![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Hannibal - 17-01-2010 Chyba na jutubie:) - LPC - 17-01-2010 Cass napisał(a):Heh, czekam na polską komedię, w której głównymi bohaterkami będą dziwki w burdelu. Tagline będzie pewnie brzmiał: "Wykurwista komedia". ;)sequel galerianek Galerianki Xlat poozniej Z pamiętnika galerianki Galerianki 2 Koszmar na ulicy czerwonych latarni - tomashec - 19-01-2010 Plakat do nowego filmu Polańskiego: http://www.impawards.com/2010/ghost_writer.html Wygląda na to, że Brosnan to taki Guliwer, który czai się na McGregora w bramie :lol: i zaraz go ZJE! - Dexter - 21-01-2010 Świetny polski teaserowy plakat, o wiele lepszy od francuskiego. No i polski tytuł sensowny (zaproponowany przez samego Polańskiego). - piter87 - 21-01-2010 rzeczywiście plakat ciekawszy od oryginalnego zdecydowanie. tylko ta czcionka jakaś taka "polska"... ;) - Snappik - 21-01-2010 Czcionka do wymiany, motyw ciekawy, intrygujący. - Mefisto - 21-01-2010 jak dla mnie wszystko do wymiany poza obrazkiem - a tytuł, jakkolwiek trafny by nie był - przypomina mi Statek Widmo, więc lipa :P - Corn - 21-01-2010 Tytuł słaby. Lepszy by był "Pisarz murzyn" - Dexter - 21-01-2010 piter87 napisał(a):rzeczywiście plakat ciekawszy od oryginalnego zdecydowanie. tylko ta czcionka jakaś taka "polska"... ;) Mi tam czcionka nie przeszkadza, chociaż faktycznie mogłaby być lepsza. Mefisto napisał(a):a tytuł, jakkolwiek trafny by nie był - przypomina mi Statek Widmo, więc lipa :P Ludzie... ale wy narzekacie :P - Mefisto - 21-01-2010 Darman napisał(a):Ludzie... ale wy narzekacie :P sam się zastanów, czy: "poproszę bilet na Autora Widmo" brzmi poważnie, czy nie :D - Corn - 21-01-2010 Autor Widmo sugeruje jakiś film o duchach raczej :]. Ja bym zaproponował tytuł "Współautor" - Mefisto - 21-01-2010 ja bym tego w ogóle nie ruszał, tym bardziej, że nie ma w języku polskim odpowiednika ghost writera, a sam termin jest wykorzystywany i u nas przeca - Dexter - 21-01-2010 Mefisto napisał(a):sam się zastanów, czy: "poproszę bilet na Autora Widmo" brzmi poważnie, czy nie :D No w sumie... nie brzmi :P Ale i tak mi się podoba. Cytat:ja bym tego w ogóle nie ruszał, tym bardziej, że nie ma w języku polskim odpowiednika ghost writera, a sam termin jest wykorzystywany i u nas przeca Mogłoby być, jednak lepsze chyba Autor Widmo, niż ustalone przez producenta coś w stylu: 'Ghost Writer: prawdziwy twórca pozostający w ukryciu', nie? Corn napisał(a):Autor Widmo sugeruje jakiś film o duchach raczej :]. Tak samo jak np. Pokuta film religijny lub Milk film o mleku :) - Mefisto - 21-01-2010 Darman napisał(a):Mogłoby być, jednak lepsze chyba Autor Widmo, niż ustalone przez producenta coś w stylu: 'Ghost Writer: prawdziwy twórca pozostający w ukryciu', nie? Ghost writer: krew na papierze ;) - Jakuzzi - 21-01-2010 Darman napisał(a):Świetny polski teaserowy plakat, o wiele lepszy od francuskiego. Czyzby? Dla mnie to wyglada jak okladka jakiejs powiesci sensacyjnej z lat osiemdziesiatych. - Snuffer - 21-01-2010 Dla mnie to pozytyw. - Dexter - 22-01-2010 Jakuzzi napisał(a):Czyzby? Dla mnie to wyglada jak okladka jakiejs powiesci sensacyjnej z lat osiemdziesiatych. To fajne musiały mieć okładki te sensacyjne powieści z lat 80-tych w takim razie ;) Poza tym, co byś o tym plakacie nie myślał, to chyba nie zaprzeczysz, że lepszy jest i ciekawszy od oryginalnego (?) - Jakuzzi - 22-01-2010 Jest lepszy, ale z drugiej strony jest kompletnie ogolnikowy, nic nie mowiacy o filmie - taka okladka pasowalaby do 80% wszelakiej masci thrillerow/sensacji/kryminalow. - Dexter - 22-01-2010 Jakuzzi napisał(a):Jest lepszy, ale z drugiej strony jest kompletnie ogolnikowy, nic nie mowiacy o filmie - taka okladka pasowalaby do 80% wszelakiej masci thrillerow/sensacji/kryminalow. Ale dla mnie zawsze ideą teaserów było, żeby zaciekawić mówiąc przy tym jak najmniej o produkcie. Dość znany jest teaser-plakat do czwartej ekranizacji Harry'ego Pottera - i też za wiele to on o filmie nie mówi, a mimo to przykuwa uwagę. Krótko mówiąc: jest ciekawy. Wolę takie dzieła, niż np. powklejane 50 twarzy aktorów w formie piramidy czy czegoś innego (mistrzostwo osiągnęły w tym plakaty do polskich komedii romantycznych), które bardzo często stają się oficjalnymi. - Mierzwiak - 22-01-2010 Nie przypominam sobie innego plakatu, który byłby tak - mówiąc wprost - spierdolony przez typografię. Całkiem fajna grafika ginie tutaj całkowicie pod natłokiem amatorskich napisów. Tragedia. |