Wydawanie opowiadań, powieści, książek - Co? Jak i Gdzie?
Też mi się wydaje, że obecnie paradoksalnie (jeśli myśli się o wydawaniu) to chyba lepiej postawić na książkę. Z opowiadaniami jest taki problem, że nie ma za bardzo gdzie ich publikować. Niby są jakieś czasopisma, które zamieszczają krótkie formy (Fantastyka na przykład), ale raczej ciężko się do nich załapać. Można też próbować zamieszczać je w sieci w portalach typu Esensja. Ewentualnie rozglądać się, bo wydawnictwa ogłaszają czasami nabór tekstów do zbiorów opowiadań. No i jeszcze jest wattpad, ale nie wiem jak to tam dokładnie wygląda, bo nie korzystałem.

I tak jak napisał al_jarid, najlepiej chyba mieć od razu cały zbiór, bo wydawnictwa raczej nie będą chciały pojedynczych krótkich tekstów. Tyle, że stworzenie zbioru opowiadań to już w zasadzie napisanie książki. 
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
(26-08-2021, 17:58)SonnyCrockett napisał(a):
(26-08-2021, 16:34)al_jarid napisał(a):
(26-08-2021, 14:50)Lawrence napisał(a): scenriusz, wiersze, ręczne i opowiadania

Ręczne? Co to za rodzaj literatury?

Pamięciówki.

Najmocniej przepraszam, nie wiem jak to tam wyskoczyło? I szczerze nawet nie wiem co miałem na myśli z tym "ręczne"? 

A co do opowiadań, to nie parę ich mam, ale to rzeczywiście nie te czasy, aby publikować je w jakiś magazynach i na tym zarabiać pieniądze, aby potem móc założyć własną religię, której członkami zostaną John Travolta i Tom Cruise. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości