![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Hannibal - 04-07-2010 Deląg wygląda na tym plakacie jakby mu Fedor pierdolnął, nawet sobie patrzą w oczy :razz: - piter87 - 05-07-2010 nie ma białego tła! - Don Vito - 05-07-2010 Które to tytuł? Bo zarówno "Jestem Twój", jak "Strach i Miłość" są napisane, jakby były tytułami filmu. - piter87 - 05-07-2010 Jestem Twój - Phlogiston2 - 05-07-2010 To było pytanie retoryczne :razz: - Mefisto - 06-07-2010 Ładne kolorystycznie, ale nic poza tym - o tym, że dystrybutorzy dalej ścigają się w debilizmach pokroju "znajdź właściwy tytuł" nie wspomnę. I przykład klasycznego tragizmu: Nie wiem która facjata gorsza, ale nic się nie lepi na tym posterku :D - piter87 - 06-07-2010 wszystko jest mokre to nic się nie lepi :D - Sancho - 06-07-2010 Fajowy plakat a'la 70s
- shamar - 06-07-2010 najelpsze jest w nim to, że jest niby rozwiniety z wczesniej poskladanego w kostke :twisted: - Phlogiston2 - 07-07-2010 Sancho napisał(a):Fajowy plakat a'la 70s Phil napisał(a):Raczej plakat a'la Jaws Jakby nie patrzeć szczęki są z lat siedemdziesiątych, więc Sancho ma racje :grin: Pozdrawia Captain Obvious - Perfik - 07-07-2010 Troche podobna akcja jak w przypadku "A Serious Man": O debilnym polskim tytule już nawet nie wspomnę :???: - Mierzwiak - 07-07-2010 Z knota zrobili knot. Wszystko gra. - Perfik - 07-07-2010 No właśnie nie. Z knota zrobili jeszcze większy knot :) Tylko Polacy potrafią "zepsuc zepsute". - Craven - 07-07-2010 I to wszystko zepsuli. Spierdolili tło (nie wiem po co) i jeszcze typowo polski tytuł. - Perfik - 08-07-2010 Przegladam sobie właśnie plakaty "True Blood" i kurczę niektóre są naprawdę świetne: - B2Ka - 08-07-2010 Plakat szykującego się żałosnego rimejku Let The Right One In, którego najjaśniejszym punktem będzie Hit-Girl: ![]() Sam plakat wporzo <ok>. - Arahan - 08-07-2010 Plakat do True Blood z komarem bardzo mi się podoba. Tagline zresztą też :D - patyczak - 08-07-2010 No True Blood ma zajebiste i inspirujące plakaty:) Ten z komarem wymiata. - Snappik - 15-07-2010 Lekcja nr 162 - Jak nie wklejać głów:
- shamar - 15-07-2010 Ale o co chodzi z tymi głowami ? Znaczy , że ci aktorzy nie mogli sobie walnac takich fotek i potrzebowali body dublerów...
|