![]() |
|
Prison Break - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: Prison Break (/Thread-Prison-Break--131) |
- Glut - 26-09-2007 Uwe Boll nie jest przewidywalny, nigdy nie wiem na jaką grę się porwie. - Snuffer - 26-09-2007 Ale chyba to co z tego wyjdzie to można przewidzieć? 8) - Mierzwiak - 26-09-2007 Jak nie wiesz jak on ogłasza listę na kilka lat w przód :twisted: - Oconnel - 03-10-2007 Dzisiaj oglądałem S02E03. Zastanawiałem się w trakcie, dlaczego gdy Linc wpadł do tego budynku gdzie przetrzymywali jego syna i Sarę, to nie pokazano jej twarzy. Również wcześniej, w trakcie rozmowy z Michealem twarz Sary zasłonięta była jej bujną czupryną. Ale czy na pewno jej? Czy podstawili tam jakąś inną aktorkę? Nasunęła mi się ta myśl, a tutaj dzisiaj lukam w newsy i co widzę? Sarę wykopano z serialu. Nie żebym za nią szczególnie tęsknił, ale mimo wszystko. News: Cytat:If thereâs one thing that seems to be missing about this seasonâs âPrison Breakâ its well, that resident spunk Sarah, played by Sarah Wayne Callies (who, in my opinion, was one of the better actors in the show â and definitely the flesh behind one of the more interesting characters). n Mam też zastrzeżenia do wyżej wspomnianej sceny wściekłego "ataku" Lincolna na kryjówkę porywaczy. Jakimś cudem (obejrzyjcie tą scene jeszcze raz), wszyscy porywacze zdołali wydostać się z budynku (razem z Sarą i synem Linca), i to w taki sposób, że zyskali 50m przewagę nad Lincolnem. W jednej chwili widzę wszystkich w jednym pokoju, w drugiej chwili widzę wszystkich oprócz Linca przy samochodzie. WTF? :) - Eorath - 03-10-2007 Oconnel napisał(a):Dzisiaj oglądałem S02E03. Zastanawiałem się w trakcie, dlaczego gdy Linc wpadł do tego budynku gdzie przetrzymywali jego syna i Sarę, to nie pokazano jej twarzy. Również wcześniej, w trakcie rozmowy z Michealem twarz Sary zasłonięta była jej bujną czupryną. Ale czy na pewno jej? Czy podstawili tam jakąś inną aktorkę? Nasunęła mi się ta myśl, a tutaj dzisiaj lukam w newsy i co widzę? Sarę wykopano z serialu. Nie żebym za nią szczególnie tęsknił, ale mimo wszystko. Z tego, co pamiętam to "Sara" jest w ciąży, a scenariusz tego nie przewidywał ;) - Oconnel - 03-10-2007 No to w takim razie nie rozumiem dlaczego jest taka zszokowana że się jej pozbyli :) Klauzule o ciąży są zazwyczaj zawarte w kontraktach które podpisują aktorzy. Z drugiej strony, jeżeli by im na niej zależało to coś by wymyślili. Skoro już ją porwano, to naturalnym biegiem sprawy mogła też zostać zgwałcona ;) Ale to nie ja piszę scenariusze, i może i lepiej :D - Tyler Durden - 03-10-2007 Oconnel napisał(a):Dzisiaj oglądałem S02E03. Zastanawiałem się w trakcie, dlaczego gdy Linc wpadł do tego budynku gdzie przetrzymywali jego syna i Sarę, to nie pokazano jej twarzy. Również wcześniej, w trakcie rozmowy z Michealem twarz Sary zasłonięta była jej bujną czupryną. Ale czy na pewno jej? Czy podstawili tam jakąś inną aktorkę? Nasunęła mi się ta myśl, a tutaj dzisiaj lukam w newsy i co widzę? Sarę wykopano z serialu. Nie żebym za nią szczególnie tęsknił, ale mimo wszystko.Heh, już od początku sezonu wydawało mi się, że twórcy coś kombinują z Sarą, skoro unikają jak ognia pokazywania jej na ekranie, a w ostatnim wspominanym przez ciebie odcinku zaczęło być to już tak oczywiste, że czekałem tylko czy zginie podczas próby odbicia jej czy później. Hmm, ciekawe co Linc znalazł w pudełku, czyżby powtórka z Se7en? ;) - Oconnel - 03-10-2007 Całkiem możliwe że to jej głowa, i sprawa będzie zamknięta. Ale nie sądzę żeby akurat tak się stało. Serial jest "zbyt" grzeczny. - Tyler Durden - 03-10-2007 Cokolwiek nie znajdzie, to raczej na pewno ukatrupią Sarę, a motyw z głową jest na tyle wygodny, że mogą wbrew pozorom nie pokazywać twarzy aktorki(przecież w Se7en też nie pokazali zdekapitowanej Paltrow) A tak w ogóle to potraktowanie tej postaci dobitnie pokazuje poziom serialu. Po tym wszystkim tak zupełnie z dupy usunąć postać, nie pokazując tego w sensowny sposób, to już normalnie w Dynastii lepiej radzono sobie w takich sytuacjach :D Ale żeby nie było, pomimo moich złych przeczuć, muszę przyznać, że trzeci sezon jest nieporównywalnie lepszy od drugiego. Bynajmniej nie oznacza to oczywiście, że jest znowu nie wiem jak dobry ;) - Dr_Bakier - 06-10-2007 SPOJLER S3E3 Uważam że głowa w pudełku to troche odważne jak na PB ale skoro aktorka juz nie pracuje na planie to muszą się jej jakoś pozbyć. pudełko świetnie się do tego nadaje :D - Azgaroth - 06-10-2007 Skąd ta pewność, że będzie głowa, a nie ręka? :P - Hitch - 06-10-2007 Bo reki nie ma juz T-Bag. Moze stopa? :) - Great Gonzo - 06-10-2007 Tak w ogóle to nie ma jak bezmyślne rzucanie spoilerami... - picek - 06-10-2007 na 100% to nie będzie głowa.. gdyby tak było to pokazaliby to na końcu odcinka... jeśli samo pudełko było pokazane w celu wywołania emocji 'niecierpliwie czekam na następny odcinek' to będzie jakaś kolejna gówniana zagadka albo będą robić wielką tajemnice przez 10 odcinków: 'co było w pudełku?'. - Gal Anonim - 06-10-2007 Zrobą retrospekcje zaczynającą się od ujęcia lasu, poprzez produkcję pudełka, aż do momentu włożenia czegoś do pudełka. :P - picek - 07-10-2007 Właśnie przeczytałem, że Sara nie odchodzi dlatego, że rodzi dziecko tylko dlatego, że wywalili ją scenarzyści.. Więc teraz bardziej prawdopodobna jest głowa w pudełku. Może być motyw, że Linc będzie okłamywał braciszka, że Sara żyje żeby Michael miał motywację do ucieczki ;) - Oconnel - 10-10-2007 SPOILER A jednak w pudełku była głowa! Brawa dla producentów. Teraz mają moją całkowitą uwagę. Cały odcinek z resztą był bardzo dobry trzeba przyznać. - romeck - 10-10-2007 Czy ktoś tu wali spojlerami bez ostrzeżenia? - Oconnel - 10-10-2007 Ups :) Ale pisalismy o tym już wyżej więc... - Dr_Bakier - 10-10-2007 damn, przeczytałem. Optuje za tym żeby spojlery oznaczać czerwonym kolorem. |