![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Wawrzyniec - 23-03-2010 Ale jazda, w tej grze będą wyścigi wozów. A widok zapiera dech. Takie piękne krajobrazy to czasami może być wada gry. I mówię poważnie, bo nieraz tak było, że chciałem normalnie sobie grać, ale nie mogłem, bo widoki były za piękne. Cholernie irytujące. - Rodia - 24-03-2010 A na tym screenie krajobraz jakoś mnie nie urzekł; te dorożki jakieś takie ciemne i mało szczegółowe :P Ale tło fajne :) - simek - 24-03-2010 Na dzikim zachodzie naprawdę się ścigano wozami dla rozrywki? - Hitch - 24-03-2010 W całej historii ścigano się już wszystkim, co tylko stanowi jakikolwiek środek lokomocji, dude. - Jakuzzi - 24-03-2010 Pociagami tez? - Hitch - 24-03-2010 Nie zdziwiłbym się :) - Rodia - 24-03-2010 I tramwajami? :P - Hitch - 26-03-2010 Co w końcu z tym demem "Splinter Cell: Conviction"? Miało być i nie ma. - Khet - 26-03-2010 Jest. Na Xbox Live :p Ukończyłem wczoraj - świetne, ale krótkie, chociaż spokojnie można obadać większość patentów. - Hitch - 26-03-2010 Wyglądam jakbym miał Xboxa? O PC pytam :) - Don Vito - 26-03-2010 Na PC chyba nie będzie - Mierzwiak - 26-03-2010 Hiczu: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50856 - Hitch - 26-03-2010 O masz ci los! Pieprzone żabojady. Pewnie chcą ukryć przede mną jakiegoś istotnego babola, którego już nie zmienią. Skoro gierka jest klawa, to pewnie sterowanie będzie do dupy, jak w przypadku czwartej odsłony, która jest grywalna dopiero na konsoli. Jeszcze pytanko do ludzi, którym lata koło dupy kupowanie w sklepie gier. Da się grać w pirata Assassin's Creed 2? Skoro podobne zabezpieczenie, wymagające dostępu do neta ma SC:C, to nie będzie chyba innej możliwości. Nie chcę by mi ktoś narzucał formę rozgrywki, szczególnie, że moje łącze nie należy do najstabilniejszych. - simek - 26-03-2010 Ja słyszałem, że niestety nie. Kumpel już "kupił" i mówi, że się nie da na razie, działającego "pęknięcia" brak. - military - 27-03-2010 GTA IV sobie sprawiłem, bo stwierdziłem że trzeba odpocząć od masakrowania kosmitów i zombie, i zmasakrować trochę niewinnych ludzi. Giera ma jedno z fajniejszych "inter" jakie widziałem. Ogolnie klimat masakruje, a po jakichś 90 minutach gry jestem bardzo zadowolony (zastanawiam się tylko, kiedy wielkość gry mnie przerośnie). Już opadła mi szczęka przy paru okazjach (np. zwlekałem z wykonaniem misji i fabuła potoczyła się inaczej niż mogła). Największe wrażenie robi chyba voice acting. Zwłaszcza hasła, które można zasłyszeć na ulicy. Co mi sie nie podoba. Otóż sterowanie samochodami. Liczyłem na full zręcznościówkę, a tu jednak nie ma tak lekko. Po drugie - Nico jakoś tak topornie skręca i w ogóle mam wrażenie, że reaguje z opóźnieniem na ruchy padem. Po trzecie - kamera podczas jazdy. Na razie więcej grzechów nie widzę. Zobaczymy, co dalej. - simek - 27-03-2010 Cytat:kiedy wielkość gry mnie przerośnie Fabuła skończy się zanim nauczysz się gdzie jaka dzielnica jest, a co dopiero mówić o ogarnięciu wszystkich miejscówek w mieście. Najgorsze jest to, że potem nie masz już w sumie motywacji do zwiedzania miasta, no chyba, że bardzo lubisz tak sobie po prostu pojeździć. Co do sterowania to coś jest chyba na rzeczy, bo na Xboxie mi się dużo gorzej jeździło niż na klawiaturce, może to kwestia przyzwyczajenia, ale skoro military też narzeka. - Wawrzyniec - 27-03-2010 Do modelu jazdy trzeba się najzwyczajniej w świecie przyzwyczaić. Pamiętam, że na początku najbardziej zaskoczył mnie ręczny, który działa zupełnie inaczej niż w GTA 3 i jego hybrydach - dawniej używałem go przy każdym ostrzejszym zakręcie. Teraz wymaga to znacznie więcej wyczucia. Troszkę treningu i po jakimś czasie fury zachowywały się dokładnie tak, jak sobie tego życzyłem. - military - 27-03-2010 No i spierdolił mi się X-kloc.:) Ale to chyba nie RROD, bo nie wyświetla czerwonych lampek. Może ktoś wie, o co chodzi: nagle słychać zgrzyt (z głośników), a na ekranie pojawiają się jakieś białe wzorki. Coś takiego: ![]() Ma ktoś rozeznanie, jak to potraktować? Zgłaszać do MS i oni naprawią, czy... co? p.s. To nie wina gry, dzieje się tak na różnych grach i w różnych momentach. - BezcelowyAlbatros - 27-03-2010 Zna ktoś jakies dobre gierki policyjne na PC? Coś w stylu Max Payne, ale z nieco większa swobodą - tzn. prowadzenie jakiegoś dochodzenia, jakieś dobre akcje od czasu do czasu, strzelaniny, wybuchy i jeżdżenie samochodem moze być, ale bardziej szukam czegoś z naciskiem na tzw. "policyjną robotę". Istnieje coś takiego? - military - 27-03-2010 Już wszystko wiem w sprawie problemu - to nadchodzący RROD.:) Zasadniczo nie ma sprawy, wymienią i będzie OK - tylko że właśnie zarejestrowałem konsolę i mi wyskakuje, że 3-letnia gwarancja wygasła. W konsoli kupionej dwa lata temu. Jeżeli naprawa nie przebiegnie sprawnie, coś czuję że Sony zyska nowego klienta.:) |