Top Gear
Nowy program całej trójki wyprodukuje Netflix, a tytuł to "House of Cars".

Odpowiedz
A co ze Stigiem? :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(14-05-2015, 22:11)Arahan napisał(a): Nowy program całej trójki wyprodukuje Netflix, a tytuł to "House of Cars".

To jakiś międzynarodowy dzień suchara? Najpierw DC, teraz to...
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Panowie May i Hammond podobno odrzucili propozycję BBC opiewającą na 4,6 mln funtów wg. której mieliby prowadzić TOP GEAR we 2, a 3 osoba miałaby się co tydzień zmieniać. Podobno razem Clarksonem konćzą negocjacje z Netfliksem, który oprócz PEŁNEJ swobody chce im dać bardzo wysokie kontrakty.

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18077302,Clarkson_i_spolka_odrzuca_miliony_od_BBC_i_zrobia.html

Odpowiedz
Tymczasem BBC reklamuje nowy specjalny odcinek z Clraksonem (?!).

Pojawiają się też jakieś plotki, że w BBC wreszcie skumali, że wywalenie Clarksona im się po prostu bardzo nie opłaca i dopuszczają możliwość powrotu. W takim razie powyższe wygląda na sondowanie opinii publuicznej. Spoko. Z jednej strony bym chciał, żeby pokazali BBC fucka i jestem ciekaw, co zrobiliby w nowej formule. Z drugiej strony Top Gear to od zawsze BBC a i zaczynanie od nowa zawsze jest ryzykowne. Byle się dogadali jak najszybciej i zaczeli kręcić, czy to dla BBC, czy dla Netflixa.

Odpowiedz
BBC wybrało nowego prowadzącego Top Gear a może anwet dwóch. 
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news-chris-evans-kim-jest-nowy-prowadzacy-top-gear,nId,1837290
Generalnie nie znam, a modelka może być ale tylko w bikini. ;)

Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
O Kapitan Ameryka w nowym Top Gear ;]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Wszędzie do kroćset fur beczek! ten Marvel. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Znam ich własciwie tylko z występów w Top Gear. Evans raczej irytujący, ale Kidd całkiem sympatyczna. Gdyby nie fakt, kogo zastępują, mógłby wyjść z tego spoko program i w sumie nadal może. Szkoda tylko, że kontynuują to pod marką Top Gear.

Swoją drogą, ciekawe rzeczywiście, że oboje chyba dosyć dobrze znają się z Clarksonem i są mocno związani ze "starym" Top Gear - ona przynajmniej dwa razy była gościem i długo była wysoko na tablicy z czasami, on nawet wypożyczał do programu jakieś vintage fury ze swojej prywatnej kolekcji (co każe mi wątić, że zdecydował kontrakt za 3kk za trzy lata). Może ta zmiana, jeśli nie z jego błogosławiństwem, to przynajmniej pomyślama tak, żeby łagodniej odciąć się od Clarksona.

Odpowiedz
Cokolwiek by BBC nie zrobiło, to i tak nie zastąpi Clarksona, Maya i Hammonda. Nie ta półka. Ci ludzie zjedli zęby na Top Gear, mają do siebie wzajemny szacunek, przyjaźnią/kolegują się, a przede wszystkim wiedzą ile są warci we 3. 

Odpowiedz
Nie ma najmniejszej możliwości, żeby nowi prowadzący chociaż w małym stopniu osiągneli taki sukces jak Clarkson, May i Hammond. Panowie stworzą nowe show i podczas emisji pierwszego odcinka będą mieli 100x większą oglądalność niż nowy Top Gear

Odpowiedz
Ja co do tego nowego show z Clarksonem, Hammondem i May'em, też mam jednak obawy. Na ile oni mogą przejąć formę z BBC? Top Gear jeżeli chodzi o formę i styl też kształtował się przez lata. i tak nie wiem, czy ten nowy show będzie kopią Top Gear? Stiga pewnie nie będzie, gwiazdy w samochodzie za przystępną cenę itd. Też jestem ciekaw jaki będą mieli budżet do dyspozycji. Gdyż jednymi z moich ulubionych odcinków to były wielkie wyprawy, czy to do Wietnamu, Boliwii, Botswany itd. czy też tworzenie nowych aut, amfibii itd.
Nie chciałbym, aby ten program stał się zbyt mocno wyłącznie programem samochodowym.

#istandbydaenerys

Odpowiedz
Jestem bardzo ciekawy formy ich nowego programu, nie wiadomo jak wygląda kwestia praw do poszczególnych elementów Top Gear- ile w ogóle można sobie prawnie zastrzec. Nie wierzę, żeby zapraszanie gwiazd, dawanie im przejechać okrążenie toru w nie-super samochodzie i zapisywanie czasów na tablicy było zarezerwowane dla Top Gear.

Cytat:Nie chciałbym, aby ten program stał się zbyt mocno wyłącznie programem samochodowym.
Znając poza Top Gearową działalność Clarksona i Hammonda (nie wiem co robi May), to można się raczej obawiać (lub cieszyć, zależy co kto lubi), że samochodów będzie w nowym programie mniej, a więcej pogaduch i różnych śmiesznych rzeczy na jakie wpadną prowadzący.

