![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- Tomek - 27-01-2010 http://www.infowars.com/oliver-stone-says-banksters-enabled-hitler-and-the-nazis/ Czyżby Stone pogrzebał pod kałdunem, znajdując tam utracone jaja? Tyle, że do cholery - chodzi o dokument. Nakręcił dwa superhiperpoprawne politycznie gnioty, czyli "11 września" i "W" i nagle wyskakuje z czymś takim, jakby już nie miał szans stworzyć niczego niegrzecznego w branży fabularnej. A może było tak: Stone planował opowiedzieć o 9/11 podobnie jak opowiadał o Kennedym, ale zrozumiał, że do końca życia będą mu srać na głowę. Albo Stone zgłupiał, całkiem skretyniał lub się wystraszył - i nakręcił epitafium dla otumanionego społeczeństwa? W takim razie, co robi na infowars? - Gal Anonim - 28-01-2010 Gibson w szpiegowskim thrillerze Shane'a Blacka? Brzmi super! http://www.hollywoodreporter.com/hr/content_display/film/news/e3if8d7feafe64b6fb7b3c39063d6688d9b?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+thr%2Ffilm+%28The+Hollywood+Reporter+-+Film%29 Efron w adaptacji Fire Briana Michaela Bendisa? Brzmi nieźle. http://my.spill.com/profiles/blogs/efron-signs-on-to-two-pictures?xg_source=activity Efron will play a college student who is recruited by the CIA, only to find that he has been trained for a program that creates expendable agents. - kul! Bendis will write the script for the movie. - awesome! - Tyler Durden - 28-01-2010 Miramax przeszło do historii: http://www.thewrap.com/ind-column/rip-miramax-13606 - Hannibal - 28-01-2010 Obsada Mad Maxa 4.0 Niestety Megan Fox miała zbyt napięty grafik... - Bucho - 28-01-2010 Zaraz, Zaraz...to te wszystkie lale beda w MM? Moze je lekko przybrudza i zrobia jakis postapokaliptyczny burdel <rotfl> Mam pytanie do szpecow z Hollywood i zadam je niczym Ellen Ripley w Aliens: "Did IQ's drop sharply while I was away?" - Hannibal - 29-01-2010 Bucho napisał(a):Moze je lekko przybrudza i zrobia jakis postapokaliptyczny burdelRaczej każda z nich dostanie lśniącą brykę:) Kobieta w madmaxowych klimatach może robić tylko 2 rzeczy: albo zbytnio nie przeszkadzać, albo zostać szybko zgwałconą i zabitą. - Mental - 29-01-2010 Bucho napisał(a):Zaraz, Zaraz...to te wszystkie lale beda w MM? dla mnie to też skandal jest. mam nadzieje, że wszystkie zostaną zgwałcone i zamordowane i zjedzone w pierwszych 10 minutach filmu (łącznie z tym cwelem Houltem). prócz naturalnie Charlize Theron - ona jest wporzo, może być. ją niech zgwałcą, zamordują i zjedzą w ostatnich 10 minutach:) - Arahan - 29-01-2010 Widziałem tego newsa już wcześniej, ale nawet mi się nie chciało go wrzucać na forum :/ oni wyglądają jak plastik i to taki tandetny, odpustowy. Gdzie się podziały takie twarze, tacy bohaterowie ? ![]() Tylko Zacka Efrona brakuje ! Choćby nie wiem jaką dali charakteryzację to gówno pomoże. Jak jeszcze będzie PG-13, a czuje, że z takimi mordami to nic innego nie dadzą to leje na to moczem ciepłym i słonym jak Bałtyk w lipcu. - Glut - 29-01-2010 No bez jaj, ci ludzie tak normalnie nie wyglądają i podejrzewam że te dupy też nie będą latać po planie w tych sukienkach. Inna sprawa że MM 4 będzie zwyczajnie gówniany. - BezcelowyAlbatros - 29-01-2010 Coś czyję, że wyjdzie z tego bardziej "Szybcy i wściekli: 2029" - Azgaroth - 02-02-2010 Pierwsze zdjęcie Avatara 2!!!! - simek - 10-02-2010 http://www.filmweb.pl/%22Stalingrad%22+pierwszym+trójwymiarowym+filmem+rosyjskim,News,id=58096 Ja jakoś w ogóle nie czuję ciśnienia na film, który opowie o tym samym co inny, doskonały wg mnie film, o tym samym tytule zresztą. http://www.filmweb.pl/Day-Lewis+i+Del+Toro+jezuitami+w+nowym+filmie+Scorsesego,News,id=58104 Opis fabuły jakiegoś specjalnego wrażenia na mnie nie robi, ale od wyobrażania sobie Day-Lewisa w habicie mam mokro... Jak myślicie na jak długo Daniel zostanie pustelnikiem, żeby lepiej zagrać w warunkach pustynnych, czy jakieś innej tajgi? - Hitch - 10-02-2010 Co za debil odmienia nazwisko Scorsese? :) - Gal Anonim - 10-02-2010 Łukasz Muszyński. - Don Vito - 10-02-2010 Wreszcie Scorsese zabiera się za Silence :!: Już od dobrych paru lat czekam, aż coś się ruszy w kwestii tego filmu. Czekam na podanie daty premiery, żebym mógł odliczać dni. - Hannibal - 10-02-2010 Hitch napisał(a):Co za debil odmienia nazwisko Scorsese? :) Crov napisał(a):Łukasz Muszyński. :smile: - Gal Anonim - 10-02-2010 Buu, ja myslalem, ze Hicz pyta powaznie, bo nie wie, że przy newsie jest napisane... ;(( - Mush Room - 11-02-2010 Aronofsky może jednak wyreżyseruje RoboCopa. http://www.filmweb.pl/Darren+Aronofsky+wci%C4%85%C5%BC+mo%C5%BCe+wyre%C5%BCyserowa%C4%87+%22RoboCopa%22,News,id=58144 - Azgaroth - 12-02-2010 Taka ciekawostka, indyjski film Striker ma swoją premierę na youtube. Jak ktoś chce obejrzeć to tu: - B2Ka - 16-02-2010 http://filmosfera.pl/index.php?str=wiadomosc,7245 - NIEEEEEEEEE! |