![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Mental - 17-02-2010 Centrum Fotoszop Polska przedstawia:
- Corn - 17-02-2010 Więckiewicz wygląda jak naleśnik. - Jakuzzi - 17-02-2010 To akurat wina Wieckiewicza. Swoja droga - dlaczego Trick, a nie Trik? - Gal Anonim - 17-02-2010 Bo to bedzie nasz kandydat do Oscara. Świadek Koronny 2: Trick. Robert Wieckiewicz jako naleśnik. Milość silniejsza jest od wałka do ciasta. - Mental - 17-02-2010 Miłość. Zemsta. Przekręt. Twoja Stara. - Snappik - 17-02-2010 Przecież Więckiewicz jest w 3D. Nie widzicie tego? On wychodzi z tego plakatu! - Don Vito - 17-02-2010 A widział ktoś chociaż zwiastun? Może z tego wyjść całkiem niezłe filmidło. Gdyby nie Adamczyk jako fałszerz banknotów siedzący w pierdlu, naprawdę bardzo napaliłbym się na ten film. - Mierzwiak - 17-02-2010 Oczywiście wszystko jednym i tym samym fontem napisane. Dżizas. - Jakuzzi - 17-02-2010 Filmidlo moze byc niezle, ale zwiastun jest slaby. To znaczy do polowy jest poprawny (niektorzy powiedzieliby: "znakomity jak na polskie warunki"), ale od polowy pudluje, bo taka pompatycznosc to pasuje do hollywoodzkich wysokobudzetowcow, a nie do heist movies. Ergo: plus za opieranie sie na amerykanskich wzorcach montowania zwiastunow, minus za niedopasowanie gatunkow. - Mefisto - 17-02-2010 biorąc pod uwagę, że kina gatunkowego robić nie umiemy, to będzie przypuszczalnie kolejne żałosne podrabianie Amerykanów, czyli jaki plakat, taki film - Pitero - 18-02-2010 Co w tym czymś robi ostatnia nadzieja polskiego aktorstwa, Karolina Gruszka (a to na pewno ona? :grin: ) - B2Ka - 23-02-2010
- Jakuzzi - 23-02-2010 Nic specjalnego w sumie. - wujo444 - 23-02-2010 ale nawet pewien klimacik ma. - Mierzwiak - 23-02-2010 Klimat paskowych plakatów jakich rocznie wychodzi multum. Next. - slepy51 - 23-02-2010 Nowy Fredi:
- Craven - 23-02-2010 Czy tylko mnie bawi, że 9. czy któryś film z kolei jest reklamowany jako "nowy"? :) - Craven - 23-02-2010 Wiem. - Gal Anonim - 23-02-2010 No. Więc widzisz... - Craven - 23-02-2010 No nie widzę. Reboot remake jest tak samo nowy jak fefnasta część. A może wręcz mniej nowy bo to powtórka a nie próba powiedzenia czegoś nowego w serii. Więc pogódźcie się z tym, że mnie "nowy koszmar" zwyczajnie bawi. |