Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Guzeppe - 17-02-2007

"First Snow" od razu skojarzył mi się z pierwszą częścią "Max Payne" (a raczej tamtymi komiksami; snieg, wyblakłe kolory, koleś w skórzanej kurtce z giwerą w garści).


- LPC - 17-02-2007

kate bosworth musiała chyba ze 20kg przytyc do tego filmu ...


- Mierzwiak - 18-02-2007

To się nazywa PLAKAT.

[Obrazek: gfx86840oa5.th.jpg]


- Don Vito - 28-02-2007

A oto John McClane we własnej osobie: http://gfx.filmweb.pl/po/61/28/96128/7138837.3.jpg


- Hitch - 28-02-2007

Nadgryziony przez ząb czasu (w filmie pewnie jeszcze gorzej bedzie wygladal) ale dalej wymiata ;)


- Akaki - 28-02-2007

Wygląda jak ten natchniony łysol z LOST :D.


- Super Green - 01-03-2007

Tradycyjnie najbardziej oberwała koszulka :lol:


- Don Vito - 07-03-2007

[Obrazek: 7138109.2.jpg]

A Wy narzekacie na amerykańskie plakaty :)


- desjudi - 07-03-2007

jest kiepski, ale nie taki znowu najgorszy. Świadek Koronny jak na razie w 2007 króluje 8) [a Bezmiar Sprawiedliwości to podobno bardzo dobry film]


- Don Vito - 07-03-2007

Mam nadzieję, że dobry, bo się na niego wybieram.


- Mierzwiak - 16-03-2007

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że te wszystkie plakaty do SM3 niczym się nie różnią?

[Obrazek: sm3intlposterds6.th.jpg]


- Don Vito - 16-03-2007

Różnią się. W poprzednim ten "czarny" był na szybie :)


- Mierzwiak - 19-03-2007

Ratuj się kto może!

[Obrazek: poster01640ib7.th.jpg]


- Akaki - 20-03-2007

Ha! Włożył jej kciuk do nosa! Ha ha! Raany... :? Przypuszczam że tym razem przeciętny widz już niczego nie załapie, o ile nie będzie na bierząco z plotkami z MTV...


- Don Vito - 22-03-2007

[Obrazek: 7142047.3.jpg]

Wchodzę na filmewb i co widzę? Plakat z Ultimatum Bourne'a. Nie podoba mi się ten plakat. Jakiś taki niebourne'owy :) Jeżeli nakręcą "Dziedzictwo", to na plakacie pewnie będzie jego profil :)


- romeck - 22-03-2007

Wygląda to jak plakat dramatu o człowieku bez szyi.

EDIT:

Alter ego Beekera?

[Obrazek: beeker.jpg]


- Jakuzzi - 22-03-2007

Plakat Ultimatum - troche podszlifowac i pasowalby do komedii. Teraz podpada pod akcyjniaki w stylu Die Hard 4.0.


- hops - 22-03-2007

Podoba mi się "krzywość" tego plakatu.
A sam plakat... już nie.


- Mush Room - 22-03-2007

Jakuzzi napisał(a):Plakat Ultimatum - troche podszlifowac i pasowalby do komedii. Teraz podpada pod akcyjniaki w stylu Die Hard 4.0.

EKHM - AKCYJNIAKI?! Wypraszam sobie ;) Die Hard to nadal wg mnie najlepszy film akcji, takie jest moje skromne zdanie. A na Die Hard 4.0 czekam z wypiekami na twarzy ot co :D


- Jakuzzi - 22-03-2007

Interesujace, ale czy akcyjniaki nie sa przypadkiem filmami akcji?