Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
A View to a Kill 2014 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15)
+--- Wątek: A View to a Kill 2014 (/Thread-A-View-to-a-Kill-2014--3604)



RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 24-05-2014

morfeusz


RE: A View to a Kill 2014 - nawrocki - 24-05-2014

aileen wuornos


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 24-05-2014

nie Morfeusz (a nazwisko? ;)


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 24-05-2014

Juba..


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 24-05-2014

jasne, że Aileen
Juba też nie


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 24-05-2014

12.....


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 24-05-2014

macie 12


RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 24-05-2014

Frank Couzo


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 24-05-2014

żaden Cuzocośtam


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 24-05-2014

Admirał James Greer


RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 24-05-2014

Król Jaffe Joffer


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 24-05-2014

Bardzo ładnie, patyczak.

[Obrazek: 2014avtak94.jpg]



RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 24-05-2014

oh well, w aktora dobrze strzeliłem :)


RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 24-05-2014

ja też, ale to nic nie znaczy w tym przypadku;)


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 24-05-2014

Ktoś tam kiedyś miał rację, mówiąc, że w końcówce będzie szło na noże. Tyle że jest to wyłącznie walka o srebrny medal. :)

PS. Wam też się w archiwum obrazki rozjeżdżają na dole? Jeden z graczy mi melduje, że tak, ale u mnie wszystko jest w porządku (pod IE i FF).

ARCHIWUM KADRÓW


RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 25-05-2014

vidmo


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 25-05-2014

U mnie wszystko ok z archiwum:)


RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 25-05-2014

pod Operą się sypie


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 25-05-2014

Opera była zawsze dziwna, ale tym razem wszystko u mnie gra także pod nią.
Trudno, niektóre domy rodzą się złe, a niektóre przeglądarki nie lubią swoich użytkowników.



RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 25-05-2014

BTW - jest babol w punktacji i zamiast pałeczki mam jeden kwadracik :P