![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- mroziek - 31-03-2010 Ja mam Vistę i nie spotkałem się z żadnym problem związanym z działaniem gier itd... Vista w cale nie jest taka zła, tylko trzeba mieć w miarę dobry sprzęt i trochę chęci. Trzeba również odstawić stare nawyki i pożegnać serdecznie XP i o nim zapomnieć. - DeeZee - 31-03-2010 Brr... Vista mrozi krew w żyłach. Wiem, że kiedyś będzie trzeba się przerzucić, ale będę z tym zwlekał jak najdłużej... :) - mroziek - 31-03-2010 Nie to teraz to od razu na 7. Ja mam Vistę oryginalną i tylko dlatego jeszcze na niej siedzę (co w cale nie znaczy że jest zła). Tak byłaby już dawno 7 zainstalowana. Tak czy siak jak jest w miarę dobra konfiguracja to warto pożegnać się z XP. Military: Co do problemów z GTA: SA to na pewno nie jest to wina kompa, a samej gry. Jeżeli masz sprzęt za 3 tysie i Vistę to znaczy że kupiłeś go z org. systemem ( bo tak pewnie też zmieniłbyś już na 7) i laptop ma z rok (od pół roku są już notebooki z win 7). Także nie ma bata żebyś miał konfigurację która w jakikolwiek sposób miałaby problemy z grą. Z tego co pamiętam też zdarzały mi się jakieś dziwne bagi w San Andreas. Nie zwracałem na nie uwagi bo olałem misje i włączałem grę tylko wtedy jak chciałem zrobić mały rozpierdol... i nie zwracałem uwagi na to czy ulice są puste:) - Don Vito - 01-04-2010 mroziek napisał(a):Trzeba również odstawić stare nawyki i pożegnać serdecznie XP i o nim zapomnieć. Dopóki gry, programy i kodeki wychodzą na XP, dopóty nie zapomnę o tym systemie :) A zanim nastanie zmierzch XP, to ja pewnie będę miał już Maca :P - Hitch - 01-04-2010 mroziek napisał(a):Nie zwracałem na nie uwagi bo olałem misje i włączałem grę tylko wtedy jak chciałem zrobić mały rozpierdol...Przez takie nastawienie wielu ludzi myśli, że GTA to gra dla tępych dresów, w której nie ma za grosz fabuły i chodzi tylko o mordowanie niewinnych ludzi na ulicach. - mroziek - 01-04-2010 Ja tak nie uważam porostu wybieram tą formę rozrywki która nie jest możliwa w innych produkcjach. - Egr - 01-04-2010 Hitch napisał(a):Przez takie nastawienie wielu ludzi myśli, że GTA to gra dla tępych dresów, w której nie ma za grosz fabuły i chodzi tylko o mordowanie niewinnych ludzi na ulicach. GTA IV reżyserią, dialogami i fabułą niszczy niejeden gangsterski film by Hollywood ;) - simek - 01-04-2010 Ja pogrywałem w SA na kompie który nie miał prawa tej gierki uciągnąć, więc pretensji nie mam do nikogo. Jako ciekawostkę napiszę, że skończyłem grać na misji z jeżdżeniem monster truckiem na czas. Dlaczego? Czas leciał zgodnie z rzeczywistością, a wydarzenia na ekranie duużo wolniej(chociaż całkiem płynnie o dziwo) - nie było bata żeby to przejść. - Mierzwiak - 01-04-2010 simek napisał(a):nie było bata żeby to przejśćMówili nawet o tym w TV. San Andreas pierwszą grą w historii której nikt nie może przejść! :P Seryjnie, straszne z was growe pussies, nie piszcie lepiej o swoich "problemach" z grami :) - Snuffer - 01-04-2010 Mówisz o misji którą trzeba było wykonać dla Mike'a Toreno? Nie żartuj : ) - B2Ka - 01-04-2010 Nie tylko Tobie, to wynika z jego posta :P. Czytanie ze zrozumieniem się kłania! - Snuffer - 01-04-2010 Dlatego się z Simka śmiejemy ; ) Misja była pod koniec SF mi się wydaje. - simek - 01-04-2010 No do Las Venturas jeszcze nie miałem oficjalnego wstępu wtedy. A propos bycia pussy w graniu to z kumplem w co-opie na Xboxie parę dobrych razy musieliśmy ratować się walkthrough z YT bo za skurczybyka nie wiedzieliśmy który przedmiot użyć, albo na którą roślinkę wskoczyć, żeby przejść etap w gierce dla dzieci - Lego Indiana Jones:D - Negrin - 01-04-2010 Nie wiem, do jakiego wątku wrzucić, więc wrzucę tutaj. Awesomeness. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HjGrHBpfqCo[/youtube] - Snuffer - 01-04-2010 Świetne! : ) - Rodia - 08-04-2010 A propos antypirackich zabezpieczeń Ubisoftu - oczywiście wiecie, że ich najnowszym pomysłem jest konieczność bycia stale podłączonym do sieci, aby gra funkcjonowała. Ale najśmieszniejsze jest to, że to ponoć naprawdę działa :) Na torrentach nie ma ani jednej pirackiej wersji Assassin's Creed II bo nikomu nie udało się takowej stworzyć :D Piraci od tygodni próbują złamać zabezpieczenia, ale coś kiepsko im to idzie. Więc wygląda na to, że pomysł Ubisoftu, jakkolwiek w pewnym sensie absurdalny, zdaje się być jedynym przynoszącym autentyczne korzyści i sprawdzonym. Ciekawe jak to się dalej rozwinie - może dzięki temu czeka nas odrodzenie rynku PC na świecie? Bo przecież to właśnie szalejące piractwo jest winne odejściu producentów od komputerów i skupieniu na konsolach. - Snuffer - 08-04-2010 Cytat:Na torrentach nie ma ani jednej pirackiej wersji Assassin's Creed II bo nikomu nie udało się takowej stworzyć Wcale nie, są. A chłopaki stworzyli już pirackie serwery i połowę misji da się przejść : ) - simek - 08-04-2010 Połowę? Nie będę kradł wybrakowanego produktu :evil: - Snuffer - 08-04-2010 Więc zakup oryginał. Podobno crackują już więcej misji, mnie to wisi, ściągnę grę jak pojawi się porządna wersja, albo kupię gdy stanieje. - Tyler Durden - 08-04-2010 Jakby ktoś był zainteresowany, to informuję, że ruszył darmowy weekend Modern Warfare 2: http://store.steampowered.com/news/3674/ |