![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Mierzwiak - 04-03-2010 Nie kupować oryginalnych gier Ubisoftu, bo to debile. Wiesz że do gry wymagane jest STAŁE połączenie z netem inaczej gra się zatrzymuje? - Don Vito - 04-03-2010 Mierzwiak napisał(a):Wiesz że do gry wymagane jest STAŁE połączenie z netem inaczej gra się zatrzymuje? Wiem, ale to nie problem w erze stałego łącza ;) Nic nie poradzę, ze najbardziej interesujące mnie gry robi właśnie Ubisoft. - Khet - 04-03-2010 Brawo Ubi, niech żyją konsole po n-ty :p Vito, a zakładałeś konto w tej całej sieci Ubisoftu? Nie wiem czy to nie jest czasem wymagane. - Don Vito - 04-03-2010 Zakładałem, ale z tego, co wiem, to gra powinna mnie poprosił o założenie konta, a tego nie zrobiła. - wujo444 - 04-03-2010 http://www.valhalla.pl/news20918-Zabezpieczenia-Ubisoftu-juz-zostaly-zlamane.html Buahahahahahahahahahaha :D - Don Vito - 04-03-2010 Wiem, czytałem. Pewnie będę musiał ściągnąć cracka, żeby grać w oryginała :P - Ronaldinho - 05-03-2010 Po kiego chuja te studia wydają grube miliony na te śmieszne zabezpieczenia łamane w kilka godzin do kilku dni? Przecież, żeby grać przez sieć, to i tak trza mieć oryginała. A ta konieczność mienia internetu przy instalacji i graniu, to kolejna żenada. Mózgi wyżarło ludziom Ubisoftu? Niech się lepią skupią na dopieszczaniu gier, np taką Mafie 2 kupię oryginał, bo wiem, że na to zasługuje, tak samo zrobię ze Starcraftem 2 i Diablo III :) - Mierzwiak - 05-03-2010 Ronaldinho napisał(a):np taką Mafie 2 kupię oryginałKupisz, ale później. Przesunęli premierę na... nie wiadomo kiedy, wrzesień? Październik? Jest też fajny nowy trailer: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-boom-mafia-ii/62666 - Khet - 05-03-2010 Mafia II wylądowała najprawdopodobniej w październiku, czyli początku roku fiskalnego 2011. Wczoraj 2K podało, że na koniec lutego przychody z GTAIV i BioShocka 2 były zaskakująco wysokie, więc pewnie doszli do wniosku, że mogą poprzesuwać kolejne premiery. Ciekawe jedynie po co. - Don Vito - 08-03-2010 Wgrałem cracka do AC2 i nadal nie działa :twisted: jak mi pomoc techniczna Ubi nic nie wymyśli, to idę do sklepu po zwrot pieniędzy. - Ronaldinho - 08-03-2010 Jest w ogóle jakieś logiczne wytłumaczenie tego zabezpieczenia na AC2? Kurde, przecież oprócz tego, że to ktoś wymyślił, to jeszcze masa ludzi w Ubisofcie musiała ten projekt poprzeć. - wujo444 - 08-03-2010 Ponoć problemy wynikają z przeciążenia serwerów Ubi. A więc było więcej jeleni, którzy się dali wydymać, niż sami się spodziewali - bo wątpię, by przestraszyli się zabezpieczeń. Gorzej, jeśli to tylko utwierdzi Francuzów, że więcej zabezpieczeń = większa sprzedaż... pewnie do czasu, aż zobaczą ilość downloadów z torrentów. - Don Vito - 09-03-2010 Dziś (a raczej wczoraj) przestały działać serwery Ubisoftu. Ubi przyznało się do ataku piratów na swoje serwery. Ostro się sparzą na tym durnym systemie zabezpieczeń :) - Snappik - 09-03-2010 Paradoks - być może hakerzy przywrócą normalność :) Naprawdę jest wiele innych dobrych zabezpieczeń (np. weryfikacja klucza online, zabezpieczenia FADE - uprzykrzające graczom życie np. umierający losowo bohater, nieśmiertelni wrogowie, falujący celownik etc.). Ubisoft wybrał te najgłubsze, najbardziej wymagające sprzętowo (zarówno po stronie gracza jak i serwerów) i upierdliwe w kontekście jakości łącz internetowych. - Mierzwiak - 10-03-2010 Bioshock 2 - godny następca oryginału. Powiem więcej - sequel podoba mi się bardziej od jedynki. Piękna, emocjonująca i fascynująca gra. Pod względem klimatu chyba ścisła czołówka wszech czasów. Gigantyczny plus za motyw z Little Sister pod koniec gry, nie zdradzę o co chodzi. Pomimo bardzo pozytywnej opinii muszę wskazać na, nieprzeszkadzającą co prawda, ale wtórność w stosunku do poprzednika. Wydaje mi się że kolejnej części przydałoby się pewne odświeżenie konwencji czy też poważniejsze aniżeli tylko kosmetyczne zmiany w gameplayu. Ocena: 9+/10 Polecam. PS. Nie wiem dokładnie ile godzin zajęło mi przejście, rozłożyło się na 11 dni i być może właśnie przez to, ale odniosłem wrażenie że drugi Bioshock jest jak na dzisiejsze godne politowania standardy grą dość długą. Był taki moment gdy myślałem że właśnie zaliczyłem finałową walkę i zaraz zobaczę jak to się kończy, a tu jeszcze jakieś 30-40 minut grania było <ok> - Khet - 10-03-2010 Bardzo cieszą mnie te pozytywne wrażenia, co jak co ale sequeli typu Bioshock 2, czy Mass Effect 2 to ze świecą szukać. Co zabawne - często w recenzjach narzekają właśnie na historię, jako niby "mniej wciągającą, płytką i prostą", co jest dla mnie totalnym nieporozumieniem. - Ronaldinho - 10-03-2010 Mierzwiak napisał(a):Bioshock 2 - Czy, aby zagrać, muszę znać pierwszą część do końca? Przeszedłem jej 60% około i wydała mi się gra zbyt schematyczna, to powoli po prostu co raz mniej ochoty miałem na grę, ale klimat był niesamowity pamiętam, wciąż mam nadzieje na film w reżyserii tego gościa od "28 tygodni później". - Khet - 11-03-2010 Nie musisz znać fabuły jedynki, BS2 to nowa historia, chociaż jest sporo nawiązań do poprzedniej (audiologi). Cytat:Przeszedłem jej 60% około i wydała mi się gra zbyt schematycznaToż to chyba najmniej schematyczna gra w jaką grałem :D Jedynkę (i dwójkę) przeszedłem kilka razy, za każdym razem grając zupełnie inaczej, w ogóle nie doznając uczucia deja vu, ani niczego podobnego ;-). - Don Vito - 11-03-2010 Znacie może jakieś RPG ze zręcznościowym systemem walki, czymś na wzór Fable lub Mass Effect? Chętnie bym sobie pograł w coś dłuższego, ale nie lubię typowo rpgowego stylu walki. - Wawrzyniec - 11-03-2010 Myślę, że Oblivion i Fallout 3 łapią się. W tym drugim co prawda jest opcja walki turowej, która ułatwia bardzo życie, ale można spokojnie grać bez niej (bo zakładam, że to system turowy Ci nie podchodzi). |