![]() |
|
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
|
- jarod - 05-07-2010 Stawiam miesięczną wypłatę, że najdalej za roczek wyjdzie na DVD coś w rodzaju "Battlestar Galactica: The Plan" - film, który będzie próbował zebrać wszystko do kupy i chociaż trochę połatać scenariusz... - Bogdan - 05-07-2010 Tu trochę więcej info "Podobno ma pojawić się Walt, ptaszysko krzyczące imię Hurleya i wiele gwiazd serialu." Co do tych gwiazd - gdzieś indziej czytałem, że na planie pojawiła się m.in Marsha Thomason, czyli serialowa Naomi. Co ona może robić w epilogu - nie mam pojęcia. - Gal Anonim - 05-07-2010 Naomi mogła zostać szeptem. W sumie to całkiem wygodna pozycja do odkrycia zagadek serialu - Hurley (czyli w gruncie rzeczy widz, który chce odpowiedzi), może pogadać z postaciami, które zeszły na Wyspie (Naomi, Widmore, etc.) i wieloma innymi z poza Wyspy (Walt, Ms. Hawking), tym samym zaprezentować tajemnice nam. Zobaczymy czy będzie to coś w tym rodzaju... - koronex1989 - 17-07-2010 Fotka z 12-minutowego epilogu: http://www.imagebam.com/image/50a75588904524 Czyżby jakaś podróż w czasie??? - jarod - 17-07-2010 Prędzej retrosy. - Bogdan - 19-07-2010 Pełna wersja tej fotki powyżej: Jak dla mnie to na pewno są retrosy, być może skupiające się na dokładnych okolicznościach Czystki. - Bogdan - 05-08-2010 No i pojawił się sneak peek z epilogu, który poniekąd rozwiązuje kwestię [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fc45pRph5aQ[/youtube] - Bogdan - 06-08-2010 Cały epilog - Khet - 06-08-2010 No i już wiecie ocoloto z ptakiem Hurleya :P - Mierzwiak - 06-08-2010 O co? Bo za cholerę nie chce mi się tego oglądać : ) - Bogdan - 06-08-2010 W filmie instruktażowym Chang wyjaśnia, że te ptaki to hybrydy ("or hybirds, as we call them"). Dharma badała, czy się przystosują do warunków na wyspie : ) A całość epilogu - taka sobie ciekawostka. I tak już mi wisiały te odpowiedzi. - Mierzwiak - 06-08-2010 Co za bzdury. Ktoś w ogóle się jeszcze tym ekscytuje? :P - Bogdan - 06-08-2010 Jeśli już, to chyba tylko te osoby, którym się podobał sezon 6. Mnie skutecznie zniechęcił do dalszej ekscytacji serialem : ) - Azgaroth - 06-08-2010 Mierzwiak napisał(a):Ktoś w ogóle się jeszcze tym ekscytuje? Tak. - Mierzwiak - 06-08-2010 I jesteś tak podekscytowany, że nie skomentujesz epilogu nawet jednym zdaniem? : ) - Bogdan - 06-08-2010 Swoją drogą, widzieliście to?: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=di3w1yV4Ehg[/youtube] - jarod - 06-08-2010 Epilog fajny. Więcej wyjaśnili niż przez cały szósty sezon ;-) Ale nadal uważam, że mogli poczekać i nakręcić dodatkowy film domykający luźne wątki, jak to miało miejsce w przypadku BSG. - Azgaroth - 07-08-2010 Mierzwiak napisał(a):I jesteś tak podekscytowany, że nie skomentujesz epilogu nawet jednym zdaniem? : ) Bo go jeszcze nie widziałem :P - Khet - 07-08-2010 Cytat: Ale nadal uważam, że mogli poczekać i nakręcić dodatkowy film domykający luźne wątki"Luźne"? :D Tak czy siak mówię "nie" wszelkim filmom. Serial skończony, mieli już szansę na wyjaśnienie wszystkiego podczas tych sześciu sezonów. Epilog w sumie okej - spodziewałem się czegoś bardziej jajcarskiego, ale jednocześnie nie podejrzewałem, że wyjaśnią cokolwiek więcej. Miły dodatek na sam koniec i zawsze miło ostatni raz usłyszeć theme z credistsów ;) Na marginesie - czy przez ostatnie 20 lat Ci goście nie wyściubiali nosa spoza tego magazynu? Jeszcze jako ciekawostka - akcja "odcinka" toczy się w 2010. - Bogdan - 28-08-2010 Pamiętacie scenę z 5x04, w której rozbitkowie strzelali się z nieznanymi ludźmi na łódkach? W dodatkach do boxu z wszystkimi sezonami Lost znajduje się między innymi dziennik pokładowy Black Rock, który wyjaśnia tę kwestię. (...) December 18 - An away team of six men was launched at first light in an attempt to get to the island with hopes of determining our location. Only one returned alive. He seems in a deep shock, muttering about exchanging musket fire with another vessel which promptly disappeared in a flash of heavenly light. He went on to claim that after hours of traversing the island, his five crewmates simply jumped overboard as if lemmings and no degree of coaxing could persuade them back into the boat. They drowned. Every one. There will be no more away teams. Pogięte, chociaż na swój sposób ciekawe :wink: |