Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Highlander - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Highlander (/Thread-Highlander--161)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Highlander - Corn - 28-01-2026

Wygląda to całkiem klimatycznie, ale no ocenie wstępnie po zwiastunie


Highlander - slepy51 - 28-01-2026

Gdybym nie wiedział co to to po tych fotach powiedziałbym, że to remake "End of Days" a nie "Highlandera".


RE: Highlander - shamar - 28-01-2026

Niby czemu?


Highlander - slepy51 - 28-01-2026

Bo widać jakiś kościół, świeczki czy inne znicze, do tego kolorystyka drugiego zdjęcia. Takie miałem po prostu pierwsze skojarzenie jak odpaliłem tego linka.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka


RE: Highlander - Corn - 28-01-2026

Jakby to miało klimat i wygląd End of Days to bym przyjął z otwartymi ramionami


RE: Highlander - shamar - 28-01-2026

(28-01-2026, 22:08)slepy51 napisał(a): Bo widać jakiś kościół, świeczki czy inne znicze, do tego kolorystyka drugiego zdjęcia. Takie miałem po prostu pierwsze skojarzenie jak odpaliłem tego linka.

Nie pamiętasz kultowej sceny w kościele?


RE: Highlander - Paszczak - 28-01-2026

It's better to burn out,
THAN TO FADE AWAY!


RE: Highlander - Bucho - 28-01-2026

Bez rymu sie nie liczy:




RE: Highlander - shamar - 29-01-2026

Choć tych lampionów (czy czegoś) najebane tam jak na jakimś meksykańskim święcie zmarłych.


RE: Highlander - zombie001 - 09-02-2026

Pierwsze spojrzenie na Kurgana






RE: Highlander - Dr Strangelove - 09-02-2026

LOL.
#NotMyKurgan


RE: Highlander - zombie001 - 10-02-2026

Dla mnie na razie spox. Nie ma sensu kopiować Browna, a Bautista z włosami to jakaś taka miła odmiana :D


RE: Highlander - Dr Strangelove - 10-02-2026

Wygląda jak spasiony biskup w kryzysie mieszkaniowym. Nie mógł trochę schudnąć?


RE: Highlander - zombie001 - 10-02-2026

On chyba i tak jest sporo szczuplejszy niż był w GotG. Pewnie ten kostium go trochę pogrubia. 

Jeszcze rok temu wyglądał tak:
ale patrząc na zdjęcia z promocji nowego filmu - tego z Momoą - to widać było, że chyba do roli Kurgana trochę przybrał masy.


RE: Highlander - OGPUEE - 10-02-2026

(10-02-2026, 00:01)zombie001 napisał(a): Dla mnie na razie spox. Nie ma sensu kopiować Browna, a Bautista z włosami to jakaś taka miła odmiana :D

I tak w finale je zgoli, żeby nie być rozpoznanym :).

I też dołączam do #NotMyKurgan, ale nie skreślam. Faktycznie w tym ubiorze wygląda jak chrześcijański duchowny. Być może nawiązują do oryginalnego pomysłu, gdzie pan Krab miał być gościem w prochowcu i fedorze.

Szczerze, to bardziej nie klei mi się Cavill. Jakoś nie widzę w nim prostego chłopaka, który ledwo ogarnia lore nieśmiertelnych. I znowu powtórzę, że najbardziej nie pasujący będzie Crowe jako Ramirez.


RE: Highlander - zombie001 - 10-02-2026

Ale ten tego.. Kurgan wygląda jak duchowny, bo przecież na tym nagraniu jest ubrany w strój księdza :P

Widać koloratkę.


RE: Highlander - shamar - 10-02-2026

(09-02-2026, 23:56)zombie001 napisał(a): Pierwsze spojrzenie na Kurgana





Co to za żul?

(10-02-2026, 00:31)OGPUEE napisał(a): Szczerze, to bardziej nie klei mi się Cavill. Jakoś nie widzę w nim prostego chłopaka, który ledwo ogarnia lore nieśmiertelnych.

Chłop przede wszystkiem (co nie tylko ja zauważyłem) nie wygląda jak Connor a jak... Duncan.


RE: Highlander - slepy51 - 10-02-2026

zombie001 napisał(a):patrząc na zdjęcia z promocji nowego filmu - tego z Momoą - to widać było, że chyba do roli Kurgana trochę przybrał masy.

Nie przybrał, nadal tak wygląda (w sensie w tym filmie z Momoą tak wyglądał) co nie zmienia faktu, że to nadal potężny chłop, po prostu w czasach wrestlingu był jeszcze potężniejszy, bo tam chłopaki raczej się poruszają w kategoriach wagowych dużo wyższych niż w przypadku normalnych ludzi ;)


RE: Highlander - Snappik - 10-02-2026

Nie skreślam tego filmu, bo nie ma czego "żałować" po sequelach, najwyżej wyjdzie film numer 2 w uniwersum co będzie ok. I ten wygląd Kurgana to raczej tymczasowy bo chyba w połowie filmu Bautista zrobi ten homage do Browna i zgoli łeb (lub usuną mu tę perukę) :)

A Cavill wygląda fajnie, trochę jak taki bieda-Terminator. Tutaj też widać nieco więcej:





RE: Highlander - Corn - 10-02-2026

Cytat:I znowu powtórzę, że najbardziej nie pasujący będzie Crowe jako Ramirez.
Ja żałuję, że Ramirez nie jest wizualnie w wieku 20 lat, co tworzyłoby ciekawą sytuację, gdzie nauczyciel w wieku 2000 lat optycznie i fizycznie jest dwudziestolatkiem, a uczeń jest koło 40tki. Tak to niestety powtórka z oryginału i próba zbudowania relacji w stylu Man of Steel.

A Kurgan to chyba będzie w tej wersji całkowicie inną postacią. Może być tak, że po latach zbrodniczego wycinania innych nieśmiertelnych nawraca się na religię, a zgodnie z lore na ziemi świętej walczyć nie można, więc będzie poza zasięgiem dla Connora.