nowe otwarcie - nowi moderatorzy
Przejście na forumkmf.pl okazało się bezbolesne i mam nadzieję, że rozdzielenie stanowisk i apanaży również takie będzie. 
W tym momencie jest 3 adminów.
- ja
- Sonny Crockett
- Kluski

i to na nich zwalam kwestie przydzielenia modów i pilnowania porządku :) 
Sonny ma też dostęp do serwera (Kluski wkrótce), obaj mają wgąd w ustawienia administracyjne forum (typu pluginy, użytkownicy, tworzenie działów, kategorii itp), więc jak coś pierdolnie to uderzajcie do nich. Ja wciąż jestem na forum, wciąż jestem uberadminem, nigdzie nie znikam, jednak nie mam czasu ani ochoty w moderowanie, ustawianie forum i updejt silnika. Nie ukrywam jednak, że spokojnie mogę dołożyc kilka zł co miesiąc (opcja z Patronite jest bardzo ciekawa). 

Sonny, Kluski - forum w wasze ręce. 

Odpowiedz
Ja bym poprosił moda, bo często czyściłem brzydkie posty i odstrzeliwałem spamerów.

Odpowiedz
Wielkie dzięki Desjudi za bezbolesną migrację.

Skarbnica epy i spuścizna intelektualna najświetlejszych umysłów powojennej Polski została zachowana dla potomności. Osobiście uwielbiam fora i bawię się w to już od 17 lat, szkoda by było, chociaż to trochę taka galeria zakurzonych eksponatów z minionej epoki.

Lada chwila startujemy z patronite.

Odpowiedz
Jest spoko, choć nie wiem czy ta rubryczka z najowszymi tematami jest jakoś specjalnie potrzebna.
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
(10-09-2020, 13:14)simek napisał(a): Ja bym poprosił moda, bo często czyściłem brzydkie posty i odstrzeliwałem spamerów.

Z tego co widzę masz globalnego.

Odpowiedz
Dzięki @desjudi !
No to jedziem.

Odpowiedz
Dobra, bezbolesna robota. Brawo!

Tak jak pisałem wcześniej, mogę pomodzić gry, komiksy i /lub serie filmowe, bo tam bywam regularnie, nawet jeśli tylko lurkuję.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(10-09-2020, 13:19)Kluski napisał(a):
(10-09-2020, 13:14)simek napisał(a): Ja bym poprosił moda, bo często czyściłem brzydkie posty i odstrzeliwałem spamerów.

Z tego co widzę masz globalnego.
Zgadza się, nie zauważyłem, że nadal mam przyciski od usuwania postów i edycji :) 

Odpowiedz
Chcę moderować jakiś dział. Może być nieznaczący.
Liczy się funkcja ? :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Mogę wziąć moderację (globalnie bo głównie chodzi o odstrzał spamerów) bo nawet jeśli nie piszę tyle co kiedyś, to wciąż przesiaduję dużo - nawet nocami jak mi tak robota wypadnie :)
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(10-09-2020, 13:35)shamar napisał(a): Chcę moderować jakiś dział. Może być nieznaczący.
Liczy się funkcja ? :)
Dział "Nowości na stronie"?
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Mogę wziąć Ksiażki. :) No i Filmy Zagraniczne w sumie też.

Odpowiedz
Cytat:Dział "Nowości na stronie"?
Lepiej "Test" ;)

Odpowiedz
(10-09-2020, 13:30)Huntersky napisał(a): Dobra, bezbolesna robota. Brawo!

Tak jak pisałem wcześniej, mogę pomodzić gry, komiksy i /lub serie filmowe, bo tam bywam regularnie, nawet jeśli tylko lurkuję.

(10-09-2020, 13:36)Gieferg napisał(a): Mogę wziąć moderację (globalnie bo głównie chodzi o odstrzał spamerów) bo nawet jeśli nie piszę tyle co kiedyś, to wciąż przesiaduję dużo - nawet nocami jak mi tak robota wypadnie :)

(10-09-2020, 13:37)nawrocki napisał(a): Mogę wziąć Ksiażki. :) No i Filmy Zagraniczne w sumie też.

Zrobione.

Odpowiedz
Ja bym prosił horrory. Bo i tak tylko ja to czytam ;)

Tu był "podwójny post" ;)

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Prosi się świnia :)

Odpowiedz
a można prosić tytuł komandora? ;)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
A można już obrażać modów i dostawać ostrzeżenia? :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Może poczekasz aż rozdadzą?
Jak mnie obrazisz to jesteś u pani... Znaczy... Masz ostrzeżenie. Piszę z góry!

Odpowiedz
Może uzbieramy na programistę na tym patronite i nam napisze skrypt, żeby po kliknięciu w temat przenosiło do ostatniej strony wątku ;)

Edit: 2 dni akceptacja zbiórki, możecie zbierać szekle.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon