Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 13-09-2019

No nie wiem, nie minęły nawet 2 tygodnie od premiery Polityki. On jakiś rekord chce pobić?


RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 13-09-2019

Najwyraźniej tak.

https://www.ppe.pl/news/137039/patryk-vega-nie-zwalnia-do-2025-roku-stworzy-16-filmow.html


Zapowiedzi - srebrnik - 13-09-2019

Dziś gdzieś mignęła informacja, że do 2025 chce zrobić 16 filmów. Tu nie ma więc co się obijać


-e
o, Mierzwiak nawet podparł to linkiem


RE: Zapowiedzi - Trailery Srailery - 13-09-2019

Drugi zwiastun "Legionów". Premiera 20 września.



RE: Zapowiedzi - Snappik - 13-09-2019

LOL! Chyba producenci ostro wku...ili się na autora pierwszej zapowiedzi i go wypieprzyli, a w jego miejsce zatrudnili kogoś sensownego. Ten zwiastun jest sto miliardów lepszy, co nie oznacza wcale dobrego filmu. Niestety czuć na odległość drętwotę dialogów między młodymi aktorami, jedna osoba która gada tu z sensem to Baka. Może nawet się przejdę do kina, bo killing spree na ruskich na wielkim ekranie zawsze dobrze wygląda.


Zapowiedzi - srebrnik - 14-09-2019

Trochę za dużo prób wbicia się w rytm czarnymi klatkami i kompletnie chybiony patent z dwójkami aktorów na planszach, ale zgadzam się, że to znacznie lepsze, niż ten cyrk w poprzedniej zajawce.


RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 17-09-2019

Apropo filmu "Legiony" - produkcja będzie puszczana w kinach Helios, ale tylko w tych placówkach, gdzie jest co najmniej sześć sal. Na przykład u mnie jest pięć, więc się nie łapie.


RE: Zapowiedzi - SonnyCrockett - 18-09-2019

Nie takie przeszkody pokonywali ludzie dla dobrego filmu. :)


RE: Zapowiedzi - Albertino - 18-09-2019

Jakiego? :)


RE: Zapowiedzi - SonnyCrockett - 18-09-2019

Pelivaron tak rozpacza więc uznałem że żal mu iż nie obejrzy filmu. Skoro żal to znaczy że uważa film za wart obejrzenia, a jak wart obejrzenia to że to dobry film. Dedukcja drogi Watsonie. :D


RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 22-09-2019

Wygląda lepiej i ciekawiej niż Knives Out:




RE: Zapowiedzi - Trailery Srailery - 27-09-2019

Prawie, jak "Chłopaki nie płaczą". Przynajmniej w kwestii obsady. W kinach od 25 grudnia.



RE: Zapowiedzi - nawrocki - 27-09-2019

O dziwo, wygląda to całkiem sympatycznie i co najważniejsze, zabawnie. Czekam.




RE: Zapowiedzi - Arahan - 27-09-2019

Przypomnijcie sobie kontynuacje Misia czy Sztosu.
To się nie ma prawa udać.


RE: Zapowiedzi - srebrnik - 27-09-2019

Tak. Tragedia.

Ten zwiastun można umieścić w słowniku pod hasłem "robić coś na siłę"


RE: Zapowiedzi - nawrocki - 27-09-2019

(27-09-2019, 13:47)Arahan napisał(a): Przypomnijcie sobie kontynuacje Misia czy Sztosu.
To się nie ma prawa udać.
A co ten film ma z nimi wspólnego?


RE: Zapowiedzi - Dirk - 27-09-2019

(27-09-2019, 13:47)Arahan napisał(a): Przypomnijcie sobie kontynuacje Misia
"Rozmowy kontrolowane" udały się całkiem nieźle :D

Polegli dopiero na "Rysiu".


RE: Zapowiedzi - Arahan - 27-09-2019

(27-09-2019, 13:51)nawrocki napisał(a):
(27-09-2019, 13:47)Arahan napisał(a): Przypomnijcie sobie kontynuacje Misia czy Sztosu.
To się nie ma prawa udać.
A co ten film ma z nimi wspólnego?

Kategoria: Kontynuacja filmu kultowego, która nie wyszła.


RE: Zapowiedzi - nawrocki - 27-09-2019

Ale to nie jest kontynuacja żadnego kultowego filmu.


RE: Zapowiedzi - Arahan - 27-09-2019

A to nie miało być to samo "uniwersum" co Poranek Kojota i Chłopaki nie płaczą? Tak to zapowiadali.