Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Gal Anonim - 23-02-2010

Craven napisał(a):No nie widzę. Reboot remake jest tak samo nowy jak fefnasta część.
Fefnasta część to też byłby nowy Koszmar...

Cytat:Więc pogódźcie się z tym, że mnie "nowy koszmar" zwyczajnie bawi.
Cytując Bonda: Czy wyglądam jakbym dawał cholerę?


- Craven - 24-02-2010

Tak wygląda :)


- Mierzwiak - 24-02-2010

Craven napisał(a):Więc pogódźcie się z tym, że mnie "nowy koszmar" zwyczajnie bawi.
Bawi tym bardziej, że ostatnia część cyklu to "New Nightmare". Może to nawiązanie? :)


- Craven - 24-02-2010

Newer byłoby chyba nawiązaniem :)


- slepy51 - 26-02-2010

Całkiem klimatyczny plakat drugiego "Malevolence":

[Obrazek: bereavement.jpg]


- Craven - 26-02-2010

układ, klimat, pomysł itd fajne, ale razi sztucznością.


- Jakuzzi - 26-02-2010

Pomyslowe quasi-viralowe postery Repo Men:

http://www.impawards.com/2010/repo_men_ver12.html


- Ronaldinho - 27-02-2010

[Obrazek: craziesver6xlg.jpg]

Premiera w Polsce już 5 marca.

http://www.rottentomatoes.com/m/1205380-crazies/


- shamar - 27-02-2010

Mierzwiak napisał(a):Bawi tym bardziej, że ostatnia część cyklu to "New Nightmare". Może to nawiązanie? :)

Ostatnia czesc cyklu to Freddy vs Jason :twisted:


- Mierzwiak - 27-02-2010

Dla mnie ten film nie istnieje.


- Glut - 27-02-2010

[Obrazek: the_good_heart_poster.jpg]

Fajne.


- shamar - 28-02-2010

Mierzwiak napisał(a):Dla mnie ten film nie istnieje.

Co nie zmienia faktu ,że jest to ciąg dalszy Koszmaru. :grin:


- Ronaldinho - 28-02-2010

Crossover to nie ciąg dalszy, a "Freddy vs Jason" jest dla mnie fajny, bo obejrzeniu obu serii był to przyjemnie spędzony czas.


- shamar - 28-02-2010

Ronaldinho napisał(a):Crossover to nie ciąg dalszy, a "Freddy vs Jason" jest dla mnie fajny, bo obejrzeniu obu serii był to przyjemnie spędzony czas.

A jednak ciag dalszy bo to taki Koszmar z goscinym udzialem Jasona, czyz nie ? ( w 6 czesci odeslali go do piekła a tu - patrz intro filmu - z tego piekla powraca dzieki Jasonowi ) Film był cienki ale zaspokoił mój głod Freda. Licze, ze nowy tez zspokoji.


- Mental - 01-03-2010

http://pokazywarka.pl/24wync/


- Phlogiston2 - 01-03-2010

Naszego Mierzwiaka konkurencja ubiegła...


- Phlogiston2 - 01-03-2010

Ja czy ten z pokazywarki?

Edit: d'oh:)


- Mierzwiak - 01-03-2010

Phlogiston2 napisał(a):Naszego Mierzwiaka konkurencja ubiegła...
Mierzwiak nie ma konkurencji. I nie zamierza poświęcać czasu na bzdety :)


- Phlogiston2 - 02-03-2010

Mierzwiak napisał(a):Mierzwiak nie ma konkurencji.
Ale do tej pory zdążyłeś sobie wyrobić markę. Od twojego wpisu zaczęła się afera z plakatem Popiełuszki, jak w Zetce robili audycję o polskich plakatach, to zadzwonili właśnie do ciebie :smile:


- Danus - 02-03-2010

Polacy to nawet dobrze plakatu nie potrafią podrobić. Ten Polski to taka najnędzniejsza wręcz podróbka. Nazwiska z prawej strony, tytuł i oczywiście nie zabrakło miejsca dla sponsorów. Co za żenada.