Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Mierzwiak - 04-03-2010

Nie kupować oryginalnych gier Ubisoftu, bo to debile. Wiesz że do gry wymagane jest STAŁE połączenie z netem inaczej gra się zatrzymuje?


- Don Vito - 04-03-2010

Mierzwiak napisał(a):Wiesz że do gry wymagane jest STAŁE połączenie z netem inaczej gra się zatrzymuje?

Wiem, ale to nie problem w erze stałego łącza ;)

Nic nie poradzę, ze najbardziej interesujące mnie gry robi właśnie Ubisoft.


- Khet - 04-03-2010

Brawo Ubi, niech żyją konsole po n-ty :p

Vito, a zakładałeś konto w tej całej sieci Ubisoftu? Nie wiem czy to nie jest czasem wymagane.


- Don Vito - 04-03-2010

Zakładałem, ale z tego, co wiem, to gra powinna mnie poprosił o założenie konta, a tego nie zrobiła.


- wujo444 - 04-03-2010

http://www.valhalla.pl/news20918-Zabezpieczenia-Ubisoftu-juz-zostaly-zlamane.html

Buahahahahahahahahahaha :D


- Don Vito - 04-03-2010

Wiem, czytałem. Pewnie będę musiał ściągnąć cracka, żeby grać w oryginała :P


- Ronaldinho - 05-03-2010

Po kiego chuja te studia wydają grube miliony na te śmieszne zabezpieczenia łamane w kilka godzin do kilku dni? Przecież, żeby grać przez sieć, to i tak trza mieć oryginała.

A ta konieczność mienia internetu przy instalacji i graniu, to kolejna żenada. Mózgi wyżarło ludziom Ubisoftu?

Niech się lepią skupią na dopieszczaniu gier, np taką Mafie 2 kupię oryginał, bo wiem, że na to zasługuje, tak samo zrobię ze Starcraftem 2 i Diablo III :)


- Mierzwiak - 05-03-2010

Ronaldinho napisał(a):np taką Mafie 2 kupię oryginał
Kupisz, ale później. Przesunęli premierę na... nie wiadomo kiedy, wrzesień? Październik?

Jest też fajny nowy trailer: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-boom-mafia-ii/62666


- Khet - 05-03-2010

Mafia II wylądowała najprawdopodobniej w październiku, czyli początku roku fiskalnego 2011.

Wczoraj 2K podało, że na koniec lutego przychody z GTAIV i BioShocka 2 były zaskakująco wysokie, więc pewnie doszli do wniosku, że mogą poprzesuwać kolejne premiery. Ciekawe jedynie po co.


- Don Vito - 08-03-2010

Wgrałem cracka do AC2 i nadal nie działa :twisted: jak mi pomoc techniczna Ubi nic nie wymyśli, to idę do sklepu po zwrot pieniędzy.


- Ronaldinho - 08-03-2010

Jest w ogóle jakieś logiczne wytłumaczenie tego zabezpieczenia na AC2? Kurde, przecież oprócz tego, że to ktoś wymyślił, to jeszcze masa ludzi w Ubisofcie musiała ten projekt poprzeć.


- wujo444 - 08-03-2010

Ponoć problemy wynikają z przeciążenia serwerów Ubi. A więc było więcej jeleni, którzy się dali wydymać, niż sami się spodziewali - bo wątpię, by przestraszyli się zabezpieczeń. Gorzej, jeśli to tylko utwierdzi Francuzów, że więcej zabezpieczeń = większa sprzedaż... pewnie do czasu, aż zobaczą ilość downloadów z torrentów.


- Don Vito - 09-03-2010

Dziś (a raczej wczoraj) przestały działać serwery Ubisoftu. Ubi przyznało się do ataku piratów na swoje serwery. Ostro się sparzą na tym durnym systemie zabezpieczeń :)


- Snappik - 09-03-2010

Paradoks - być może hakerzy przywrócą normalność :) Naprawdę jest wiele innych dobrych zabezpieczeń (np. weryfikacja klucza online, zabezpieczenia FADE - uprzykrzające graczom życie np. umierający losowo bohater, nieśmiertelni wrogowie, falujący celownik etc.). Ubisoft wybrał te najgłubsze, najbardziej wymagające sprzętowo (zarówno po stronie gracza jak i serwerów) i upierdliwe w kontekście jakości łącz internetowych.


- Mierzwiak - 10-03-2010

Bioshock 2 - godny następca oryginału. Powiem więcej - sequel podoba mi się bardziej od jedynki. Piękna, emocjonująca i fascynująca gra. Pod względem klimatu chyba ścisła czołówka wszech czasów.
Gigantyczny plus za motyw z Little Sister pod koniec gry, nie zdradzę o co chodzi.

Pomimo bardzo pozytywnej opinii muszę wskazać na, nieprzeszkadzającą co prawda, ale wtórność w stosunku do poprzednika. Wydaje mi się że kolejnej części przydałoby się pewne odświeżenie konwencji czy też poważniejsze aniżeli tylko kosmetyczne zmiany w gameplayu.

Ocena: 9+/10

Polecam.

PS. Nie wiem dokładnie ile godzin zajęło mi przejście, rozłożyło się na 11 dni i być może właśnie przez to, ale odniosłem wrażenie że drugi Bioshock jest jak na dzisiejsze godne politowania standardy grą dość długą. Był taki moment gdy myślałem że właśnie zaliczyłem finałową walkę i zaraz zobaczę jak to się kończy, a tu jeszcze jakieś 30-40 minut grania było <ok>


- Khet - 10-03-2010

Bardzo cieszą mnie te pozytywne wrażenia, co jak co ale sequeli typu Bioshock 2, czy Mass Effect 2 to ze świecą szukać.

Co zabawne - często w recenzjach narzekają właśnie na historię, jako niby "mniej wciągającą, płytką i prostą", co jest dla mnie totalnym nieporozumieniem.


- Ronaldinho - 10-03-2010

Mierzwiak napisał(a):Bioshock 2 -

Czy, aby zagrać, muszę znać pierwszą część do końca? Przeszedłem jej 60% około i wydała mi się gra zbyt schematyczna, to powoli po prostu co raz mniej ochoty miałem na grę, ale klimat był niesamowity pamiętam, wciąż mam nadzieje na film w reżyserii tego gościa od "28 tygodni później".


- Khet - 11-03-2010

Nie musisz znać fabuły jedynki, BS2 to nowa historia, chociaż jest sporo nawiązań do poprzedniej (audiologi).

Cytat:Przeszedłem jej 60% około i wydała mi się gra zbyt schematyczna
Toż to chyba najmniej schematyczna gra w jaką grałem :D Jedynkę (i dwójkę) przeszedłem kilka razy, za każdym razem grając zupełnie inaczej, w ogóle nie doznając uczucia deja vu, ani niczego podobnego ;-).


- Don Vito - 11-03-2010

Znacie może jakieś RPG ze zręcznościowym systemem walki, czymś na wzór Fable lub Mass Effect? Chętnie bym sobie pograł w coś dłuższego, ale nie lubię typowo rpgowego stylu walki.


- Wawrzyniec - 11-03-2010

Myślę, że Oblivion i Fallout 3 łapią się. W tym drugim co prawda jest opcja walki turowej, która ułatwia bardzo życie, ale można spokojnie grać bez niej (bo zakładam, że to system turowy Ci nie podchodzi).