podrywacze.film.org.pl
(29-12-2020, 17:19)Capt. Nascimento napisał(a): Akurat ten link z wykopu prowadzi do jakiegoś amerykańskiego youtubera. Inna rzecz że ciśnięcie po P0lkach to tam top5 tematów, które od razu lecą na główną.

Nie wiem czy to akurat ten sam typ i nawet nie chce mi sie zagladac, ale kiedys smignal mi taki filmik o zagranicznym podrywie w Polsce. Ogladalem sobie jakies materialy turystow, ktorzy odwiedzili Cebuladnie i nagle takie cos. Zenada w chu tak swoja droga, takie tam podrywy pod ruchanie, bom ja pan z USA. Nie wiem jakie sa statystyki w tych sprawach, nie sadze, ze wypadamy jakos gorzej niz reszta Europy Centralnej i Wschodniej...a nawet jesli to czy swiadczy to gorzej o kobietach, czy frustratach z Wykopu? :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
To działą jak afrodyzjak. Rok 1998, Spodek Katowice, Sylwester. Jestem z dwoma kumplami z roku (studiowalismy anglistykę), oni mordy raczej ciemne, tak samo włosy, ja bardziej Słowianin ale nieważne. Mamy na sobie sweterki z napisami "Team Boys UK" czy coś takiego. Brakowało biletów. Gadam do kumpli że trzeba zacząć udawać Anglików. Akcent wtedy mieliśmy dobry, dodatkowo dokładaliśmy od siebie takiem trochę cockneyem słyszanym na filmach.

Panienki od razu patrzyły jak na jakichś Backstreet Boys i bilety się od razu znalazły... Tylko dziwił mnie nienawistny wzrok facetów tych lasek.

Koniec końców nie wytrzymaliśmy ze śmiechu i na końcu powiedzialiśmy prawdę, że jeden z Chorzowa, drugi z Zabrza, trzeci z Mysłowic.

Wzroku tych przerażonych lasek i wkurwionych gości nie zapomniałem do dziś.

Odpowiedz
Moze te 20+ lat temu takie rzeczy mogly jeszcze robic wrazenie, teraz jak ktos zaczyna gadac po angielsku i to z nie do konca pewnym akcenetm to moze wyjsc na pakowacza z magazayny na Slough, ktory chce sie pokazac. Sam, z 2-3 razy bylem swiadkiem takich zenujacych akcji w jakis poznanskich barach.

Nie watpie, ze nadal jest sporo dziewczyn dla ktorych wizja randki z typkiem z Zachodu to wyzszy stopien zawilzenia majtasow, ale mysle, ze to nie jest jakis standard i nie tyle fakt bycia z obcokrajowcem ma znaczenie jako wyznacznik statusu (zapewne bywa i tak), ale imo styl bycia (luz, poczucie humoru, pewnosc siebie, brak januszowych zaciagow) i jakis tam element "egzotyki". Widzialem dokladnie to samo wsrod facetow, gdy byli nagrzani na sredniej urody dziewczyny tylko dlatego, ze te byly z wymiany z Francji, Wloch, albo Hiszpanii.

W UK poznalem kilka Polek (takze Czeszek i Slowaczek), ktore ciagnelo bardziej do zachodnich chlopakow, ale to tez glownie dlatego, ze nie bardzo bylo w czym przebierac jezeli chodzi o naszych cebulakow, a zawartosc genu Janusza we krwi trzeba przyznac, ze bywa wysoka na Wyspach.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Reakcje na wypoku strasznie ostre jak na kontekst, bo gość w filmiku - choć wygląda jak totalny jaskiniowiec - to o Polsce wypowiada się bardzo sympatycznie: że piekne kobiety, architektura, jest co robić, a do tego tanio. Nie ma wstydu, żadnego pieprzenia, że "Polki są łatwe", czy coś.

no chu usunalem ten post i co? i co mi zrobisz, co?!

Edit: :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
W tym dziale najwiecej pisalismy o stylowkach i ciuchach. Nawilza?

https://canary.contestimg.wish.com/api/webimage/5ddf8b1a9a6f6e5defd7daef-5-large.jpg

https://canary.contestimg.wish.com/api/webimage/5ddf8b1a9a6f6e5defd7daef-3-large.jpg

Odpowiedz
W Teksasie pewnie tak ale w Skierniewicach na rynku będzie to dość osobliwie wyglądać. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
I do tego w Czikłaczento :)

Odpowiedz
Nosiłbym :)
W ogóle szukam czegoś co by się ładnie komponowało z kapeluszem, ale ciężko w sensownych cenach.

Odpowiedz
[Obrazek: beards.jpg]

Odpowiedz
Jedyna korzyść z tej pandemii to dla mnie to, że mogłem w końcu zapuścić brodę - i ile oszczędności czasu na goleniu z rana :)

Odpowiedz
Łysa pała + brodziszcze to stylówka ostateczna.

Odpowiedz
E tam, póki się ma bujną czuprynę, to warto ją mieć, ale gdy zaczyna się mieć zakola, to w większości przypadków lepiej ogarnąć się łyso.

Odpowiedz
Ty masz akurat takie włosy jak ja miałem 15 lat temu :P

Odpowiedz
Ja tam łącze wszystko w jedno - bujną czuprynę, brodę i bycie łysym. :)

Odpowiedz
Ostatnio blisko mi już do Pingwina z Batman Returns (+broda). Już dawno miałem się opitolić na łyso, ale przeważają względy praktyczne. Skoro nie mam czasu i ochoty się golić, to tym bardziej poprawianie łysej czachy co parę dni nie wchodzi w grę. Włosów musi zostać przynajmniej tyle, żeby dało się je związać bo nie mam czasu na pierdoły.

Odpowiedz
To fakt, jedyny minus łysej glacy to te 15 minut codziennie które trzeba spędzić przy zerowaniu. Myślałem już o brzytwie, co by skrócić cały proces, bo czasami człowiekowi naprawdę się nie chce, ale na razie jadę maszynką elektryczną.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon