![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Guzeppe - 17-02-2007 "First Snow" od razu skojarzył mi się z pierwszą częścią "Max Payne" (a raczej tamtymi komiksami; snieg, wyblakłe kolory, koleś w skórzanej kurtce z giwerą w garści). - LPC - 17-02-2007 kate bosworth musiała chyba ze 20kg przytyc do tego filmu ... - Mierzwiak - 18-02-2007 To się nazywa PLAKAT.
- Don Vito - 28-02-2007 A oto John McClane we własnej osobie: http://gfx.filmweb.pl/po/61/28/96128/7138837.3.jpg - Hitch - 28-02-2007 Nadgryziony przez ząb czasu (w filmie pewnie jeszcze gorzej bedzie wygladal) ale dalej wymiata ;) - Akaki - 28-02-2007 Wygląda jak ten natchniony łysol z LOST :D. - Super Green - 01-03-2007 Tradycyjnie najbardziej oberwała koszulka :lol: - Don Vito - 07-03-2007 ![]() A Wy narzekacie na amerykańskie plakaty :) - desjudi - 07-03-2007 jest kiepski, ale nie taki znowu najgorszy. Świadek Koronny jak na razie w 2007 króluje 8) [a Bezmiar Sprawiedliwości to podobno bardzo dobry film] - Don Vito - 07-03-2007 Mam nadzieję, że dobry, bo się na niego wybieram. - Mierzwiak - 16-03-2007 Czy tylko ja odnoszę wrażenie że te wszystkie plakaty do SM3 niczym się nie różnią?
- Don Vito - 16-03-2007 Różnią się. W poprzednim ten "czarny" był na szybie :) - Mierzwiak - 19-03-2007 Ratuj się kto może!
- Akaki - 20-03-2007 Ha! Włożył jej kciuk do nosa! Ha ha! Raany... :? Przypuszczam że tym razem przeciętny widz już niczego nie załapie, o ile nie będzie na bierząco z plotkami z MTV... - Don Vito - 22-03-2007 ![]() Wchodzę na filmewb i co widzę? Plakat z Ultimatum Bourne'a. Nie podoba mi się ten plakat. Jakiś taki niebourne'owy :) Jeżeli nakręcą "Dziedzictwo", to na plakacie pewnie będzie jego profil :) - romeck - 22-03-2007 Wygląda to jak plakat dramatu o człowieku bez szyi. EDIT: Alter ego Beekera?
- Jakuzzi - 22-03-2007 Plakat Ultimatum - troche podszlifowac i pasowalby do komedii. Teraz podpada pod akcyjniaki w stylu Die Hard 4.0. - hops - 22-03-2007 Podoba mi się "krzywość" tego plakatu. A sam plakat... już nie. - Mush Room - 22-03-2007 Jakuzzi napisał(a):Plakat Ultimatum - troche podszlifowac i pasowalby do komedii. Teraz podpada pod akcyjniaki w stylu Die Hard 4.0. EKHM - AKCYJNIAKI?! Wypraszam sobie ;) Die Hard to nadal wg mnie najlepszy film akcji, takie jest moje skromne zdanie. A na Die Hard 4.0 czekam z wypiekami na twarzy ot co :D - Jakuzzi - 22-03-2007 Interesujace, ale czy akcyjniaki nie sa przypadkiem filmami akcji? |