Ankieta: Jak oceniasz film?
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Super było to, że Maverick grał razem z nimi
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Top Gun: Maverick (2020) reż. Joseph Kosinski
Cytat:rozumiem, że może się podobać (ja nie planuję oglądać),

That's seriously fucked up.

Odpowiedz
[Obrazek: dd5a85696007c148de63404fefdc78e9.jpg]
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Ja bym ten film trzymał w kinach do końca roku. Jak on ma zgarniać co weekend $7-8 mln, to do gwiazdki spokojnie zdąży przebić "Avatara".

Odpowiedz
(07-09-2022, 11:28)Mental napisał(a): Ja bym ten film trzymał w kinach do końca roku. Jak on ma zgarniać co weekend $7-8 mln, to do gwiazdki spokojnie zdąży przebić "Avatara".

TGM ma coś, co miał kiedyś Powrót do przyszłości. Po prostu włączasz, znasz dialogi praktycznie na pamięć, nic nie jest w stanie Cię już zaskoczyć w filmie, który widziałeś 10 razy, ale wciąż masz ochotę to oglądać i oglądać.
12FU

Odpowiedz
Powrót do Przeszłości orałem swego czasu tak długo, że teraz do tej pory nie mam ochoty wracać, bo znam po prostu na wylot i już nie czuję ekscytacji związanej z tym filmem, dlatego nie warto czegoś oglądać do porzygu.

Odpowiedz
Ktoś pięknie zwizualizował podobieństwa między TGM a SW:

[Obrazek: comment_1662737617W1W0B2IndL0Dc8kU2baxoW.jpg]

Odpowiedz
Ktoś zapomniał o Hangmanie/Hanie Solo :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
witam i tydzień na plusie... dużym plusie

[Obrazek: Screenshot-2022-09-10-at-15-12-55-Top-Gu...mation.png]

Odpowiedz
Mav rozbija bank również we Francji. Przy prawie 6,5 mln sprzedanych biletów jest najlepszym filmem Tomka w tym kraju (wyprzedził dotychczas rekordowego "Rain Mana".
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
31 października w Polsce:

[Obrazek: z8IZcny.jpg]

Będą dwa steele:

[Obrazek: hyVbzRR.jpg]

[Obrazek: Uu9ZBam.jpg]
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Ta środkowa najlepsza.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Pewien niuans nie umknął uwadze samemu deGrasse Tysonowi ;)


Odpowiedz
No zawsze można na to pytanie odpowiedzieć, że rozwalając wyrzutnie rakiet zwróciliby na siebie uwagę najwcześniej jak się da i nawet nie mieliby możliwości podlecieć do celu ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Oczywiście, że tak by było.
Tyson jakby zobaczył jakąkolwiek misje w Hitmanie, to zapytałby, że czemu nie zabić tych wszystkich ochroniarzy na samym początku zamiast męczyć się z jakimś skradaniem i przebierankami.

Odpowiedz
Tyson to jedna z najbardziej irytujących osób w lewaczkowo-liberalnej banieczce. Koleś jest głupi jak but, często ćwierka jakieś debilizmy, no ale wiadomo - jest czarny i ma fajny głos, więc trzeba go promować. Zła wiadomość: Miles Dyson z Cyberdane Systems pozostaje do dzisiaj jedynym czarnoskórym naukowcem w USA :)

Odpowiedz
Na odświeżenie tematu:


Odpowiedz
Powtórzyłem sobie w samolocie w drodze na wakacje. Nawiasem mówiąc, tym samym samolotem leciała też, zdaje się, Maria Dębska. Anyway, seans zleciał równie szybko, co za pierwszym razem w kinie. Wad nie dostrzegam, może poza naciąganym mach 10. Tym samym podnoszę ocenę do nienaciąganej dyszki, pierwszej od 4 lat.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Czy w samolocie była równie piękna jak w filmach i na instagramie?
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Nie, wygladala tak, jak sie wyglada po paru godzinach w samolocie:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/30/Maria_D%C4%99bska.jpg

:)

W sumie normalna dziolcha, takie 6.5/10 w skali dobrego seksizmu (ok)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ghostbusters (1984-2020) Juby 721 109,918 10-04-2024, 23:48
Ostatni post: shamar
  Bad Boys (1995-2020) Hitch 169 29,000 28-03-2024, 22:23
Ostatni post: shamar
  Seria Sherlock Holmes (2009-2020) Anonymous 222 42,461 06-04-2022, 10:52
Ostatni post: Bucho
  Borat (2006) i Borat 2 (2020) Pelivaron 23 5,175 26-12-2020, 04:25
Ostatni post: shamar



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości