Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Craven - 17-08-2010

Jak dla mnie jest spoko, szkoda że film będzie dupiany.


- Mehtol - 20-08-2010

http://www.kino-govno.com/movies/expendables/gallery/posters/15

Zobaczcie ten plakat Niezniszczalnych :) świetny


- jarod - 20-08-2010

Bardziej podoba mi się nazwa tej strony :-)


- Hannibal - 22-08-2010

Świetne:
[Obrazek: dirtyharry.jpg]

Z blogusia Mierzwiaka.


- Bogdan - 22-08-2010

Polskie plakaty znów w natarciu:

[Obrazek: 7327357.3.jpg?l=1274625019000]

[Obrazek: 7336122.3.jpg?l=1282444841000]


- Predator895 - 22-08-2010

Plakat The Thing daje rade, ale mógłby być nieco bardziej krwawszy:D


- simek - 22-08-2010

Albo bardziej krwawy, albo po prostu krwawszy, ziom!
Chyba, że to specjalnie, ale nawet jeśli to po prostu okropnie brzmi


- Predator895 - 23-08-2010

BTW Carpenter jest producentem tego potworka ??


- Mierzwiak - 23-08-2010

imdb.com :roll:

Nie jest.


- Phlogiston2 - 25-08-2010

Hannibal napisał(a):Świetne:

A to kolejny kult od Mierzwiaka:

[Obrazek: valdeziscoming.jpg]


- Hannibal - 25-08-2010

No raczej :razz: Ściągnąłem bez czytania fabuły.


- Sancho - 06-09-2010

Z tego samego cyklu, co powyższy Brudny Harry:

[Obrazek: 073110OllyMossThereWillBeBlood.jpg]


- jarod - 06-09-2010

Rewelacja.


- Danus - 06-09-2010

Znakomity plakat. Szczególnie daje czadu kolorystyka.


- Mehtol - 08-09-2010

Coś nowego i polskiego

[Obrazek: 68934-01.jpg]


- Mierzwiak - 08-09-2010

Raczej coś starego, to zwykła zrzyna z plakatu No Country For Old Men.

Cholera, gdybym się tak nie ślimaczył już w poniedziałek wisiałoby to u mnie na blogu :]


- simek - 08-09-2010

Niby zrzynka, ale po pierwsze nie jest jakoś szczególnie perfidna, były dziesiątki bardziej podobnych do siebie plakatów i się nic nie działo. Po drugie to plakat najzwyczajniej w świecie jest niezły. Trochę mi tylko przeszkadza ten biały pasek na dole.


- Mierzwiak - 08-09-2010

simek napisał(a):były dziesiątki bardziej podobnych do siebie plakatów i się nic nie działo
A co miałoby się dziać?

Zrzynka jest zrzynką, a perfidna nie jest, bo oryginał jest technicznie lata świetlne przed możliwościami naszych.


- military - 08-09-2010

[Obrazek: lincz.jpg]

Wiem, wiem, nieśmieszne...


- simek - 08-09-2010

Mierzwiak napisał(a):Zrzynka jest zrzynką, a perfidna nie jest, bo
Perfidna nie jest, bo motyw czarnych kontur jednej, lub kilku postaci+twarz powyżej nich wcale nie jest jakimś znakiem rozpoznawczym NCFOM, to po prostu jeden ze schematów robienia plakatów i tyle. Podczas premiery filmu Coenów chyba nie narzekałeś, że to zrzynka z Szeregowca Ryana? Przed Szeregowcem też na pewno było coś w tym stylu, więc nie ma się co burzyć.