![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
- Glut - 18-08-2007 Ta maczeta jest bardzo subtelna. :) Rambo nie potrzebuje jakiegoś działa jonowego napędzanego płynem mózgowym świnek morskich. W dżungli poradzi sobie ze wszystkim. Bo to Rambo. - Hitch - 18-08-2007 Poza tym nóż z bajerami moglby popasc w parodie. Patrz Hot Shots 2 :) - Q - 25-08-2007 Nowe zdjęcia ![]()
- tomashec - 08-09-2007 najnowszy klip, co wrazliwsi powinni raczej nie ogladac przy posilku :twisted: : http://fdb.pl/f3974/zwiastuny/odtwarzaj/4175 - Glut - 08-09-2007 http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=160&item=1 - dla wszystkich, którym tak jak mi ścina się wersja podana przez tomasheca. Jakby to powiedzieć, ta zajawka intensywnie zastymulowała moje obie półkule mózgowe. A Military zgadł że John sam sobie maczetę uczynił. Będzie CO NAJMNIEJ kilka zajebistych akcji. I będą sie przemocować na wzajem. Już nie mogę się doczekać. - Anonymous - 08-09-2007 NICE :) - Predator895 - 08-09-2007 sam fakt ze po raz kolejny będzie sie oglądało legendę na wielkim ekranie jest niesamowite a co dopiero z taką jatką :D to będzie przeżycie :) - Mefisto - 08-09-2007 nieźle - zapowiada się jeden z najbrutalniejszych filmów ever :D Przy tym chowają się wszelkie R Alienów i reszty :D - Mierzwiak - 08-09-2007 Jeśli tylko ta cała rzeźnia znajdzie uzasadnienie w przynajmniej poprawnej fabule, ok. Ale jeśli ma być przemoc dla przemocy, to poza obecnością Sly'a nie będzie się to różnić od gówna pokroju Piły. - Mefisto - 09-09-2007 myślę, że ma spore szanse być uzasadniona - coś w typie 1 bardziej, niż 2 i 3 - w końcu ostatnio Sly nie partoli :D - Gal Anonim - 09-09-2007 John jest żołnierzem, ktoś go prosi o pomoc, idzie na wojne, zabija przeciwników w efektywny sposób. Dla mnie świetne uzasadnienie. :) - Mierzwiak - 09-09-2007 No pewnie, każdy żołnierz którego prosisz o pomoc serwuje złym gościom powtórkę z Martwicy mózgu :D - Glut - 09-09-2007 Bez przesady z tą Martwicą Mózgu. ;) Bambo to komandos, który efektownie wyżyna żołnierzy wroga. Ratuję panienkę i biednych cywilów czy ma jakikolwiek inny motyw, który mnie nie uwiera. Możecie się śmiać ale jak dla mnie John nie popisuje się jakąś wyjątkową brutalnością. Sprząta jak najszybciej. I tyle. Gdyby obciął komuś wszystkie kończyny i kazał uciekać, to by było coś innego. - Mierzwiak - 09-09-2007 Glut napisał(a):jak dla mnie John nie popisuje się jakąś wyjątkową brutalnością.WIDZIAŁEŚ pierwszy teaser? Wnioskuję że nie 8) - Glut - 09-09-2007 Z pięć razy. ;) Mówisz o rozrywaniu kierowcy CeKaeMem? Czy wyrywaniu grdyki? Wszystko ma swoje uzasadnienie. - Mierzwiak - 09-09-2007 Tak, o tym mówię, i nie chodzi o uzasadnienie, ale o to że nie jest to "nie wyjątkowa" brutalność. To coś czego MPAA może się nieźle uczepić, zresztą wersja unrated to chyba tylko formalność. - Glut - 09-09-2007 Może inaczej, rozszarpanie człowieka półcalowymi pociskami z odległości pół metra albo wyrwanie mu grdyki jest brutalne. Ale pisząc że John nie popisuje się brutalnością mam na myśli że robi co musi. Nie zabija żeby było najbrutalniej, tylko zabija żeby było jak najszybciej. A jakie są tego efekty? Przemoc jest tutaj skutkiem a nie celem. That's all. Walić MPAA. - Mefisto - 09-09-2007 Glut napisał(a):Walić MPAA. z CKMu? :D - Glut - 09-09-2007 Maczetą w mostek. ;) - Gal Anonim - 09-09-2007 Wtedy świat byłby zbyt piękny. ;) |