Wziąłem się za pisanie fantastyki ;)
#21
Cytat:Ale właściwie czemu całość czytali tylko wybrańcy? Znaczy, planujesz coś z tym zrobić? Czy to tylko tak "do szuflady"? Bo jeśli dobre, to szkoda żeby się marnowało.

Nie wiem czy z tym coś kiedyś zrobię, ale jak całe wrzucę do netu to już na pewno nie zrobię. Jak ktoś chciał przeczytać to teoretycznie była taka opcja na stronie NF (gdzie możesz teksty wrzucać tak, że przeczytają je tylko ludzie, których zaprosisz) - czytający (przy czym to tez był, że tak powiem zaufany człowiek) po jednym rozdziale dzielił się uwagami/wrażeniami i dostawał kolejny rozdział (jak zrobisz tak ze swoją, w sensie tą nową, mogę spróbować coś pokomentować - jednak zależnie od tego o czym jest).

Kiedyś gdzieś tam swoje wypociny wysłałem, ale po 1 ) za wcześnie, po 2) tak się nieszczęśliwie składa, że z oczywistych względów początek jest słabiej napisany niż kontynuacje (całość jest rozmiarów LOTRa) czy opowiadania, które już się ludziom podobały zdecydowanie bardziej. No ale trudno gdzieś wysłać trzeci tom trylogii. Na razie mam zaczętą kolejną powieść w tym samym świecie, ale niezależną od juz istniejącego cyklu* na tyle, że można ją traktować jako osobny twór.

* jedno z opowiadań na NF, "Władca kniei"w zasadzie jest tego cyklu prologiem.
Patologia
i
S
k***ysyństwo.

Odpowiedz
#22
W koncu sie komus udalo wywolac tego starego, wylenialego wilca z lasu :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości