![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Gal Anonim - 26-06-2010 Sequel Pasji? - shamar - 26-06-2010 troche starawy ten plakat Wroga Publicznego. - gigacz - 26-06-2010 Crov napisał(a):Sequel Pasji? O tym samym pomyślałem nim zobaczyłem napis. - Donia Agata - 26-06-2010 Rzeczywiście, coś jest na rzeczy, z tą "Pasją". Szkoda, że przypomnieliście. Co za przesyt, ciągle się czymś odbija. Ale i tak mniej budzi skojarzeń niż ten, części pierwszej: A że plakaty starawe, jak mówi shamar, czy to w czymś przeszkadza? Nie rozumiem zarzutu. - Sana - 27-06-2010 Gdzie prostota wygrywa.... ![]() ![]() nadmiar przegrywa.
- shamar - 29-06-2010
- Bogdan - 29-06-2010 To amerykańska wersja tego filmu? Nawet nie wiedziałem, że się szykuje. Anyway, górna połowa plakatu fajna. Dolna już nie bardzo, trąci sztucznością. - shamar - 29-06-2010 Ja tam nie wiem. Nie widziałem tej niby oryginalnej. - Mierzwiak - 29-06-2010 Bodzioo napisał(a):To amerykańska wersja tego filmu?Yup. Spuśćmy zasłonę milczenia nad sensem rimejkowania go. Plakat beznadziejny, na pierwszy rzut oka wygląda jak jakiś znak informujący o robotach drogowych. - Bogdan - 30-06-2010 ![]() Fajny w swojej prostocie. - Battonsson - 04-07-2010 ![]() Plakat raczej przeciętnej urody, ale jakie nazwiska ! :) Ciekawe czy to u nas pójdzie w kinie ? :P - Craven - 04-07-2010 A ja muszę powiedzieć, że mi się bardzo podoba. Obsada istotnie zonkowa. - Snappik - 04-07-2010 Who the Fuck is Delong? - Pitero - 04-07-2010 A co, mieli go nazywać Delag? :grin: - Snappik - 04-07-2010 Mógł użyć generatora - http://gangstaname.com/names/porn i zmienić ksywę na bardziej hollyłódzką. - Mefisto - 04-07-2010 Pitero napisał(a):A co, mieli go nazywać Delag? :grin: Skoro tak się nazywa... :roll: - Cassel - 04-07-2010 Jak kariera, to kariera, ja na jego miejscu poszedłbym na całość i kazał napisać się De Long. :smile: - Corn - 04-07-2010 The Long, albo The Lounge - Mefisto - 04-07-2010 To może od razu Pete Jones? :P - shamar - 04-07-2010 Snappik napisał(a):Who the Fuck is Delong? O kurza morda Paul " za piekny na Polske / reklamujacy puste SMSy " Delon tu "gra" ? :lol: Ale też dojebali z tym Delongiem. Choc wcale bym sie nie zdziwil jakby znow sobie zmienil ksywe ( patrz - Paul Delon :lol: ) i własnie nie smiejcie się - on wystepował pod takim przydomkiem, że niby chyba coś od Alaina Delona :lol: ( że taki piękny ) |