Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- slepy51 - 04-03-2010

Całkiem spoko banner reklamujący nowego Freda:

[Obrazek: freddyb.jpg]

Po większy klikać tutaj.


- Danus - 04-03-2010

Całkiem klimatyczny plakacik. Ciekawa stonowana kolorystyka. Tylko Fredy jakiś taki chudy.


- Craven - 04-03-2010

Że czerwono jest na plakacie, tak? :D
Taki standardzik jak dla mnie ;-)


- Danus - 04-03-2010

Tak czerwono i mroczno, mniam :razz:


- Mierzwiak - 04-03-2010

Wow, ale badziew. Lasia na pierwszym jest tragicznie wklejona, w pierwszej chwili pomyślałem że to fan art.


- shamar - 05-03-2010

Tez zauwazylem ,ze panienka jest chamsko wklejona . Bez niej bylby lepszy


- Craven - 05-03-2010

I facet w kapeluszu okno zasłania.


- shamar - 05-03-2010

Craven napisał(a):I facet w kapeluszu okno zasłania.

Nie no... ale powaznie troche lipnie tą Nancy tam wstawiono. Gdyby nie to było by dobrze.


- Karol - 05-03-2010

[Obrazek: 63678-01.jpg]


- Danus - 05-03-2010

Świetny plakat <ok>


- patyczak - 05-03-2010

Właśnie chciałem dać linka do tego plakatu:D

Świetny:D


- tomashec - 05-03-2010

Ryj się sam śmieje przy tym Toy Story 3. :wink:


- wujo444 - 07-03-2010

Jaki by film nie był, plakat intrygujący:
[Obrazek: precious.jpg]


- patyczak - 07-03-2010

Zajebioza:D

Dawno nie widziałem tak świetnego plakatu, aż się chyba skuszę na obejrzenie filmu, choć dotychczas mnie nie ciekawił:)

Uwielbiam taki minimalizm w formie.

PS. Jako, że to temat o plakatach, to pochwalę się swoim, który zrobiłem chwilę temu:P

http://www.digart.pl/zoom/5038244/W_chmurach.html


- Phlogiston2 - 08-03-2010

Patyczaku, ale jest już temat o Naszych plakatach :p


- Craven - 09-03-2010

[Obrazek: The_Losers_movie_poster%20%281%29.jpg]

[Obrazek: losers_movie_poster_unofficial_drawn_jock_01.jpg]


- Mefisto - 09-03-2010

[Obrazek: 810284~The-Big-Bounce-International-Posters.jpg]


- Tyler Durden - 09-03-2010

Gdyby ktoś mi powiedział, że ten drugi plakat z "The Losers" to okładka jakiegoś tomu "100 naboi" pewnie bym mu uwierzył.


- Craven - 09-03-2010

Nie wiem o co chodzi z big bounce, czy to aby nie stary film? Czy chodziło o genialne stwierdzenie, że 2010 rok nie jest pierwszym w historii, w którym ktoś zrobił plakat/zdjęcie ludziom od dołu?

[Obrazek: 7221190.3.jpg?l=1225336915000]


- Mefisto - 10-03-2010

chodziło raczej o skojarzenie - a House to przykład nietrafiony, bo jest uzasadniony fabularnie, a nie wzięty z dupy dla efektu