Wydania polskie a zagraniczne
#41
(12-08-2020, 18:32)matejo94 napisał(a): Jednak to też nie jest gazetówka, żeby tyle syfu trzeba było oglądać... Płaci się przeważnie 30pln za normalne wydanie, a nie 10 za gazetówkę... Kino Świat to w ogóle robi na odwrót ten reklamowy cyrk - mam 2 wydania "Planety Singli" - pierwsze normalne wydanie, a drugie - gazetówka z "Nowego Stylu". Tańska gazetówa (kosztowała chyba 9.90, już nie pamiętam) nie ma wcale reklam, natomiast normalne wydanie (które nawet obecnie na DVDmaxie kosztuje ponad 16pln + wysyłka) miało już dżingle m. in. pewnej stacji radiowej, czy pewnego portalu z recenzjami filmów... Zarówno normalne wydanie jak i z "Nowego Stylu" nie ma żadnych (poza zwiastunem) dodatków... No i co na to powiesz?
Widocznie dogadali się z wydawcą i nie musieli dodawać reklam. Możliwe, że mieli tańsze tłoczenie i dlatego nie ma reklam. To i tak nie zmienia sytuacji na rynku, który z roku na rok się kurczy. Pamiętam gdy DVD zajmowało całe piętro w empiku - setki wydań, edycji specjalnych itd. Dzisiaj to jest jedna do trzech półek w całym sklepie.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#42
Jeszcze pamiętam jak istniał w Warszawie na Marszałkowskiej EMPiK, tam były 3 piętra i filmów to w opór było, potem to zredukowali do parteru (wraz z wyborem filmów) aż w końcu sklep zlikwidowali...
U mnie natomiast w Płocku filmy w EMPiK-u to cała ścianka, fakt, nawet filmów BD tam jest bardzo mało
Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
#43
Przecież Empik na Marszałkowskiej dalej jest. To ich flagowiec, więc go nie zamkną - zredukowali go wprawdzie do jednego piętra.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#44
Nie, EMPiK-u na Marszałkowskiej nie ma od kilku tygodni, byłem ostatnio w Warszawie to przy wejściu do MartesSport zauważyłem kartkę "EMPiK zlikwidowany", a tego salonu już nawet nie ma na liście. Na Marszałkowskiej z EMPiK-u została tylko centrala, to wyjaśni również zmiana numeru budynku zapisanego na paragonach sklepu. W czerwcu jeszcze to była Marszałkowska 116/122, a teraz na paragonie jest zapisana Marszałkowska 104/122. EMPiK widocznie wolał zainwestować w salon w pobliskich Złotych Tarasach niż właśnie w flagowy salon na Marszałkowskiej...

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
#45
Jeden z moich ulubionych filmów z wilkołakami doczeka się remastera 4K

https://bloody-disgusting.com/home-video/3630688/neil-marshalls-dog-soldiers-gets-restored-4k-release-uk

Odpowiedz
#46
Bardzo ładny steel:

[Obrazek: A0aGAmS.png]

Ciekawe czy w Polsce dystrybutor wyda na blu (M2 Films). Raczej śmiem wątpić.

Odpowiedz
#47
Po prostu... ŁAŁ. Polskie wydania "Jurassic World: Dominion" są gołe. DVD (to było jasne) ale też BD i 4K. Przy czym na BD i 4K wyszła rozszerzona wersja filmu, ale NIE W POLSCE. W Polsce na każdym nośniku jest TYLKO film. Ja pierdole...

Wbrew temu, co podawali na Filmożercach - na płytach jest tylko dubbing.
Więc niech się w dupę pocałują.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#48
Cytat:wyszła rozszerzona wersja filmu, ale NIE W POLSCE.
Wrong.
Wyszła w Polsce i jest na płycie, z tym, że nie ma do niej polskiej wersji językowej :P

Cytat:Wbrew temu, co podawali na Filmożercach - na płytach jest tylko dubbing.
I napisy :P
Od początku wiadomo było, że nie będzie lektora, ale Shamar jak zwykle w szoku.

Odpowiedz
#49
Skoro było wiadomo, po co tam ktoś pisał, że będzie lektor?
Co było mało wiarygodne.
Przejrzałem kilka zagranicznych wydań i poki co nie widzę, żeby polska była gdzieś jeszcze.
To, że nawet BD jest w Polsce kastrowane z dodatków to skandal.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#50
Cytat:Skoro było wiadomo, po co tam ktoś pisał, że będzie lektor?

Mało to razy ktoś niedoinformowany bzdury wypisuje?

Cytat:Przejrzałem kilka zagranicznych wydań i poki co nie widzę, żeby polska była gdzieś jeszcze.

Polską wersję masz jeszcze w Hiszpanii i Czechach, ale to ta sama płytka więc niczego to nie zmienia.

Odpowiedz
#51
Tyle, że wygląda na to, że Czesi mają też wersję rozszerzoną.
https://www.blu-ray.com/movies/Jurassic-World-Dominion-Blu-ray/320923/
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#52
Czytasz w ogóle co piszę? Wersja rozszerzona jest w polskim wydaniu. Potwierdzone przez ludzi, którzy je kupili.

Odpowiedz
#53
Jest ale nie jest podpisana na okładce? Na BD i 4K? Daj linka do opisu, co to za płyta..
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#54
Nie jest opisana pewnie dlatego, że na płycie nie ma do niej wersji PL (żadnej, ani audio ani napisów), więc głupio by ją było w tej sytuacji promować na okładce.

Tu masz wszystko na ten temat: https://forum.filmozercy.com/watek-jurassic-park-seria?pid=92333#pid92333

Odpowiedz
#55
No cóż... Czyli rozszerzony film jest. Ale trzeba zewnętrznych napisów. Dodatków nie ma.
Wychodzi na to, że i tak lepiej kupić zagraniczne wydanie.

Przeglądam tamten temat. Widzę to wydanie 4 DVD trylogii. Ciekawe po co gość podmienił se płyty.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#56
Galapagos wyłącznym dystrybutorem filmów Paramount Pictures International Limited na 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD w Polsce ;)

Galapagos ma chyba teraz wszystkie najważniejsze wytwórnie u siebie.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#57
Oprócz Sony.

Odpowiedz
#58
Jestem ciekaw na jak długo Galapagos udźwignie polski rynek nośników. Szczególnie kiedy konkurencja po kolei się wycofuje.

Odpowiedz
#59
Mogę tylko powiedzieć jako ciekawostkę, że moja dziewczyna była na rozmowie o pracę w Galapagosie i generalnie to umieralnia i głodowe stawki, więc nie daję im więcej niż parę lat aż się zamkną i w ogóle zniknie rynek płyt
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#60
Inaczej być nie może. To ostatnie podrygi.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kozackie wydania, ktore chcielibysmy miec w swojej kolekcji Jakuzzi 350 69,988 18-11-2023, 23:50
Ostatni post: Kryst_007



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości