Wziąłem się za pisanie fantastyki ;)
#21
Cytat:Ale właściwie czemu całość czytali tylko wybrańcy? Znaczy, planujesz coś z tym zrobić? Czy to tylko tak "do szuflady"? Bo jeśli dobre, to szkoda żeby się marnowało.

Nie wiem czy z tym coś kiedyś zrobię, ale jak całe wrzucę do netu to już na pewno nie zrobię. Jak ktoś chciał przeczytać to teoretycznie była taka opcja na stronie NF (gdzie możesz teksty wrzucać tak, że przeczytają je tylko ludzie, których zaprosisz) - czytający (przy czym to tez był, że tak powiem zaufany człowiek) po jednym rozdziale dzielił się uwagami/wrażeniami i dostawał kolejny rozdział (jak zrobisz tak ze swoją, w sensie tą nową, mogę spróbować coś pokomentować - jednak zależnie od tego o czym jest).

Kiedyś gdzieś tam swoje wypociny wysłałem, ale po 1 ) za wcześnie, po 2) tak się nieszczęśliwie składa, że z oczywistych względów początek jest słabiej napisany niż kontynuacje (całość jest rozmiarów LOTRa) czy opowiadania, które już się ludziom podobały zdecydowanie bardziej. No ale trudno gdzieś wysłać trzeci tom trylogii. Na razie mam zaczętą kolejną powieść w tym samym świecie, ale niezależną od juz istniejącego cyklu* na tyle, że można ją traktować jako osobny twór.

* jedno z opowiadań na NF, "Władca kniei"w zasadzie jest tego cyklu prologiem.

Odpowiedz
#22
W koncu sie komus udalo wywolac tego starego, wylenialego wilca z lasu :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#23
Odpowiem tu, żeby offtopa nie robić.

raven.second napisał(a):Znam ten ból, ale nie poddawaj się i próbuj do skutku. Tutaj wrzuciłem listę wydawnictw, może coś się przyda :)

W obecnym klimacie i tak już raczej po ptokach, szczególnie gdy prawie tam nie ma LGBT (chyba jedna postać bi tylko), a jeden z bohaterów drugoplanowych jest inspired by Al Swearengen, traktuje kobiety przedmiotowo, a przy tym nie robi za villaina... :>

Tymczasem teraz, jak wiadomo, trzeba pisać o silnych i niezależnych czarnych lesbijkach.

Cóż, coś nowego zacząłem jakiś czas temu. Będzie trochę bezpieczniejsze pewnie.

Odpowiedz
#24
Będą czarne lesbijki? Nie muszą być niezależne, nawet nie muszą być czarne, jak będą lesbijki to biorę to za dolara

Odpowiedz
#25
Na razie nie mam w konspekcie, ale najwyżej się doda albo bohaterka, która już jest zrobi coming out ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości