![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
- Anonymous - 19-09-2007 Premiera w Polsce 7 III 2008, w porównaniu z Rockym nie jest to duże opóźnienie, ale jak dla mnie i tak za duże... - tomashec - 19-09-2007 monolith twierdzi ze to przez natluk premier na poczatku roku ktore sciagaja jak zwykle tlumy czyli cholerne polskie kom-romy. - Anonymous - 19-09-2007 Szlag by ich :evil: Polskie filmy powinny zostać w kinach zbanowane. Martwi mnie w ogóle ten Monolith w kwestii wydania DVD, jakoś mi się kojarzą z ogólną tandetą, psuciem okładek swoim firmowym lamerskim paseczkiem i przycinaniem obrazu do 16:9 :? (ale sam nie mam żadnego DVD od nich więc opieram się tylko na tym co mówią inni). - Mierzwiak - 19-09-2007 Gieferg napisał(a):Martwi mnie w ogóle ten Monolith w kwestii wydania DVD, jakoś mi się kojarzą z ogólną tandetą, psuciem okładek swoim firmowym lamerskim paseczkiem i przycinaniem obrazu do 16:9 :?- Paseczek: tylko w wersjach dla wypożyczalni. - Obraz - no zdarza się z tego co mi wiadomo; szeroko się nie wypowiem, z Monolithu mam tylko Silent Hill i obraz jest 2,35:1. Mają szczęście. - Dźwięk ok, jeśli tylko jest dts Monolith go daje. - Prawdziwym problemem są dodatki - NIGDY takie jak w oryginalnych wydaniach. Więc, jeśli będziecie chcieli dobre wydanie Rambioka IV na dvd, zamawiajcie za granicą. - Anonymous - 19-09-2007 Przede wszystkim będę chciał wydanie z polskimi napisami, a i lektor by nie zaszkodził bo nie kupuję filmów z nastawieniem, że są tylko na mój użytek, oglądam po kilka razy w róznym towarzystwie i zasadniczo wolę brak jakichkolwiek dodatków niż polskiej wersji językowej. DTS mnie też wali. I tak wszystko oglądam na zwykłym TV w stereo i nie zmieni się to zapewne przez parę lat bo wolę inwestować w więcej filmów niż w sprzęt :P Natomiast już przycięcie obrazu by mnie wk***iło porządnie. Cytat:- Paseczek: tylko w wersjach dla wypożyczalni.Mówimy o tym samym paseczku? - Mierzwiak - 19-09-2007 Gieferg napisał(a):Mówimy o tym samym paseczku?Jest tylko jeden :roll: - Anonymous - 19-09-2007 To o co chodzi z tą wersją dla wypożyczalni? - Mierzwiak - 19-09-2007 Chodzi o to że wydanie sklepowe nie ma, a do wypożyczalni ma paseczek na górze okładki. Cała filozofia. - Anonymous - 19-09-2007 Cytat:Chodzi o to że wydanie sklepowe nie ma, a do wypożyczalni ma paseczek na górze okładki. Cała filozofia.To nie wiem w takim razie gdzie ja widziałem te paseczki bo w wypożyczalniach nie bywam a dobrze wiem jak wyglądają, i dlaczego ludzie na nie ciagle narzekają skoro ich nie ma :P oraz dlaczego np na oceandvd pokazują okładkę i paseczek jest, jak chocby tutaj: http://www.oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&pid=3122 - tomashec - 19-09-2007 teraz monolith sie z paseczka wycofuje. szkoda jedynie ze nie bedzie pakietu 4 rambosow. bo prawa do 3 poprzednich czesci ma vision. - Anonymous - 19-09-2007 Po 1 - John Rambo będzie innym filmem od poprzednich (widać po trailerze), więc w pakiecie i tak by dziwnie wyglądał. Po 2 - i tak jest lepsza sytuacja niż z "Krzykiem" gdzie jeden dystrybutor ma 1 i 3 a inny 2 częśc. Po 3 - I tak mam poprzednie trzy częsci wydane przez Vision więc pakiet Rambo mnie nie interesuje :P - Oconnel - 05-10-2007 Wywiad z Sylvestrem Stallone na temat Rambo 4. Zdjęcia były kręcona na Birmie (wszyscy wiemy jaka obecnie panuję tam sytuacja), reżyser wypowiada się również na ten temat. - Oconnel - 07-10-2007 Stallone na temat Rambo: "...is very realistic, and very, very hardcore" http://www.hollywoodreporter.com/hr/video/index.jsp?bclid=1111449535&bctid=1213915922 - tomashec - 11-10-2007 wlasnie po raz tysiac pincet dwusetny raz zmienili tytul czwartej czesci (prawie oficjalnie;) na RAMBO: TO HELL AND BACK ... co oni maja z tymi dlugasnymi tytulami, ale po chwili zastanowienia mysle ze jest niezly i lepszy od "john rambo". tyle ze nie pomaga to w promocji filmu. - Mierzwiak - 11-10-2007 Odnoszę wrażenie że trwa jakiś konkurs na najgorszy tytuł. Najpierw "Live Free or Die Hard", potem "Indiana Jones and the... coś tam bardzo długiego", ostatnio "Terminator Spermation i tak dalej", a teraz to. Groza!!! Bardzo debilny tytuł. - Anonymous - 11-10-2007 paranoja jakaś :roll: Skad ten news pochodzi? Tytuł wybitnie beznadziejny. - Mefisto - 12-10-2007 zgadzam się - tytuł bez sensu. Lepiej było zostawić John Rambo albo dać po prostu Rambo IV, do cholery! - military - 12-10-2007 Chciałbym zauważyć, że część pierwsza to The First Blood, druga - Rambo: The First Blood part 2, a trzecia Rambo III, zatem konsekwencji ani oryginalności w tytułach nie ma żadnej. To Hell and Back wydaje mi się bardziej w stylu tytułu "jedynki" niż John Rambo - może dlatego że film ma jedynkę przypominać? - tomashec - 12-10-2007 tytul (pojawil sie juz na oficjalnej stronie amerykanskiego dystrybutora LionsGate) dlugoscia przypomina druga czesc wiec nie wiem o co te halo. :) - Anonymous - 12-10-2007 W takim razie mam nadzieję, że w Polsce wydadzą to pod tytułem "Rambo IV" :P |