Top Gear
#62




We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#63
Mi też żal, lubię Clarksona i tak dalej, ale Motoduf ma rację, wywalają go za danie w ryj współpracownikowi a w sumie to podwładnemu (Morganowi z tego co pamiętam dał w ryj na jakimś przyjęciu czy coś) a nie za bark politycznej poprawności. Trudno to usprawiedliwiać i przy całej mojej sympatii do niego trudno zrozumieć, jeśli będzie zgrywał ofiarę politycznej poprawności.


Odpowiedz
#64
Podobny uderzony koleś był Irlandczykiem, a więc może to można jakoś podciągnąć ;)

Plus bardziej mnie intrygują informację z BBC, jakoby niby nie oznaczało to końca programu. WTF?! To niby May i Hammond zostają? Planują nowych prowadzących???
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#65
(26-03-2015, 00:56)Lawrence napisał(a): PPlanują nowych prowadzących???


MOŻE WEZMĄ TYCH CIENIAKÓW Z TOP GEAR USA? HA HA
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#66
Na pewno znajdą jakichś cfaniaków do prowadzenia ale to już nie będzie ten TopGear który oglądają setki milionów a wyłącznie program motoryzacyjny z UK od takie Fifth Gear. ;) Bardziej interesujące jest teraz kto zatrudni Clarksona i jaką formę przyjmie jego nowy program.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#67
Na wykopie jest wywiad z cpt. Ślimakiem, nic nie powiedział o ewentualnym odejściu, ale stwierdził, że są paczką i raczej będą się trzymać razem.

Odpowiedz
#68
Ja pierdole, cały czas miałem nadzieję, że to tylko akcja marketingowa. Co za bezsens, no kurva, zjebać najlepszy program w historii telewizji, bo jeden facet dał drugiemu w mordę.
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
#69
Ja tam po cichu licze na HBO. Przeciez jakby do tego doszlo to miazga i pozamiatane. Jesli sie nie myle to HBO zadnego programu automoto nie posiada, a majac mozliwosc zgrniecia najwiekszej gwiazdy jesli chodzi o ten temat nie beda musieli sie nawet martwic o nazwe programu. Nazwisko Clarksona i marka HBO przyciagnelyby na pewno miliony przed tv, nawet przy zmianie tytulu. Juz wczesniej to pisalem, Bbc nie strzelilo sobie w stope, oni od razu rzucili sobie granat pod nogi.

Na BBC NIC sensownego nie leci. Brytole tam co najwyzej moga ogladac przygody jakiejs poloznej, ale reszta Ojropy?
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#70
A co ich interesuje reszta Europy? No chyba, że masz na myśli kanały właśnie dla reszty świata. Bez przesady, pomimo chyba dosyć drastycznego spadku jakości ich programów dokumentalnych na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, BBC to nadal solidna marka. Chociaż rzeczywiście oprócz TG dawno nic nie oglądałem regularnie.

A James zgodnie z przewidywaniami chyba autentycznie przybity i lojalny wobec Clarksona. Poza twitterem jest gdzieś jakaś wypowiedź Hammonada?



Odpowiedz
#71
Nie ma opcji, ktoś się nimi zaopiekuje. Jestem pewien, że odejdą w trójkę. Wszyscy zdają sobie sprawę, że żyją w symbiozie. Top Gear oglądało się własnie dla prowadzących i oni są tego świadomi.
@PropJoe - a co napisał Chomik?

Odpowiedz
#72
(26-03-2015, 12:48)PropJoe napisał(a): A co ich interesuje reszta Europy? No chyba, że masz na myśli kanały właśnie dla reszty świata.

No chodziło mi właśnie o to, że poza Top Gear przeciętny Europejczyk raczej nie odpalał BBC. Ja sam czasami jak akurat miałem chwilę czasu, nic ciekawego w tv nie leciało to potrafiłem sobie właśnie włączyć BBC i oglądać odcinki z kilku sezonów wstecz. Niezmiennie wysoki poziom tego programu. I ja żadnym wielkim fanem motoryzacji nie jestem, ale kurczę pieczone ten program potrafił mnie przyciągnąć.

Teraz tak patrzę sobie w program BBC Brit np i tam co chwila widnieje 'TOP GEAR", 'TOP GEAR", 'TOP GEAR", 'TOP GEAR"... Co, do końca świata będą teraz powtórki puszczać?

Jeśli chodzi o programy motoryzacyjne to u mnie wyglądało to tak:
1 Top Gear



długo długo nic.

...
...

100 Fani czterech kółek

i długo długo nic.

koniec
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#73
(26-03-2015, 13:19)Arahan napisał(a): @PropJoe - a co napisał Chomik?

Gutted at such a sad end to an era. We're all three of us idiots in our different ways but it's been an incredible ride together.

https://twitter.com/RichardHammond/status/580751120622096384


Odpowiedz
#74
Żadne zdziwienie, że go wywalili. Może to i lepiej, Top Gear mi się znudził po kilku sezonach obejrzanych jeszcze na TVN Turbo, ale gdy Clarkson z ekipą wrócą z nowym programem, to z chęcią zobaczę.

Odpowiedz
#75
Cytat:Jeśli chodzi o programy motoryzacyjne to u mnie wyglądało to tak:
Overhaullin widziałeś? Pierwsze sezony są świetne, potem show niestety skręca w dziwne reality tv typu Pimp my ride, ale i tak miło się patrzy na odrestaurowywanie klasyków ze smakiem.

A z Youtube'owych kanałów polecam Petrolicious.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#76
Plotki mówią, że zatrudnieniem Clarksona zainteresowani są włodarze Netflixa. Pięknie by było :)
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#77
(26-03-2015, 11:32)Pelivaron napisał(a): Ja tam po cichu licze na HBO.

HBO nie zajmuje się przecież czymś takim.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#78
Dokładnie, gdyż w Top Gear to z tego co pamiętam cycków jednak nigdy nie było. Wystarczy, że Sky największa konkurencja wykupi i już dobrze.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#79
May i Hammond nie są już robolami BBC.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#80
Nie przedłużyli kontraktów na TG, co chyba nie wyklucza bycia "robolem BBC" przy innych projektach.



Więc o ile w kontraktach na inne rzeczy, które robią dla BBC nie mają zakazu konkurencji czy czegoś podobnego i nikt nie walnie focha to chyba mogą robić różne rzeczy dla różnych stacji.


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [oddzielony] Top Gear Arahan 0 406 23-05-2011, 22:08
Ostatni post: Arahan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości