![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 13-09-2019 No nie wiem, nie minęły nawet 2 tygodnie od premiery Polityki. On jakiś rekord chce pobić? RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 13-09-2019 Najwyraźniej tak. https://www.ppe.pl/news/137039/patryk-vega-nie-zwalnia-do-2025-roku-stworzy-16-filmow.html Zapowiedzi - srebrnik - 13-09-2019 Dziś gdzieś mignęła informacja, że do 2025 chce zrobić 16 filmów. Tu nie ma więc co się obijać -e o, Mierzwiak nawet podparł to linkiem RE: Zapowiedzi - Trailery Srailery - 13-09-2019 Drugi zwiastun "Legionów". Premiera 20 września. RE: Zapowiedzi - Snappik - 13-09-2019 LOL! Chyba producenci ostro wku...ili się na autora pierwszej zapowiedzi i go wypieprzyli, a w jego miejsce zatrudnili kogoś sensownego. Ten zwiastun jest sto miliardów lepszy, co nie oznacza wcale dobrego filmu. Niestety czuć na odległość drętwotę dialogów między młodymi aktorami, jedna osoba która gada tu z sensem to Baka. Może nawet się przejdę do kina, bo killing spree na ruskich na wielkim ekranie zawsze dobrze wygląda. Zapowiedzi - srebrnik - 14-09-2019 Trochę za dużo prób wbicia się w rytm czarnymi klatkami i kompletnie chybiony patent z dwójkami aktorów na planszach, ale zgadzam się, że to znacznie lepsze, niż ten cyrk w poprzedniej zajawce. RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 17-09-2019 Apropo filmu "Legiony" - produkcja będzie puszczana w kinach Helios, ale tylko w tych placówkach, gdzie jest co najmniej sześć sal. Na przykład u mnie jest pięć, więc się nie łapie. RE: Zapowiedzi - SonnyCrockett - 18-09-2019 Nie takie przeszkody pokonywali ludzie dla dobrego filmu. :) RE: Zapowiedzi - Albertino - 18-09-2019 Jakiego? :) RE: Zapowiedzi - SonnyCrockett - 18-09-2019 Pelivaron tak rozpacza więc uznałem że żal mu iż nie obejrzy filmu. Skoro żal to znaczy że uważa film za wart obejrzenia, a jak wart obejrzenia to że to dobry film. Dedukcja drogi Watsonie. :D RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 22-09-2019 Wygląda lepiej i ciekawiej niż Knives Out: RE: Zapowiedzi - Trailery Srailery - 27-09-2019 Prawie, jak "Chłopaki nie płaczą". Przynajmniej w kwestii obsady. W kinach od 25 grudnia. RE: Zapowiedzi - nawrocki - 27-09-2019 O dziwo, wygląda to całkiem sympatycznie i co najważniejsze, zabawnie. Czekam. RE: Zapowiedzi - Arahan - 27-09-2019 Przypomnijcie sobie kontynuacje Misia czy Sztosu. To się nie ma prawa udać. RE: Zapowiedzi - srebrnik - 27-09-2019 Tak. Tragedia. Ten zwiastun można umieścić w słowniku pod hasłem "robić coś na siłę" RE: Zapowiedzi - nawrocki - 27-09-2019 (27-09-2019, 13:47)Arahan napisał(a): Przypomnijcie sobie kontynuacje Misia czy Sztosu.A co ten film ma z nimi wspólnego? RE: Zapowiedzi - Dirk - 27-09-2019 (27-09-2019, 13:47)Arahan napisał(a): Przypomnijcie sobie kontynuacje Misia"Rozmowy kontrolowane" udały się całkiem nieźle :D Polegli dopiero na "Rysiu". RE: Zapowiedzi - Arahan - 27-09-2019 (27-09-2019, 13:51)nawrocki napisał(a):(27-09-2019, 13:47)Arahan napisał(a): Przypomnijcie sobie kontynuacje Misia czy Sztosu.A co ten film ma z nimi wspólnego? Kategoria: Kontynuacja filmu kultowego, która nie wyszła. RE: Zapowiedzi - nawrocki - 27-09-2019 Ale to nie jest kontynuacja żadnego kultowego filmu. RE: Zapowiedzi - Arahan - 27-09-2019 A to nie miało być to samo "uniwersum" co Poranek Kojota i Chłopaki nie płaczą? Tak to zapowiadali. |