Zmarli
(16-04-2021, 18:36)Mefisto napisał(a): Kurde, nawet nie wiedziałem, że chorowała.

Celowe nawiązanie do kreskówek z WB?

(16-04-2021, 18:36)Mefisto napisał(a): Jedna z tych aktorek, które się lubiło niezależnie od roli.

Dla mnie to jedna z tych aktorek których nie kojarzę kompletnie po nazwisku. Twarz kojarzę z Peaky Blinders.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(16-04-2021, 20:14)SonnyCrockett napisał(a): Celowe nawiązanie do kreskówek z WB?

Que?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Padał taki tekst w kilku kreskówkach ale pamiętam taką jedna konkretną scenę gdy Tweety wszedł do gęby Sylwestra wiszącego w pustym szybie windy i zjeżdża "windą" do żołądka Sylwka. Nagle gong jakby winda wracała i Tweety wyjeżdza z jakąś myszą z wnętrza kota. Wychodząc mysz mówi do Tweetego: "Abraham Linclon nie żyje? Nawet nie wiedziałem że był chory." :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ja myslalem, ze to bylo nawiazanie do Norma ;)

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon