![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Craven - 10-03-2010 A skąd wiesz, że w Loosersach nie będzie to miało racji fabularnej? - Gal Anonim - 10-03-2010 Ja odbierałem ten plakat (i ten rysunkowy, stworzony przez współautora oryginalnego komiksu, Jocka) tak, że Losers celują do jakiegoś padniętego pracownika CIA, czy kogoś takiego. - B2Ka - 10-03-2010 Jak dla mnie plakat Losers też jest uzasadniony bo taka była okładka pierwszego numeru, a plakat z prawdziwymi osobami to niejako "parafraza" tejże okładki i teaserowego plakatu. - Hannibal - 10-03-2010 Crov napisał(a):Losers celują do jakiegoś padniętego pracownika CIAJa to bym chciał żeby Saldana tak do mnie celowała. - Mierzwiak - 10-03-2010 Ja myślę że oni celują w autora tego dennego plakatu. - Ronaldinho - 11-03-2010 Patrzy na ten plakat i tylko Zoe tam widzę :) - Craven - 11-03-2010 Taki standardzik. - Mental - 14-03-2010 joł, widział ktoś ten czad? ![]() plakat raczej nie wygra głównej nagrody w konkursie plastycznym, ale zaintrygował mnie do tego stopnia, że właśnie czynię starania w kierunku obejrzenia filmu! - Craven - 14-03-2010 Nic w nim czadowego if you ask me. - Mierzwiak - 14-03-2010 Coś za dużo amatorki się w tym temacie ostatnio pojawia. Mental, nie rań oczu :) - Craven - 14-03-2010 To mógłby być poprawny plakat: a wyszła katastrofa. A to jest całkiem fajne.
- Snappik - 14-03-2010 Te drugie całkiem fajne, ale czcionka przy aktorach jest kiepska. Natomiast postać z twarzą Neesona na pierwszym plakacie to jakiś niesmaczny żart. - Albertino - 14-03-2010 poza tym patrząc na ten plakat można pomyśleć, że Liam Neeson nazywa się Justin Long i odwrotnie ;) - Craven - 14-03-2010 Dokładnie, nawet postać Neesona aż tak mnie nie boli jak gówniany font, którego prawie nie widać, przestawione nazwiska i beznadziejnie wklejone 3 portrety. - B2Ka - 14-03-2010 Ciekawe, Corn niedawno wspominał o podobieństwie Kristen Stewart do Joan Jett, a teraz gra ona ją w filmie biograficznym. - shamar - 14-03-2010 Ricci nie przypomina na tym plakacie Ricci. Chyba ,z e tak sie zmienila. - Corn - 14-03-2010 No. Ricci wygląda jak Mena Suvari albo Summer Glau. - shamar - 14-03-2010 Widziałem z nią jakiegoś krótkometrazowego Czerwonego Kapturka jak była dzieckiem. Wtedy też była niepodobna :smile: :wink: - B2Ka - 23-03-2010
- Snappik - 23-03-2010 Poza "na Saldane" nabiera innego znaczenia ;) |