Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


- Dusqmad - 15-02-2006

Dziś jeden film, który z pewnoscią będę oglądał - "Doskonały świat" w reżyserii Clinta Eastwooda (TVN 21.25)


- Predator895 - 15-02-2006

Świetny film ostatnio zapodałem sobie go na dvd z gazetki Clint Legenda :D


- apone - 15-02-2006

Czwartek 16 lutego na TVP Kultura "Requiem dla snu" o godzinie 22.35, a w piątek "Rocky 2" na TVP 1 o 22.30 : :)


- Dusqmad - 15-02-2006

apone napisał(a):"Rocky 2" na TVP 1 o 22.30 : :)

W takich chwilach przypomina mi się jedna ze scen, która miała miejsce w "Kosmicznych jajach".


- apone - 15-02-2006

Dusqmad napisał(a):
apone napisał(a):"Rocky 2" na TVP 1 o 22.30 : :)

W takich chwilach przypomina mi się jedna ze scen, która miała miejsce w "Kosmicznych jajach".

czyli która?


- Dusqmad - 15-02-2006

apone napisał(a):czyli która?

Coś w stylu "A dzisiaj w telewizji Rocky (jakas bardzo duża liczba)" - doskonale trafia to również w nasze rodzime realia, gdzie filmy ze Sly'em są jednymi z najczęściej emitowanych.


- apone - 15-02-2006

Dusqmad napisał(a):
apone napisał(a):czyli która?

Coś w stylu "A dzisiaj w telewizji Rocky (jakas bardzo duża liczba)" - doskonale trafia to również w nasze rodzime realia, gdzie filmy ze Sly'em są jednymi z najczęściej emitowanych.

Aaa... "A dzisiaj Rocky pięć... tysięcy" :D


- Dusqmad - 16-02-2006

Na TV4 o 20.00 - "Gattaca: Szok przyszłości". Pamiętam, że kiedyś oglądałem jakiś fragment, ale zupełnie mi to wyleciało z głowy.


- Dusqmad - 17-02-2006

Nareszcie coś rewelacyjnego na piątkowy wieczór znalazło się w ramówce TVNu. O 22.20 Przylądek strachu Martina Scorsese z rewelacyjną obsadą (Robert De Niro, Nick Nolte, Juliette Lewis, Jessica Lange). Jedyne, co niezbyt mi odpowiada to czas emisji. Ostatnio mało sypiam po nocach to trudno będzie wytrwać do 1, ale cóż, czego się nie robi, aby któryś już raz oglądnąć świetny film z de Niro. ;)


- tomashec - 17-02-2006

a w konkurencji z "cape fear" na tvp1 ROCKY II - godzina 22.30
8)


- Q - 17-02-2006

Ale z Goldeneye na TVP o 20.15 nic nie koliguje - ciekawe czy za tydzień puszczą kolejnego Bonda :?


- Dusqmad - 17-02-2006

Jak to nie? Oglądając do końca można stracić dziesięć cennych minut z "Cape Fear" :P.


- romeck - 17-02-2006

Q napisał(a):koliguje
Użyłeś już tego słowa po raz trzeci na tym forum. Czy wiesz co ono oznacza i czy czasem nie mylisz go ze słowem "kolidować"?

;)


- Q - 17-02-2006

romeck napisał(a):Użyłeś już tego słowa po raz trzeci na tym forum. Czy wiesz co ono oznacza i czy czasem nie mylisz go ze słowem "kolidować"?

;)

Drobna literówka :wink:


- romeck - 17-02-2006

Trzeci raz to już nie literówka. :)


- Predator895 - 17-02-2006

Jak zwykle piątek i jak zwykle najlepsze filmiki w Tv nakładają się na siebie :) hm Moi faworyci to Przylądek Strachu i Rocky II (według mnie najlepsza cześć całej sagi) hm ale ostatecznie jednak oblukam sobie Przylądek dlatego że juz go dawno nie widziałem a De Niro w tym filmie jest w wyśmienitej najlepszej formie :D heh a kiedy nie był :) Rocko będę oglądał w przerwach reklamowych widziałem go niedawno na dvd wiec to mi wystarczy :D

heh ale nie wiem czy nie oprę się wspaniałym sceną treningu Rockiego i samej walki :)


- tomashec - 17-02-2006

tak.sceny treningu sa chyba najlepsze z calej antologii. ok.zmykam bo zaraz "fanfary" :)


- Dusqmad - 18-02-2006

Na jedynce o 23:40 "Robocop", w podobnym czasie na dwójce (23:05) "I stanie się koniec". Zobaczymy czy się dotrwa. Ostatnio "Robocoba" jakieś dwa lata temu, chociaż z tego co pamietam jakoś w wakacje był w TV.


- Akaki - 18-02-2006

Nareszcie sensowny film w TV bez reklam...


- Dusqmad - 19-02-2006

O 20:10 na TV4 "Wojna płci". W sumie będą reklamy, ale ja tak, czy tak zamierzam oglądnąć. W mniejszej ilości będą zapewne na tej samej stacji o 23.00, kiedy emitowany będzie "Punisher" - wersja z 1989 roku ;).