Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Mental - 17-02-2010

Centrum Fotoszop Polska przedstawia:

[Obrazek: 7181.$.jpg]


- Corn - 17-02-2010

Więckiewicz wygląda jak naleśnik.


- Jakuzzi - 17-02-2010

To akurat wina Wieckiewicza.
Swoja droga - dlaczego Trick, a nie Trik?


- Gal Anonim - 17-02-2010

Bo to bedzie nasz kandydat do Oscara.

Świadek Koronny 2: Trick. Robert Wieckiewicz jako naleśnik. Milość silniejsza jest od wałka do ciasta.


- Mental - 17-02-2010

Miłość. Zemsta. Przekręt. Twoja Stara.


- Snappik - 17-02-2010

Przecież Więckiewicz jest w 3D. Nie widzicie tego? On wychodzi z tego plakatu!


- Don Vito - 17-02-2010

A widział ktoś chociaż zwiastun? Może z tego wyjść całkiem niezłe filmidło. Gdyby nie Adamczyk jako fałszerz banknotów siedzący w pierdlu, naprawdę bardzo napaliłbym się na ten film.


- Mierzwiak - 17-02-2010

Oczywiście wszystko jednym i tym samym fontem napisane. Dżizas.


- Jakuzzi - 17-02-2010

Filmidlo moze byc niezle, ale zwiastun jest slaby. To znaczy do polowy jest poprawny (niektorzy powiedzieliby: "znakomity jak na polskie warunki"), ale od polowy pudluje, bo taka pompatycznosc to pasuje do hollywoodzkich wysokobudzetowcow, a nie do heist movies. Ergo: plus za opieranie sie na amerykanskich wzorcach montowania zwiastunow, minus za niedopasowanie gatunkow.


- Mefisto - 17-02-2010

biorąc pod uwagę, że kina gatunkowego robić nie umiemy, to będzie przypuszczalnie kolejne żałosne podrabianie Amerykanów, czyli jaki plakat, taki film


- Pitero - 18-02-2010

Co w tym czymś robi ostatnia nadzieja polskiego aktorstwa, Karolina Gruszka (a to na pewno ona? :grin: )


- B2Ka - 23-02-2010

[Obrazek: ondine_poster_1-535x792.jpg]


- Jakuzzi - 23-02-2010

Nic specjalnego w sumie.


- wujo444 - 23-02-2010

ale nawet pewien klimacik ma.


- Mierzwiak - 23-02-2010

Klimat paskowych plakatów jakich rocznie wychodzi multum. Next.


- slepy51 - 23-02-2010

Nowy Fredi:

[Obrazek: elmstreet.jpg]


- Craven - 23-02-2010

Czy tylko mnie bawi, że 9. czy któryś film z kolei jest reklamowany jako "nowy"? :)


- Craven - 23-02-2010

Wiem.


- Gal Anonim - 23-02-2010

No. Więc widzisz...


- Craven - 23-02-2010

No nie widzę. Reboot remake jest tak samo nowy jak fefnasta część. A może wręcz mniej nowy bo to powtórka a nie próba powiedzenia czegoś nowego w serii.

Więc pogódźcie się z tym, że mnie "nowy koszmar" zwyczajnie bawi.