Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Valerian and the City of a Thousand Planets (2017) (Reż. Luc Besson)
#41
Aaa... chyba, że tak.

W sumie, mnie też hype opadł, gdy usłyszałem, że to serial, ale kto wie, może przerodzi się to w coś fajnego, czas pokaże.

Odpowiedz
#42
Nowy plakat
[Obrazek: valerian-1.jpg]

Odpowiedz
#43
Jak na space operę to jednak oczekiwałem czegoś bardziej wybuchowego, epickiego, lekko kiczowatego, a nie po prostu dwie twarze.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#44
Muszę powiedzieć że na ekranie kinowym trailer prezentuje się BA-JE-CZNIE. Może nie powinienem, ale naprawdę liczę na kawałek diablo fajnego, szalonego sci-fi. Poziom Piątego Elementu jest już dla Bessona nieosiągalny, zresztą to już nie te czasy, ale byłoby miło gdyby Valerian dostarczył.

Odpowiedz
#45
Patrzę na ten trailer i autentycznie boję się, że te dwie mordy popsują mi radość z oglądania tego filmu, nawet jeśli będzie bardzo fajny. Zły casting, oj zły. :(

Odpowiedz
#46
Za to drugi plan całkiem fajny: Ethan Hawke, Clive Owen i Rutger Hauer. Może zrównoważą.

Odpowiedz
#47
... i Rihanna ;) A do DeHaana nic nie mam, a po Cure For Wellness nawet się do niego przekonałem.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#48
(26-03-2017, 01:37)Mierzwiak napisał(a): Muszę powiedzieć że na ekranie kinowym trailer prezentuje się BA-JE-CZNIE. Może nie powinienem, ale naprawdę liczę na kawałek diablo fajnego, szalonego sci-fi. Poziom Piątego Elementu jest już dla Bessona nieosiągalny, zresztą to już nie te czasy, ale byłoby miło gdyby Valerian dostarczył.

W kinie grali już nowy trailer czy dalej jest to ten teaserek sprzed kilku miesięcy?
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#49
Wydaje mi się, że to dalej ten sam teaserek.
Dali to przed Power Rangers i mam tak samo. Wygląda to obłędnie i raczej obowiązkowo w kinie trzeba się wstawić, chociaż z racji samej ciekawości co z tego wyjdzie.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#50
Ten sprzed kilku miesięcy.

Odpowiedz
#51
Nowy zwiastun zadebiutuje w sieci w środę.

Odpowiedz
#52
Może i wygląda dobrze (choć na mnie w kinie nie zrobił wrażenia), ale czy nie macie już dosyć filmów, które tylko wyglądają? A to się niestety - mam takie wrażenie - na coś w tym stylu zapowiada.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
#53
Niektóre filmy nawet wyglądać nie potrafią (patrz: trailer Justice League) więc nie mam nic przeciwko, zwłaszcza że kolorowego, radosnego sci-fi nigdy za wiele. Kojarzy ktoś coś poza Strażnikami Galaktyki?

Odpowiedz
#54
"Flash Gordon" :P



No i "Farscape" to w zasadzie serialowa wersja GotG. Na bank Gunn gustuje :P

Odpowiedz
#55
Grievous, pytając miałem na myśli raczej produkcje współczesne a nie relikty :P

Odpowiedz
#56
A więc pozostaje już tylko wiadomy kupsztal od Wachowskich ;)

Odpowiedz
#57
Czyli poprzeczka... nie istnieje :)

Plakat cierpi widzę na to samo co Avatar i Pasażerowie czyli mamy piękne wizualia, lokacje etc. ale reklamujemy film dwoma wielkimi łbami. Heh.

Odpowiedz
#58
(26-03-2017, 18:45)Mierzwiak napisał(a): kolorowego, radosnego sci-fi nigdy za wiele. Kojarzy ktoś coś poza Strażnikami Galaktyki?

Może to niepopularna opinia, ale Kroniki Riddicka :)

i John Carter...

Avatar!
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
#59
Avatara bym z listy usunął Riddicka raczej też, ale John Carter jak najbardziej by pasował . John Carter, Jupiter Ascending ... Valerian, oj oby to się nie skończyło na podobnej klapie finansowej :/
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#60
Przecież avatar to basycali John Carter z niebieskimi kotami zamiast zielonych...

Riddick już mniej klasyczny, bardziej Dark, ale też wszystkie kluczowe motywy dla Space opery odhaczone, może poza miłością do księżniczki.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sin City (temat ogólny) Tyler Durden 312 75,532 16-09-2023, 16:34
Ostatni post: slepy51
  Ghost in The Shell (2017) Gieferg 293 48,544 23-04-2023, 13:00
Ostatni post: Debryk



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości