Zapowiedzi
No tylko czekać, aż będą przepraszać za robienie sobie jaj z homofobii i rasizmu. Jako trolling nawet śmieszne i jeśli o to chodziło to całkiem odważne (może zbyt odważne). Nadal nie za bardzo wiem dla kogo to i po co. Lewacy się wkurwią, że się bagatelizuje problemy. Prawacy się oburzą, że to przesada i mają rację przestrzegając przed przesadną poprawnością. Wychodzi na to, że jednak jestem prawakiem. 

Myślę, że racja jest pośrodku. Wygląda to jednak trochę na próbę "wybielania" polskiego kina z niepoprawnych tekstów, zdystansowania się od nich (nie wiem po co) z elementami trollingu i wkładania kija w mrowisko, które i tak już buzuje. Niby z przymrużeniem oka, ale z jakimś tam celem "ideologicznym" jednak.

Odpowiedz
Kerev napisał(a):Powtarzam, to jest zwykły żart!

Tak, i specjalnie poprosili aktorów, żeby nagrali umoralniające, łopatologiczne instrukcje, co wolno a czego nie wolno, żeby nie obrazić Murzynów.

Powtarzam, to nie jest żart, to nowy wspaniały świat.

Odpowiedz
Pełen zwiastu 'Polotu", którego premiera została z wiadomych względów przesunięta z maja na 23 października. Maciej Musiałowski w roli 25-latka, który po śmierci ojca musi utrzymać dom i matkę. Wraz z dwójką przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Graja także Tomasz Włosok, Eryk Kulm, Pola Błasik, Iza Kuna i Andrzej Konopka.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości