![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Hitch - 28-02-2010 Tak, bo twórcy pokazują, że idąc na taką łatwiznę najzwyczajniej w świecie olali scenariusz, na którym przecież ta super innowacyjna gra ma się opierać. Wyobraź sobie, że w "Seven" nagle Brad Pitt wyciąga 3D VR gogle i bada nimi miejsce zbrodni. A Freemana informator żyje w okolicy Alfa Centauri :) - Danus - 28-02-2010 Hitch to tylko głupie okularki które oprócz badania miejsca zbrodni, najprawdopodobniej nie będą mieć najmniejszego wpływu na fabułę. Pytam jeszcze raz czy grałeś w demko? - Gal Anonim - 28-02-2010 Hitch napisał(a):Tak, bo twórcy pokazują, że idąc na taką łatwiznę najzwyczajniej w świecie olali scenariuszJeżeli coś twórcy pokazują to to, że bardziej stawiają na klimat oraz opowiedzenie historii niż zmuszanie graczy do autentycznej zabawy w CSI. - Hitch - 28-02-2010 Danny, ale te gogle mają wpływ na fabułę! One są narzędziem, które popycha akcję z punktu A do B. To istotny detal, na którym opiera się śledztwo w grze i co tu dużo mówić, został dokumentnie spieprzony. Doskonałe porównanie dostałeś w poprzednim moim poście. Widziałem filmik, gdzie przy urywkach z gry, Cage spuszczał się nad swoim pomysłem okularów. Sram na demo HR :) Crov, a może ja w grze będącej interaktywnym thrillerem chciałbym się pobawić w CSI? Może chciałbym przeprowadzić tak samo żmudne i męczące śledztwo jak w "Seven" albo "Zodiaku"? Ale nie mogę, bo głupi grafoman stwierdził, że to czego brakuje w poważnym filmie kryminalno-psychologicznym to właśnie VR gogle. Fuck this shit. - Danus - 28-02-2010 Hitch, pierdolić te gogle. Gra ma niesamowity klimat, przepiękną grafikę i niesamowity klimat. Co tu dużo gadać, dwie lokacje i zakochałem się w grze. Nawet te głupie okularki nie przysłoniły ani na moment zajebistości tej gry. Bo bez wątpienia będzie zajebista. - Mierzwiak - 28-02-2010 Danus napisał(a):Czekam z niecierpliwością.Na co? Gra już jest w sklepach ;) W najnowszym PSXE jest recka Heavy Rain. Ciekawy tytuł, szkoda że nie ma na PC, ale z recenzji wynika że są tam MONSTRUALNE dziury w scenariuszu. - Danus - 28-02-2010 Mierzwiak napisał(a):a co? Gra już jest w sklepachNa pieniądze:) jakby nie patrzeć oryginalne tytuły na PS3 zaraz po premierze do tanich nie należą:) - Mierzwiak - 28-02-2010 No tak, zapomniałem ile Konsolowcy muszą bulić za nowości :) PS. Episodes from Liberty City zamówione, lepiej żeby było to zoptymalizowane przynajmniej w takim stopniu jak IV po patchach. - Khet - 28-02-2010 Cytat:No tak, zapomniałem ile Konsolowcy muszą bulić za nowości Za kilka ostatnich nowości dałem tyle, ile kosztuję premierówki na PC - wystarczy się porządnie rozejrzeć :) Pomijam fakt, że jedna z tych nowości jeszcze nie miała pecetowej premiery, ale to inna bajka. Co do Heavy Rain - dziury pewnie są, bo jeszcze przed premierą zdecydowano, że niektóre epizody zostaną udostępnione jako dlc. Cóż, całe szczęście, że HR mi wisi i powiewa. - Mierzwiak - 28-02-2010 military napisał(a):Między "jest zachwycony" a "lubi" znajduje się sporo miejsca.To lubi czy jest zachwycony? Bo pisałeś że jesteś :P Danus napisał(a):Cud, miód, zaczynam zbierać na pełną wersję bo to będzie gra roku:PGra roku wyszła 29 stycznia :cool: Khet napisał(a):dziury pewnie są, bo jeszcze przed premierą zdecydowano, że niektóre epizody zostaną udostępnione jako dlcW takim razie twórcom należy się środkowy palec za wydanie wybrakowanego produktu. DLC powinny być niezobowiązującymi dodatkami, a nie łatami które mają za zadanie wypełnić scenariuszowe dziury i błędy logiczne. --- Bioshock 2 - wrażenia po ok. pierwszej godzinie. Trzyma poziom jedynki (przynajmniej na razie), ale brakuje "efektu wow" który towarzyszył mi przy odkrywaniu Rapture po raz pierwszy. Gra bardziej sprawia wrażenie dodatku niż nowej gry, ale klimat (odrobinę inny, bardziej mroczny?) wciąż rządzi. - Gal Anonim - 28-02-2010 Mierzwiak napisał(a):W najnowszym PSXE jest recka Heavy Rain. Ciekawy tytuł, szkoda że nie ma na PC, ale z recenzji wynika że są tam MONSTRUALNE dziury w scenariuszu.Z recenzji na, bodajże, GameTrailers wynika, że ma jedną dziurę w scenariuszu. - Wawrzyniec - 28-02-2010 Z tego co czytałem w Heavy Rain kuleją przede wszystkim nielogiczne reakcje postaci na wcześniejsze wydarzenia, o ile wybrało się drogę inną niż przewidzieli twórcy. Kilkukrotne przejście gry powinno do pewnego stopnia zrekompensować dziury z racji tego, że po obraniu innej drogi wiadomo jak doszło do sytuacji, która przy pierwszym przechodzeniu nie miała sensu. HR kupiłbym tylko po to, żeby pokazać rodzince jak może wyglądać gra dla dorosłego odbiorcy. Sam chyba sobie obejrzę filmiki na youtube (podobnie jak zrobiłem z MGS4), bo jeszcze długo PS3 będzie poza moim zasięgiem. - military - 28-02-2010 Mierzwiak napisał(a):military napisał/a: To się odnosi do AVPR. Grą AVP jest zachwycony.:) - Khet - 28-02-2010 Cytat:Trzyma poziom jedynki (przynajmniej na razie), ale brakuje "efektu wow" który towarzyszył mi przy odkrywaniu Rapture po raz pierwszy. No bo takiego efektu nie będzie :) Zresztą nie wiem co musiałoby się stać, jedynka i tak już wystarczająco pozamiatała w tej materii. Dwójka skupia się raczej na rozwijaniu idei jedynki, zamiast dodawać niepotrzebne pierdoły. - Rodia - 28-02-2010 Wawrzyniec napisał(a):Sam chyba sobie obejrzę filmiki na youtube (podobnie jak zrobiłem z MGS4). Jej, to jednak nie byłem jedyny który tak zrobił :D A co do HR to muszę powiedzieć, że od czasu Uncharted 2 jeszcze nigdy tak nie żałowałem, że nie mam PS3... - Snappik - 02-03-2010 Battlefield: Bad Company 2 - to dopiero rozgrzewka przed BF3, więc należy traktować z przymrużeniem oka. Gra najeżona dowcipem, że hej. Teksty są mocne (patrz obrazek), dubbing polski naprawdę świetny (Pazura i Baka przechodzą samych siebie, widać, że bawili się konwencją). Single podobny do MW2 - szybka akcja, efektowne patenty i filmowość (ale jest miejscami trudno). Z tym, że chodzimy drużyną i tą drużynę poznajemy, więc wczuć się jest łatwiej. Nie ma rzucania bohaterem z miejsca na miejsce. Liczne cutscenki tłumaczą przebieg fabuły (a ta żywcem wyjęta z C-klasowej produkcji z Michaelem Dudikofem). Gra się bardzo przyjemnie, środowisko można niszczyć, grafika bardzo ładna. A na dokładkę multiplayer (a może to danie główne jest?) - rozbudowany, dużo perków i broni do odblokowania, świetne mapy itd. Generalnie gra zmiata MW2 z powierzchni jak chce i kiedy chce. Są też minusy - lagi, duży ping, drobne bugi w kampanii. Na osłodę: 9/10 I fajna reklama TV [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aeJ1G-JFp6A[/youtube] - Snuffer - 02-03-2010 Jestem dopiero przy lokacji z kłodami, ale jak na razie - hej! ale to grywalne! Zaczynam żałować że nie posiadam wersji z polskim dubbingiem - ale kupując grę nie wiedziałem o udziale tych gwiazd. W każdym razie jest bardzo przyjemnie, filmowo, intensywnie ale gra unika skryptowania w stylu MW2. Jest ok. - Don Vito - 03-03-2010 Grał ktoś w Assassin's Creed 2? Za dwa dni PCtowa premiera i zastanawiam się, czy kupić, ale nie wiem czy warto. - wujo444 - 03-03-2010 Wersję konsolową można brać w ciemno, ale czy nie walną jakich bugów na PC, to się okaże... - Don Vito - 04-03-2010 I kupiłem AC2 na PC. Po instalacji gra próbuje się połączyć z serwerem UbiSoftu, ale nie może i wywala mi błąd. Żeby było śmieszniej, chwilę wcześniej pobrała sama jakiegoś Patcha. Nawet wyłączyłem firewalla i nic to nie dało. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? |