inTREATMENT [HBO]
#41
Powrót po latach. Czwarty sezon od 23 maja.

Odpowiedz
#42
Może jaranko to byłaby przesada, ale z wielką chęcią wrócę do serialu. Szkoda tylko że to kolejny sezon amerykańskiej wersji, a nie polskiej, bo Radziwłowicza mógłbym oglądać w tej roli na okrągło.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości