Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Craven - 10-03-2010

A skąd wiesz, że w Loosersach nie będzie to miało racji fabularnej?


- Gal Anonim - 10-03-2010

Ja odbierałem ten plakat (i ten rysunkowy, stworzony przez współautora oryginalnego komiksu, Jocka) tak, że Losers celują do jakiegoś padniętego pracownika CIA, czy kogoś takiego.


- B2Ka - 10-03-2010

Jak dla mnie plakat Losers też jest uzasadniony bo taka była okładka pierwszego numeru, a plakat z prawdziwymi osobami to niejako "parafraza" tejże okładki i teaserowego plakatu.


- Hannibal - 10-03-2010

Crov napisał(a):Losers celują do jakiegoś padniętego pracownika CIA
Ja to bym chciał żeby Saldana tak do mnie celowała.


- Mierzwiak - 10-03-2010

Ja myślę że oni celują w autora tego dennego plakatu.


- Ronaldinho - 11-03-2010

Patrzy na ten plakat i tylko Zoe tam widzę :)


- Craven - 11-03-2010

[Obrazek: 63863-01.jpg]

Taki standardzik.


- Mental - 14-03-2010

joł, widział ktoś ten czad?

[Obrazek: zji6j9.jpg]

plakat raczej nie wygra głównej nagrody w konkursie plastycznym, ale zaintrygował mnie do tego stopnia, że właśnie czynię starania w kierunku obejrzenia filmu!


- Craven - 14-03-2010

Nic w nim czadowego if you ask me.


- Mierzwiak - 14-03-2010

Coś za dużo amatorki się w tym temacie ostatnio pojawia. Mental, nie rań oczu :)


- Craven - 14-03-2010

To mógłby być poprawny plakat:
[Obrazek: 7320368.3.jpg?l=1268499128000]
a wyszła katastrofa.


A to jest całkiem fajne.
[Obrazek: 7312789.3.jpg?l=1264278893000]


- Snappik - 14-03-2010

Te drugie całkiem fajne, ale czcionka przy aktorach jest kiepska. Natomiast postać z twarzą Neesona na pierwszym plakacie to jakiś niesmaczny żart.


- Albertino - 14-03-2010

poza tym patrząc na ten plakat można pomyśleć, że Liam Neeson nazywa się Justin Long i odwrotnie ;)


- Craven - 14-03-2010

Dokładnie, nawet postać Neesona aż tak mnie nie boli jak gówniany font, którego prawie nie widać, przestawione nazwiska i beznadziejnie wklejone 3 portrety.


- B2Ka - 14-03-2010

Ciekawe, Corn niedawno wspominał o podobieństwie Kristen Stewart do Joan Jett, a teraz gra ona ją w filmie biograficznym.


- shamar - 14-03-2010

Ricci nie przypomina na tym plakacie Ricci. Chyba ,z e tak sie zmienila.


- Corn - 14-03-2010

No. Ricci wygląda jak Mena Suvari albo Summer Glau.


- shamar - 14-03-2010

Widziałem z nią jakiegoś krótkometrazowego Czerwonego Kapturka jak była dzieckiem. Wtedy też była niepodobna :smile: :wink:


- B2Ka - 23-03-2010

[Obrazek: wiad_7581.jpg?PHPSESSID=d2c866fa806a487c...9b882e6950]


- Snappik - 23-03-2010

Poza "na Saldane" nabiera innego znaczenia ;)