| Co sądzisz o polskim dubbingu? | |||
| wiwat profesjonalna wersja językowa! Lektor precz! | 0 | 0% | |
| Może być. | 0 | 0% | |
| Pół na pół. | 7 | 30.43% | |
| Rzyyyg!!! | 16 | 69.57% | |
| Razem: | 23 głosów | 100% | |
Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
FILM i wszystko co z nim związane
Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe
Dubbing