Co sądzisz o polskim dubbingu?
wiwat profesjonalna wersja językowa! Lektor precz!
0%
0 0%
Może być.
0%
0 0%
Pół na pół.
30.43%
7 30.43%
Rzyyyg!!!
69.57%
16 69.57%
Razem: 23 głosów 100%