Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Wawrzyniec - 23-03-2010

Ale jazda, w tej grze będą wyścigi wozów. A widok zapiera dech. Takie piękne krajobrazy to czasami może być wada gry. I mówię poważnie, bo nieraz tak było, że chciałem normalnie sobie grać, ale nie mogłem, bo widoki były za piękne. Cholernie irytujące.


- Rodia - 24-03-2010

A na tym screenie krajobraz jakoś mnie nie urzekł; te dorożki jakieś takie ciemne i mało szczegółowe :P Ale tło fajne :)


- simek - 24-03-2010

Na dzikim zachodzie naprawdę się ścigano wozami dla rozrywki?


- Hitch - 24-03-2010

W całej historii ścigano się już wszystkim, co tylko stanowi jakikolwiek środek lokomocji, dude.


- Jakuzzi - 24-03-2010

Pociagami tez?


- Hitch - 24-03-2010

Nie zdziwiłbym się :)


- Rodia - 24-03-2010

I tramwajami? :P


- Hitch - 26-03-2010

Co w końcu z tym demem "Splinter Cell: Conviction"? Miało być i nie ma.


- Khet - 26-03-2010

Jest. Na Xbox Live :p Ukończyłem wczoraj - świetne, ale krótkie, chociaż spokojnie można obadać większość patentów.


- Hitch - 26-03-2010

Wyglądam jakbym miał Xboxa? O PC pytam :)


- Don Vito - 26-03-2010

Na PC chyba nie będzie


- Mierzwiak - 26-03-2010

Hiczu:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50856


- Hitch - 26-03-2010

O masz ci los! Pieprzone żabojady. Pewnie chcą ukryć przede mną jakiegoś istotnego babola, którego już nie zmienią. Skoro gierka jest klawa, to pewnie sterowanie będzie do dupy, jak w przypadku czwartej odsłony, która jest grywalna dopiero na konsoli.

Jeszcze pytanko do ludzi, którym lata koło dupy kupowanie w sklepie gier. Da się grać w pirata Assassin's Creed 2? Skoro podobne zabezpieczenie, wymagające dostępu do neta ma SC:C, to nie będzie chyba innej możliwości. Nie chcę by mi ktoś narzucał formę rozgrywki, szczególnie, że moje łącze nie należy do najstabilniejszych.


- simek - 26-03-2010

Ja słyszałem, że niestety nie. Kumpel już "kupił" i mówi, że się nie da na razie, działającego "pęknięcia" brak.


- military - 27-03-2010

GTA IV sobie sprawiłem, bo stwierdziłem że trzeba odpocząć od masakrowania kosmitów i zombie, i zmasakrować trochę niewinnych ludzi. Giera ma jedno z fajniejszych "inter" jakie widziałem. Ogolnie klimat masakruje, a po jakichś 90 minutach gry jestem bardzo zadowolony (zastanawiam się tylko, kiedy wielkość gry mnie przerośnie). Już opadła mi szczęka przy paru okazjach (np. zwlekałem z wykonaniem misji i fabuła potoczyła się inaczej niż mogła). Największe wrażenie robi chyba voice acting. Zwłaszcza hasła, które można zasłyszeć na ulicy.

Co mi sie nie podoba. Otóż sterowanie samochodami. Liczyłem na full zręcznościówkę, a tu jednak nie ma tak lekko. Po drugie - Nico jakoś tak topornie skręca i w ogóle mam wrażenie, że reaguje z opóźnieniem na ruchy padem. Po trzecie - kamera podczas jazdy. Na razie więcej grzechów nie widzę. Zobaczymy, co dalej.


- simek - 27-03-2010

Cytat:kiedy wielkość gry mnie przerośnie

Fabuła skończy się zanim nauczysz się gdzie jaka dzielnica jest, a co dopiero mówić o ogarnięciu wszystkich miejscówek w mieście. Najgorsze jest to, że potem nie masz już w sumie motywacji do zwiedzania miasta, no chyba, że bardzo lubisz tak sobie po prostu pojeździć.

Co do sterowania to coś jest chyba na rzeczy, bo na Xboxie mi się dużo gorzej jeździło niż na klawiaturce, może to kwestia przyzwyczajenia, ale skoro military też narzeka.


- Wawrzyniec - 27-03-2010

Do modelu jazdy trzeba się najzwyczajniej w świecie przyzwyczaić. Pamiętam, że na początku najbardziej zaskoczył mnie ręczny, który działa zupełnie inaczej niż w GTA 3 i jego hybrydach - dawniej używałem go przy każdym ostrzejszym zakręcie. Teraz wymaga to znacznie więcej wyczucia. Troszkę treningu i po jakimś czasie fury zachowywały się dokładnie tak, jak sobie tego życzyłem.


- military - 27-03-2010

No i spierdolił mi się X-kloc.:) Ale to chyba nie RROD, bo nie wyświetla czerwonych lampek. Może ktoś wie, o co chodzi: nagle słychać zgrzyt (z głośników), a na ekranie pojawiają się jakieś białe wzorki. Coś takiego:

[Obrazek: gta49.jpg]

Ma ktoś rozeznanie, jak to potraktować? Zgłaszać do MS i oni naprawią, czy... co?

p.s. To nie wina gry, dzieje się tak na różnych grach i w różnych momentach.


- BezcelowyAlbatros - 27-03-2010

Zna ktoś jakies dobre gierki policyjne na PC? Coś w stylu Max Payne, ale z nieco większa swobodą - tzn. prowadzenie jakiegoś dochodzenia, jakieś dobre akcje od czasu do czasu, strzelaniny, wybuchy i jeżdżenie samochodem moze być, ale bardziej szukam czegoś z naciskiem na tzw. "policyjną robotę". Istnieje coś takiego?


- military - 27-03-2010

Już wszystko wiem w sprawie problemu - to nadchodzący RROD.:) Zasadniczo nie ma sprawy, wymienią i będzie OK - tylko że właśnie zarejestrowałem konsolę i mi wyskakuje, że 3-letnia gwarancja wygasła.

W konsoli kupionej dwa lata temu.

Jeżeli naprawa nie przebiegnie sprawnie, coś czuję że Sony zyska nowego klienta.:)