![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Gal Anonim - 23-02-2010 Craven napisał(a):No nie widzę. Reboot remake jest tak samo nowy jak fefnasta część.Fefnasta część to też byłby nowy Koszmar... Cytat:Więc pogódźcie się z tym, że mnie "nowy koszmar" zwyczajnie bawi.Cytując Bonda: Czy wyglądam jakbym dawał cholerę? - Craven - 24-02-2010 Tak wygląda :) - Mierzwiak - 24-02-2010 Craven napisał(a):Więc pogódźcie się z tym, że mnie "nowy koszmar" zwyczajnie bawi.Bawi tym bardziej, że ostatnia część cyklu to "New Nightmare". Może to nawiązanie? :) - Craven - 24-02-2010 Newer byłoby chyba nawiązaniem :) - slepy51 - 26-02-2010 Całkiem klimatyczny plakat drugiego "Malevolence":
- Craven - 26-02-2010 układ, klimat, pomysł itd fajne, ale razi sztucznością. - Jakuzzi - 26-02-2010 Pomyslowe quasi-viralowe postery Repo Men: http://www.impawards.com/2010/repo_men_ver12.html - Ronaldinho - 27-02-2010 ![]() Premiera w Polsce już 5 marca. http://www.rottentomatoes.com/m/1205380-crazies/ - shamar - 27-02-2010 Mierzwiak napisał(a):Bawi tym bardziej, że ostatnia część cyklu to "New Nightmare". Może to nawiązanie? :) Ostatnia czesc cyklu to Freddy vs Jason :twisted: - Mierzwiak - 27-02-2010 Dla mnie ten film nie istnieje. - Glut - 27-02-2010 ![]() Fajne. - shamar - 28-02-2010 Mierzwiak napisał(a):Dla mnie ten film nie istnieje. Co nie zmienia faktu ,że jest to ciąg dalszy Koszmaru. :grin: - Ronaldinho - 28-02-2010 Crossover to nie ciąg dalszy, a "Freddy vs Jason" jest dla mnie fajny, bo obejrzeniu obu serii był to przyjemnie spędzony czas. - shamar - 28-02-2010 Ronaldinho napisał(a):Crossover to nie ciąg dalszy, a "Freddy vs Jason" jest dla mnie fajny, bo obejrzeniu obu serii był to przyjemnie spędzony czas. A jednak ciag dalszy bo to taki Koszmar z goscinym udzialem Jasona, czyz nie ? ( w 6 czesci odeslali go do piekła a tu - patrz intro filmu - z tego piekla powraca dzieki Jasonowi ) Film był cienki ale zaspokoił mój głod Freda. Licze, ze nowy tez zspokoji. - Mental - 01-03-2010 http://pokazywarka.pl/24wync/ - Phlogiston2 - 01-03-2010 Naszego Mierzwiaka konkurencja ubiegła... - Phlogiston2 - 01-03-2010 Ja czy ten z pokazywarki? Edit: d'oh:) - Mierzwiak - 01-03-2010 Phlogiston2 napisał(a):Naszego Mierzwiaka konkurencja ubiegła...Mierzwiak nie ma konkurencji. I nie zamierza poświęcać czasu na bzdety :) - Phlogiston2 - 02-03-2010 Mierzwiak napisał(a):Mierzwiak nie ma konkurencji.Ale do tej pory zdążyłeś sobie wyrobić markę. Od twojego wpisu zaczęła się afera z plakatem Popiełuszki, jak w Zetce robili audycję o polskich plakatach, to zadzwonili właśnie do ciebie :smile: - Danus - 02-03-2010 Polacy to nawet dobrze plakatu nie potrafią podrobić. Ten Polski to taka najnędzniejsza wręcz podróbka. Nazwiska z prawej strony, tytuł i oczywiście nie zabrakło miejsca dla sponsorów. Co za żenada. |