Westworld (HBO, 2016-)
Niewiele osób oglądało?
Pierwszy odcinek jest kiepski.. Tak wybitnie nudny i monotonny, że idzie usnąć.
Ale nie to jest najgorsze. Wychodzi na to, że to powtórka z rozrywki, z serii pierwszej. Tyle, że tu...

Kicha
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A tak się pięknie wszystko zaczęło... pierwszy sezon chyba trzeba traktować jako jedną, zamkniętą całość.

Odpowiedz
No jeszcze drugi, choć słabszy, kontynuował nieźle historię.
I chyba nawet zamykał całość, w miarę.
Choć szczerze to już nie pamiętam. To chyba w drugim były te flashbacki z młodym Hopkinsem. Hmmm...

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Tak to był drugi sezon. Drugi miał jeszcze miejsce w parku i był ok. Trzeci to padaka. Tego nie mam nawet zamiaru oglądać i z tego co czyram, słusznie.
The key of joy is disobedience.

Odpowiedz
Okej, ten sezon ma już ogromną przewagę nad poprzednim:

Odpowiedz
Nie czytam spoilera bo nie widziałem jeszcze drugiego odcinka. Ale.. pokazują znowu cycki i cipki?

Odpowiedz
Nie pokazują.

Odpowiedz
No i w sumie moje przewidywania się potwierdzają. Olali poprzednią serię i robią recykling sezonu 1.

Odpowiedz
Idź pan w cholerę z tym serialem. Mogli zrobić recykling pierwszego sezonu (i byłoby doskonale), bo lata dwudzieste to wdzięczny temat, to nie, w ciągu jednego, niepełnego odcinka zrobili remake tamtego sezonu i pierwszego parku, a na dokładkę dali nam Bernarda-proroka i programowane muchy przy pomocy czarnej mazi z Prometeusza.

Odpowiedz
Ten sezon zaczął naprawdę kiepsko, nawet jak na standardy poprzednich dwóch sezonów.

Odpowiedz
(12-07-2022, 12:02)raven.second napisał(a): Idź pan w cholerę z tym serialem.

Miałem już wczoraj pisać. Jak.dla mnie najbardziej odlecieli z tym Edenem.
To już przekroczenie granic ostatecznej durnoty.

Odpowiedz
Jakby cały 3 sezon był w parku jak z planu Zakazanego Imperium to byście narzekali, że dostajemy znowu to samo co w 1 serii, tylko park zmieniono, a jak zabawiono się w remake pierwszego sezonu w jednym odcinku to też narzekacie. Nie ważne co zrobią i tak Wam nie pasuje:)

A mnie się podobał 3 odcinek poczynając od scen jak z Boardwalk Empire, w których pośmiali się z 1 serii, przez sceny z Bernardem na pustyni trochę jak z Mad Maxa, i kończąc na scenach z muchami. Największym zaskoczeniem jest dla mnie to, że twórcy potrafią się śmiać sami z siebie. Nie wiedziałem że małżeństwo Nolanów ma poczucie humoru;-)

Ekipa serialu przestała udawać, że kręcą poważne i ambitne dzieło zmieniające telewizję, tylko robią zwykłą rozrywkę. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze się bawiłem na Westworld, wystarczyło że twórcy wyciągnęli kijek z dupy. Najlepszy odcinek od...nie pamiętam jak dawna. W tym jednym odcinku działo się więcej jak przez cały poprzedni sezon.

Odpowiedz
Olek lolek.

[Obrazek: Sex_World_%281977%29_poster.jpg]

Odpowiedz
Multi-kulti World.

Ze strong black females i lesbijkami. No i jeszcze, na topie, dorzucono trochę Azjatów.
Jebie nachalnością na kilometr.

A co odcinka? Beznadzieja. To idzie w jakieś bezsensowne rejony..

Odpowiedz
Wszyscy już odpuścili hita? 5 odcinek potwierdza wcześniejsze przypuszczenia. Powtórka z rozrywki

Odpowiedz
Ten serial odpuściłem sobie po 3 sezonie, a powinienem był po 2. Scenarzyści odwalili Uroborosa dwa razy, na trzeci nie mam ochoty. 

Odpowiedz
Nie wiem kuwa o czym jest teraz ten serial. To jakaś żenada.
Twórcy pokazują, że nie mają pojęcia co z tym zrobić.
I to już pewnie ostatni sezon. Choas.

Odpowiedz
O walce robotów z ludźmi i wyborach, kto stoi po stronie ludzi, a kto po stronie Charlotte.

Kolejny sezon w czasie, którego mam deja vu, bo wiele wątków biorą Nolanowie ze swojego wcześniejszego serialu Person of Interest, a zdarzają się też wątki z Dollhouse Whedona.

5 sezon ma być najprawdopodobniej ostatnim, o czym niedawno mówił Ed Harris, choć żadne oficjalne informacje nie padły na ten temat.

Odpowiedz
Polecam traktować Westworld jako miniserial, czyli jeden, jedyny sezon, zamkniętą całość a o reszcie zapomnieć i od razu jest lepiej.

Odpowiedz
Ja wlaśnie oglądałem tylko pierwszy sezon i okrutnie się przy nim wynudziłem. Więc moim zdaniem ten serial nigdy nie był dobry. Smuty takie, że można przysnąć.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon