatargi z szefami stacji przez swoje niepoprawne politycznie gadki. W ostatnich latach byl wielokrotnie na dywaniku szefów stacji.

Bucho napisał(a):W UK takie cos wystarczy. Pamietam, ze nie raz ktos u mnie w klasie dostal z plaskiego w twarz od nauczycielki. Gdyby cos takiego stalo sie na wyspach, to stary, dym idzie przez media przez dwa tygodnie t. prasa, blogi, potkania w tv z psychologami, szkola obklejona policyjna tasma itd :)

Generalnie tak, ale w tym wypadku nie chodzi przecież o poprawność polityczną, rasistowskie wypowiedzi czy coś takiego. Jeden facet dał drugiemu w mordę na planie i tyle. Jeśli naprawdę o to poszło, to można to było spokojnie rozwiązać w samym BBC. Clarkson już zresztą dał kiedyś w mordę chyba Piersowi Morganowi i nikt go nie zwolnił.
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
#59
Bo Morgana nie lubią jeszcze bardziej :P
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#60
Tymczasem:









Fani z petycją :)

P.S. Chociaż dziwne, że udało im się załatwić czołg, a już na porządny hełm dla Stiga nie starczyło. :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [oddzielony] Top Gear Arahan 0 407 23-05-2011, 22:08
Ostatni post: Arahan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości