Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Gal Anonim - 26-06-2010

Sequel Pasji?


- shamar - 26-06-2010

troche starawy ten plakat Wroga Publicznego.


- gigacz - 26-06-2010

Crov napisał(a):Sequel Pasji?

O tym samym pomyślałem nim zobaczyłem napis.


- Donia Agata - 26-06-2010

Rzeczywiście, coś jest na rzeczy, z tą "Pasją". Szkoda, że przypomnieliście. Co za przesyt, ciągle się czymś odbija. Ale i tak mniej budzi skojarzeń niż ten, części pierwszej:
[Obrazek: wrog-publiczny-numr-1-vol1.jpg]

A że plakaty starawe, jak mówi shamar, czy to w czymś przeszkadza? Nie rozumiem zarzutu.


- Sana - 27-06-2010

Gdzie prostota wygrywa....

[Obrazek: youwillmeetatalldarkstr.th.jpg][Obrazek: 73271872.th.jpg]

nadmiar przegrywa.

[Obrazek: expendablesver4xlg.th.jpg]


- shamar - 29-06-2010

[Obrazek: experiment-salesposternew-480full.jpg]


- Bogdan - 29-06-2010

To amerykańska wersja tego filmu?
Nawet nie wiedziałem, że się szykuje.

Anyway, górna połowa plakatu fajna. Dolna już nie bardzo, trąci sztucznością.


- shamar - 29-06-2010

Ja tam nie wiem. Nie widziałem tej niby oryginalnej.


- Mierzwiak - 29-06-2010

Bodzioo napisał(a):To amerykańska wersja tego filmu?
Yup. Spuśćmy zasłonę milczenia nad sensem rimejkowania go.

Plakat beznadziejny, na pierwszy rzut oka wygląda jak jakiś znak informujący o robotach drogowych.


- Bogdan - 30-06-2010

[Obrazek: raye.jpg]

Fajny w swojej prostocie.


- Battonsson - 04-07-2010

[Obrazek: 73304773.th.jpg]

Plakat raczej przeciętnej urody, ale jakie nazwiska ! :)

Ciekawe czy to u nas pójdzie w kinie ? :P


- Craven - 04-07-2010

A ja muszę powiedzieć, że mi się bardzo podoba. Obsada istotnie zonkowa.


- Snappik - 04-07-2010

Who the Fuck is Delong?


- Pitero - 04-07-2010

A co, mieli go nazywać Delag? :grin:


- Snappik - 04-07-2010

Mógł użyć generatora - http://gangstaname.com/names/porn i zmienić ksywę na bardziej hollyłódzką.


- Mefisto - 04-07-2010

Pitero napisał(a):A co, mieli go nazywać Delag? :grin:

Skoro tak się nazywa... :roll:


- Cassel - 04-07-2010

Jak kariera, to kariera, ja na jego miejscu poszedłbym na całość i kazał napisać się De Long. :smile:


- Corn - 04-07-2010

The Long, albo The Lounge


- Mefisto - 04-07-2010

To może od razu Pete Jones? :P


- shamar - 04-07-2010

Snappik napisał(a):Who the Fuck is Delong?

O kurza morda Paul " za piekny na Polske / reklamujacy puste SMSy " Delon tu "gra" ? :lol:

Ale też dojebali z tym Delongiem. Choc wcale bym sie nie zdziwil jakby znow sobie zmienil ksywe ( patrz - Paul Delon :lol: )

i własnie nie smiejcie się - on wystepował pod takim przydomkiem, że niby chyba coś od Alaina Delona :lol: ( że taki piękny )