WALL-E
#1
Nowa produkcja Pixara, film który z miejsca wskoczył na moją listę najbardziej oczekiwanych.

[Obrazek: walleusatodaymm6.jpg]


Cytat:Sometime in the future overpopulation and rampant consumerism literally buries the world in trash. And mankind, the entire population is forced to re-colonize for a mandatory five year cruise out in space on these luxurious star-liners that had the latest and greatest in care and entertainment and automation. Meanwhile those WALL-E units were deployed to help clean up the planet’s surface. And something didn’t go right and nobody ever came back. So for over four centuries one little robot was like the little energizer bunny. He kept going and going and going. Day in and day out, compacting trash for seven hundred years. During this period of time he formed a personality with a curiosity in the artifacts and history of mankind. Wondering what this thing called living is all about. Until one day an unusual event occurs that motivates WALL-E to for the first time, break from his life-long routine and seize an opportunity to go out into space.

And here he comes reconnecting with one of the star-liners, way out on the edge of the galaxy, still in a holding pattern, that has been there for centuries, that carries the evolved generations of all mankind. The lost tribe of humanity. And humanity is in a sorry state. You see, the star-liners were basically futuristic cruise ships with technology so advanced that all of their basic needs were met by service robots that could self repair themselves and work around the clock 24/7. Their long term residency in space have caused their bones to sort of atrophy. So bone loss and instant gratification has caused us to turn into couch potato blobs.

Do obejrzenia króciutki, lecz uroczy TRAILER.

Oraz parę prześwietnych plakatów:

[Obrazek: wallecomicconwm4.th.jpg] [Obrazek: wallecomiccon2qu5.th.jpg] [Obrazek: wallecomiccon3az1.th.jpg] [Obrazek: wallecomiccon4io8.th.jpg] [Obrazek: wallecomiccon51nd6.th.jpg]

Cud, miód i orzeszki. Miniaturka ostatniego już wisi w antyramce:)

Odpowiedz
#2
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że gdzieś to już widziałem ?
P.S.
Plakaty zapowiadają się ciekawie.

Odpowiedz
#3
Robocik wyglada jak maly Johnny 5 :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#4
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wall-E :wink:

Też się już doczekać nie mogę:) Tym razem Pixar naprawdę jedzie po bandzie, podobno w filmie nie ma być klasycznie rozumianych dialogów, sam reżyser powiedział "I’m basically making R2-D2: The Movie". Praca wirtualnej kamery ma się zbliżyć jak najbardziej do tej rzeczywistej, łącznie z symulowaną głębią ostrości która ma być taka jak dla realnych soczewek.

PIXAR RZĄDZI

Odpowiedz
#5
Fajny wywiad z reżyserem

Strona korporacji Buy n Large.- prawdziwy majstersztyk
A teraz trochę spamu: :wink:
Xanadou Shopping Pill

Odpowiedz
#6
Great Gonzo napisał(a):Strona korporacji Buy n Large.- prawdziwy majstersztyk

:shock:

Widziałem już różne promocyjne fałszywe stronki, ale to...to jest przegięcie...

Odpowiedz
#7

Odpowiedz
#8
PIXAR RZĄDZI! :)

[Obrazek: wall-e_02.jpg]

Odpowiedz
#9
no dobra, muzykę robi Newman :D Add to favourites :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#10
ależ tłumy dzieciarni rzucą sie na zabawki!

a ta strona BnL - rewelacja... czytaliście newsy? kino 4D, dobre 8)

Odpowiedz
#11
desjudi napisał(a):ależ tłumy dzieciarni rzucą sie na zabawki!

czy ja wiem - moim zdaniem starsi bardziej :D w końcu te roboty takie hmm mało dzisiejsze
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#12
To niezły paradoks, ale się z tobą zgadzam. :D
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
#13
Ponoć Pixarowi nie pasował sposób w jaki Disney promował Ratatouille'a i tym razem postanowił wziąć całą akcję marketingową w swoje ręce (źródło).

Kampania póki co jest skierowana na starszą widownię, efekt jak dla mnie świetny, zobaczymy jak będzie dalej i jak się to na frekwencję przełoży.

Odpowiedz
#14
ten jeden króciutki teaser, ba! samo zdjęcia tego robocika wystarczy, by czekać na ten film. Od razu widać że ten film będzie mieć prawdziwą duszę i magię.

Pixar rządzi.

Odpowiedz
#15
Pixar radzi :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#16
Pixar jest do dupy.
Rządzi Ghibli.
8)

Odpowiedz
#17
Czekałem aż się pierwszy zgred odezwie:)

Odpowiedz
#18
desjudi napisał(a):Rządzi Ghibli.
To jakiś amerykański producent zabawek?

Odpowiedz
#19
nie, profesjonalne narzędzia czyszczące.

Odpowiedz
#20
Łol-i tiza posta.

[Obrazek: walleposteraa7.th.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości