Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- mroziek - 31-03-2010

Ja mam Vistę i nie spotkałem się z żadnym problem związanym z działaniem gier itd... Vista w cale nie jest taka zła, tylko trzeba mieć w miarę dobry sprzęt i trochę chęci. Trzeba również odstawić stare nawyki i pożegnać serdecznie XP i o nim zapomnieć.


- DeeZee - 31-03-2010

Brr... Vista mrozi krew w żyłach. Wiem, że kiedyś będzie trzeba się przerzucić, ale będę z tym zwlekał jak najdłużej... :)


- mroziek - 31-03-2010

Nie to teraz to od razu na 7. Ja mam Vistę oryginalną i tylko dlatego jeszcze na niej siedzę (co w cale nie znaczy że jest zła). Tak byłaby już dawno 7 zainstalowana. Tak czy siak jak jest w miarę dobra konfiguracja to warto pożegnać się z XP.

Military:
Co do problemów z GTA: SA to na pewno nie jest to wina kompa, a samej gry. Jeżeli masz sprzęt za 3 tysie i Vistę to znaczy że kupiłeś go z org. systemem ( bo tak pewnie też zmieniłbyś już na 7) i laptop ma z rok (od pół roku są już notebooki z win 7). Także nie ma bata żebyś miał konfigurację która w jakikolwiek sposób miałaby problemy z grą. Z tego co pamiętam też zdarzały mi się jakieś dziwne bagi w San Andreas. Nie zwracałem na nie uwagi bo olałem misje i włączałem grę tylko wtedy jak chciałem zrobić mały rozpierdol... i nie zwracałem uwagi na to czy ulice są puste:)


- Don Vito - 01-04-2010

mroziek napisał(a):Trzeba również odstawić stare nawyki i pożegnać serdecznie XP i o nim zapomnieć.

Dopóki gry, programy i kodeki wychodzą na XP, dopóty nie zapomnę o tym systemie :) A zanim nastanie zmierzch XP, to ja pewnie będę miał już Maca :P


- Hitch - 01-04-2010

mroziek napisał(a):Nie zwracałem na nie uwagi bo olałem misje i włączałem grę tylko wtedy jak chciałem zrobić mały rozpierdol...
Przez takie nastawienie wielu ludzi myśli, że GTA to gra dla tępych dresów, w której nie ma za grosz fabuły i chodzi tylko o mordowanie niewinnych ludzi na ulicach.


- mroziek - 01-04-2010

Ja tak nie uważam porostu wybieram tą formę rozrywki która nie jest możliwa w innych produkcjach.


- Egr - 01-04-2010

Hitch napisał(a):Przez takie nastawienie wielu ludzi myśli, że GTA to gra dla tępych dresów, w której nie ma za grosz fabuły i chodzi tylko o mordowanie niewinnych ludzi na ulicach.

GTA IV reżyserią, dialogami i fabułą niszczy niejeden gangsterski film by Hollywood ;)


- simek - 01-04-2010

Ja pogrywałem w SA na kompie który nie miał prawa tej gierki uciągnąć, więc pretensji nie mam do nikogo. Jako ciekawostkę napiszę, że skończyłem grać na misji z jeżdżeniem monster truckiem na czas. Dlaczego? Czas leciał zgodnie z rzeczywistością, a wydarzenia na ekranie duużo wolniej(chociaż całkiem płynnie o dziwo) - nie było bata żeby to przejść.


- Mierzwiak - 01-04-2010

simek napisał(a):nie było bata żeby to przejść
Mówili nawet o tym w TV. San Andreas pierwszą grą w historii której nikt nie może przejść! :P

Seryjnie, straszne z was growe pussies, nie piszcie lepiej o swoich "problemach" z grami :)


- Snuffer - 01-04-2010

Mówisz o misji którą trzeba było wykonać dla Mike'a Toreno?
Nie żartuj : )


- B2Ka - 01-04-2010

Nie tylko Tobie, to wynika z jego posta :P. Czytanie ze zrozumieniem się kłania!


- Snuffer - 01-04-2010

Dlatego się z Simka śmiejemy ; )
Misja była pod koniec SF mi się wydaje.


- simek - 01-04-2010

No do Las Venturas jeszcze nie miałem oficjalnego wstępu wtedy.
A propos bycia pussy w graniu to z kumplem w co-opie na Xboxie parę dobrych razy musieliśmy ratować się walkthrough z YT bo za skurczybyka nie wiedzieliśmy który przedmiot użyć, albo na którą roślinkę wskoczyć, żeby przejść etap w gierce dla dzieci - Lego Indiana Jones:D


- Negrin - 01-04-2010

Nie wiem, do jakiego wątku wrzucić, więc wrzucę tutaj. Awesomeness.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HjGrHBpfqCo[/youtube]


- Snuffer - 01-04-2010

Świetne! : )


- Rodia - 08-04-2010

A propos antypirackich zabezpieczeń Ubisoftu - oczywiście wiecie, że ich najnowszym pomysłem jest konieczność bycia stale podłączonym do sieci, aby gra funkcjonowała. Ale najśmieszniejsze jest to, że to ponoć naprawdę działa :) Na torrentach nie ma ani jednej pirackiej wersji Assassin's Creed II bo nikomu nie udało się takowej stworzyć :D Piraci od tygodni próbują złamać zabezpieczenia, ale coś kiepsko im to idzie.
Więc wygląda na to, że pomysł Ubisoftu, jakkolwiek w pewnym sensie absurdalny, zdaje się być jedynym przynoszącym autentyczne korzyści i sprawdzonym. Ciekawe jak to się dalej rozwinie - może dzięki temu czeka nas odrodzenie rynku PC na świecie? Bo przecież to właśnie szalejące piractwo jest winne odejściu producentów od komputerów i skupieniu na konsolach.


- Snuffer - 08-04-2010

Cytat:Na torrentach nie ma ani jednej pirackiej wersji Assassin's Creed II bo nikomu nie udało się takowej stworzyć

Wcale nie, są. A chłopaki stworzyli już pirackie serwery i połowę misji da się przejść : )


- simek - 08-04-2010

Połowę? Nie będę kradł wybrakowanego produktu :evil:


- Snuffer - 08-04-2010

Więc zakup oryginał.
Podobno crackują już więcej misji, mnie to wisi, ściągnę grę jak pojawi się porządna wersja, albo kupię gdy stanieje.


- Tyler Durden - 08-04-2010

Jakby ktoś był zainteresowany, to informuję, że ruszył darmowy weekend Modern Warfare 2:
http://store.steampowered.com/news/3674/