Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


- Tomek - 27-01-2010

http://www.infowars.com/oliver-stone-says-banksters-enabled-hitler-and-the-nazis/

Czyżby Stone pogrzebał pod kałdunem, znajdując tam utracone jaja?
Tyle, że do cholery - chodzi o dokument. Nakręcił dwa superhiperpoprawne politycznie gnioty, czyli "11 września" i "W" i nagle wyskakuje z czymś takim, jakby już nie miał szans stworzyć niczego niegrzecznego w branży fabularnej.

A może było tak: Stone planował opowiedzieć o 9/11 podobnie jak opowiadał o Kennedym, ale zrozumiał, że do końca życia będą mu srać na głowę.
Albo Stone zgłupiał, całkiem skretyniał lub się wystraszył - i nakręcił epitafium dla otumanionego społeczeństwa?

W takim razie, co robi na infowars?


- Gal Anonim - 28-01-2010

Gibson w szpiegowskim thrillerze Shane'a Blacka? Brzmi super!

http://www.hollywoodreporter.com/hr/content_display/film/news/e3if8d7feafe64b6fb7b3c39063d6688d9b?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+thr%2Ffilm+%28The+Hollywood+Reporter+-+Film%29

Efron w adaptacji Fire Briana Michaela Bendisa? Brzmi nieźle.

http://my.spill.com/profiles/blogs/efron-signs-on-to-two-pictures?xg_source=activity

Efron will play a college student who is recruited by the CIA, only to find that he has been trained for a program that creates expendable agents. - kul!

Bendis will write the script for the movie. - awesome!


- Tyler Durden - 28-01-2010

Miramax przeszło do historii:
http://www.thewrap.com/ind-column/rip-miramax-13606


- Hannibal - 28-01-2010

Obsada Mad Maxa 4.0

Niestety Megan Fox miała zbyt napięty grafik...


- Bucho - 28-01-2010

Zaraz, Zaraz...to te wszystkie lale beda w MM? Moze je lekko przybrudza i zrobia jakis postapokaliptyczny burdel <rotfl>

Mam pytanie do szpecow z Hollywood i zadam je niczym Ellen Ripley w Aliens: "Did IQ's drop sharply while I was away?"


- Hannibal - 29-01-2010

Bucho napisał(a):Moze je lekko przybrudza i zrobia jakis postapokaliptyczny burdel
Raczej każda z nich dostanie lśniącą brykę:)

Kobieta w madmaxowych klimatach może robić tylko 2 rzeczy: albo zbytnio nie przeszkadzać, albo zostać szybko zgwałconą i zabitą.


- Mental - 29-01-2010

Bucho napisał(a):Zaraz, Zaraz...to te wszystkie lale beda w MM?

dla mnie to też skandal jest. mam nadzieje, że wszystkie zostaną zgwałcone i zamordowane i zjedzone w pierwszych 10 minutach filmu (łącznie z tym cwelem Houltem). prócz naturalnie Charlize Theron - ona jest wporzo, może być. ją niech zgwałcą, zamordują i zjedzą w ostatnich 10 minutach:)


- Arahan - 29-01-2010

Widziałem tego newsa już wcześniej, ale nawet mi się nie chciało go wrzucać na forum :/ oni wyglądają jak plastik i to taki tandetny, odpustowy. Gdzie się podziały takie twarze, tacy bohaterowie ?

[Obrazek: madmax2list.jpg]

[Obrazek: madmax2.jpg]

[Obrazek: 14068.gif]

Tylko Zacka Efrona brakuje ! Choćby nie wiem jaką dali charakteryzację to gówno pomoże. Jak jeszcze będzie PG-13, a czuje, że z takimi mordami to nic innego nie dadzą to leje na to moczem ciepłym i słonym jak Bałtyk w lipcu.


- Glut - 29-01-2010

No bez jaj, ci ludzie tak normalnie nie wyglądają i podejrzewam że te dupy też nie będą latać po planie w tych sukienkach. Inna sprawa że MM 4 będzie zwyczajnie gówniany.


- BezcelowyAlbatros - 29-01-2010

Coś czyję, że wyjdzie z tego bardziej "Szybcy i wściekli: 2029"


- Azgaroth - 02-02-2010

Pierwsze zdjęcie Avatara 2!!!!


- simek - 10-02-2010

http://www.filmweb.pl/%22Stalingrad%22+pierwszym+trójwymiarowym+filmem+rosyjskim,News,id=58096

Ja jakoś w ogóle nie czuję ciśnienia na film, który opowie o tym samym co inny, doskonały wg mnie film, o tym samym tytule zresztą.

http://www.filmweb.pl/Day-Lewis+i+Del+Toro+jezuitami+w+nowym+filmie+Scorsesego,News,id=58104

Opis fabuły jakiegoś specjalnego wrażenia na mnie nie robi, ale od wyobrażania sobie Day-Lewisa w habicie mam mokro... Jak myślicie na jak długo Daniel zostanie pustelnikiem, żeby lepiej zagrać w warunkach pustynnych, czy jakieś innej tajgi?


- Hitch - 10-02-2010

Co za debil odmienia nazwisko Scorsese? :)


- Gal Anonim - 10-02-2010

Łukasz Muszyński.


- Don Vito - 10-02-2010

Wreszcie Scorsese zabiera się za Silence :!: Już od dobrych paru lat czekam, aż coś się ruszy w kwestii tego filmu. Czekam na podanie daty premiery, żebym mógł odliczać dni.


- Hannibal - 10-02-2010

Hitch napisał(a):Co za debil odmienia nazwisko Scorsese? :)
Crov napisał(a):Łukasz Muszyński.

[Obrazek: 1265386264_by_punkowometalowa.jpg]

:smile:


- Gal Anonim - 10-02-2010

Buu, ja myslalem, ze Hicz pyta powaznie, bo nie wie, że przy newsie jest napisane... ;((


- Mush Room - 11-02-2010

Aronofsky może jednak wyreżyseruje RoboCopa.

http://www.filmweb.pl/Darren+Aronofsky+wci%C4%85%C5%BC+mo%C5%BCe+wyre%C5%BCyserowa%C4%87+%22RoboCopa%22,News,id=58144


- Azgaroth - 12-02-2010

Taka ciekawostka, indyjski film Striker ma swoją premierę na youtube. Jak ktoś chce obejrzeć to tu:


- B2Ka - 16-02-2010

http://filmosfera.pl/index.php?str=wiadomosc,7245 - NIEEEEEEEEE!