![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- slepy51 - 04-03-2010 Całkiem spoko banner reklamujący nowego Freda: Po większy klikać tutaj. - Danus - 04-03-2010 Całkiem klimatyczny plakacik. Ciekawa stonowana kolorystyka. Tylko Fredy jakiś taki chudy. - Craven - 04-03-2010 Że czerwono jest na plakacie, tak? :D Taki standardzik jak dla mnie ;-) - Danus - 04-03-2010 Tak czerwono i mroczno, mniam :razz: - Mierzwiak - 04-03-2010 Wow, ale badziew. Lasia na pierwszym jest tragicznie wklejona, w pierwszej chwili pomyślałem że to fan art. - shamar - 05-03-2010 Tez zauwazylem ,ze panienka jest chamsko wklejona . Bez niej bylby lepszy - Craven - 05-03-2010 I facet w kapeluszu okno zasłania. - shamar - 05-03-2010 Craven napisał(a):I facet w kapeluszu okno zasłania. Nie no... ale powaznie troche lipnie tą Nancy tam wstawiono. Gdyby nie to było by dobrze. - Karol - 05-03-2010
- Danus - 05-03-2010 Świetny plakat <ok> - patyczak - 05-03-2010 Właśnie chciałem dać linka do tego plakatu:D Świetny:D - tomashec - 05-03-2010 Ryj się sam śmieje przy tym Toy Story 3. :wink: - wujo444 - 07-03-2010 Jaki by film nie był, plakat intrygujący:
- patyczak - 07-03-2010 Zajebioza:D Dawno nie widziałem tak świetnego plakatu, aż się chyba skuszę na obejrzenie filmu, choć dotychczas mnie nie ciekawił:) Uwielbiam taki minimalizm w formie. PS. Jako, że to temat o plakatach, to pochwalę się swoim, który zrobiłem chwilę temu:P http://www.digart.pl/zoom/5038244/W_chmurach.html - Phlogiston2 - 08-03-2010 Patyczaku, ale jest już temat o Naszych plakatach :p - Craven - 09-03-2010
- Mefisto - 09-03-2010
- Tyler Durden - 09-03-2010 Gdyby ktoś mi powiedział, że ten drugi plakat z "The Losers" to okładka jakiegoś tomu "100 naboi" pewnie bym mu uwierzył. - Craven - 09-03-2010 Nie wiem o co chodzi z big bounce, czy to aby nie stary film? Czy chodziło o genialne stwierdzenie, że 2010 rok nie jest pierwszym w historii, w którym ktoś zrobił plakat/zdjęcie ludziom od dołu?
- Mefisto - 10-03-2010 chodziło raczej o skojarzenie - a House to przykład nietrafiony, bo jest uzasadniony fabularnie, a nie wzięty z dupy dla efektu |