Odpowiedz
Czemu poza Top Gearowa działalność Clarksona i Hammonda miałaby sugerować, że są bardziej zainteresowani zabawą a mniej samochodami? May poza TG robi chyba podobne rzeczy - programy o gadżetach, zabawkach z jego dzieciństwa i tym podobne rzeczy. Mi się wydaje, że w ramach Top Gear oni ciągle są zainteresowani przede wszystkim furami i mimo wszystko gdyby mogli nie robiliby tych żenujących komediowych ustawek. Kilka razy po odcinkach zdominowanych przez "przypadkowe" podpalenia przyczep i inne głupoty, delikatnie się od nich dystansowali. Wydaje mi się, że padli trochę ofiarą własnego sukcesu i musieli ulegać presji robienia programu nie tylko dla zainteresowanych motoryzacją, ale też dla gospodyń domowych. Przynajmniej w UK, kobiety to była coraz większa część ich publiczności. Jeśli w Netflixie czy gdzie tam w końcu wylądowali będą mieli całkowitą wolność, będzie można zweryfikować moją teorię. Ja jestem jak najbardziej za wywaleniem amfibii, ciągników, podpalania przyczep i innych głupot. Nawet brak gwiazd bym chyba dobrze przyjął, chyba, że wymyślą coś nowego.

Odpowiedz
(19-06-2015, 21:48)'PropJoe' napisał(a): Ja jestem jak najbardziej za wywaleniem amfibii, ciągników, podpalania przyczep i innych głupot. Nawet brak gwiazd bym chyba dobrze przyjął, chyba, że wymyślą coś nowego.

Ale wtedy właśnie to się stanie "normalnym" programem samochodowym. Dla mnie te wszystkie wyzwania były właśnie tym co wyróżniało ten program na tle innych. A jeszcze dodając do tego charyzmę prowadzących mieliśmy super rozrywkę. To fakt, że często nie trzeba było być fanem motoryzacji, aby lubić Top Geara. Ale mimo wszystko ja jednak nie chciałbym, aby w nowym programie zabrakło wariacja i jak najbardziej wiele przyczep kempingowych musi zostać zniszczonych! :)

#istandbydaenerys

Odpowiedz
Może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem. Rozróżniam fajne głupoty obecne w programie od poczatku, czyli wszelkie stunty, rozwalanie przyczep, wyścigi i tym podobne rzeczy uatrakcyjniające pokazywanie samochodów oraz głupoty w stylu pracy na roli, wspólnych wycieczek kończących się wyreżyserowanymi wypadkami i pożarami, w których w centrum uwagi są nie samochody a prezenterzy i ich "przygody". Budowanie customowych pojazdów samo w sobie jest fajne w rozsądnej ilości, ale już to co zwykle z nimi robią coraz częściej bywa żenujące. Są super, kiedy w sposób błyskotliwy i z humorem recenzują samochody a nie udają po raz setny, że May się zgubił, Hammond zostawił czajnik na gazie a Clarkson przypadkowo w coś wjechał.

Odpowiedz
Dla mnie to akurat istotny element Top Gear, że każdy z prowadzących ma swoje zboczenia, słabości itp. Kładę się ze śmiechu gdy Clarksson po raz n-ty wybiera do wyzwania jakieś absurdalne auto byle miało mnóstwo mocy i największą prędkość maksymalną. Lubię też gdy każdy z trójki tłumaczy swój wybór w ten sam absurdalny i typowy dla siebie sposób. Może i z jednej strony ta powtarzalność jest nudna, ale z drugiej ma człowiek świadomość, że zna tych panów jak swoją rodzinę i wie dokładnie który delikwent i kiedy coś palnie w swoim stylu. Nowy Top Gear z nowymi prowadzącymi zobaczę z chęcią, ale przyznaję bez bicia, że po całej aferze bardziej brakuje mi tych trzech wariatów w jednym programie niż samego Top Gear. Dlatego większe zainteresowanie skieruję w nowy projekt, który rozpoczną wspólnie.

PS. Najnudniejszym punktem w moim odczuciu jest "Gwiazda w samochodzie za rozsądną cenę".
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
Ale czy ja napisałem, że mam przeciwko słabościom prowadzących, nawet trochę wyolbrzymionym? Jak Hammond maluje swojego kampera w rajdowe barwy, Clarkson montuje w nim silnik odrzutowy a May wykłada tweedem to nie mam nic przeciwko, też się śmieję. Gorzej jak jadą nimi na "wakacje", gdzie główną atrakcją jest przygotowywanie przez nich posiłków a wszystko kończy się "przypadkowym" pożarem.

Powtarzam, mnie śmieszą, kiedy z humorem opowiadają o samochodach, pożartują z siebie na wzajem a nie jak na siłę próbują być aktorami komediowymi w samochodach a nie maniakami motoryzacji z fajnym poczuciem humoru. Szczyt żenady jaki teraz pamiętam to odcinek z kombajnami i Hammondem uganiającym się za psem (mieli cholernego psa!) kilka sezonów temu. Ostatnio trochę wrócili na właściwe tory, ale jakoś tak po wypadku Hammonda było sporo takich głupot.

Odpowiedz
Luz... Wysmarowałem co myślę. Nie prowadzę śledztwa w sprawie tego co napisałeś :)
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
A powinieneś.;) Po prostu mam manię natręctw i musiałem precyzyjnie wyjaśnić co dokładnie mi nie pasuje w TG. Plus jestem trochę zdziwiony, że różnica między irytującymi wygłupami a fajnymi wygłupami trójki prowadzących jest tak oczywista tylko dla mnie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon