Walking Dead
Puściłem ten serial osobie, która nienawidzi wszystkiego co związane z zombie, ale uwielbia w filmach/serialach tak zwaną psychologię postaci. W konsekwencji jesteśmy na 4. sezonie a ona uważa, że to najlepszy serial, jaki razem obejrzeliśmy (a trochę ich mamy na koncie).

Faktycznie przypomniałem sobie pierwsze sezony po 10-13 latach i nie dziwię się, że pierwsze co robiłem przez pewien czas, to sprawdzałem w poniedziałek rano, czy jest nowy odcinek na torrentach żebym mógł obejrzeć przed pracą. Aż nie mam serca patrzeć, jak ona doświadczy nieprawdopodobnego zjazdu jakości i że nigdy już nie będzie tak dobrze jak w sezonie 2 i 3.

Odpowiedz
The Walking Dead: Eurotrip

Odpowiedz
Jakiś cyrk. Skonczyli rozwleczoną bułę a teraz napier...ją spin offów, z tymi samymi postaciami

https://filmozercy.com/wpis/wielki-powrot-do-swiata-the-walking-dead-andrew-lincoln-w-zapowiedzi-wlasnego-serialu
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ale to że Lincoln wróci w swoim serialu, to było wiadome od momentu, gdy zniknął z oryginału. Zmieniło się tylko to że na początku mówiło się o filmie. Tak samo od momentu, gdy poleciał finał WD było wiadome, że będą dwa seriale, jeden z Neganem i Maggie, a drugi z Darylem Dixonem (podobno całkiem dobre).

Odpowiedz
Nie doszedłem do odcinków z Neganem.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Na tym polega problem z aktorami, którzy nie byli wcześniej znani, zagrali w serialu, który stał się popularny, ale nie przełożyło się na dalszą karierę, więc wracają do tego serialu. Patrzę na filmografię Andrew Lincolna na filmwebie. A to jest dobry aktor, tak obiektywnie. I jego czwartą najwyżej ocenioną rolą są dwie minuty w Red Nose Day Actually, który był zwyczajną kampanią w szczytnym celu. Ani film, ani serial. Zwykła reklama. Bardzo wymowne.

Ja rozumiem czemu on odszedł, bo ten serial stał się zwyczajnym gównem i ciężko mi uwierzyć, że spin offy będą czymś innym. I jeśli wraca to raczej niestety nie dlatego, że przeczytał zajebisty scenariusz, który go przekonał. Wrócił, bo trzeba opłacić rachunki.

Ktoś z tego forum w ogóle widział french tour z Darylem? Dla mnie to wyglądało biednie już w zwiastunie i ciężko mi uwierzyć, że w ogóle zbliża się do sezonów 1-3.

Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon