![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Craven - 17-08-2010 Jak dla mnie jest spoko, szkoda że film będzie dupiany. - Mehtol - 20-08-2010 http://www.kino-govno.com/movies/expendables/gallery/posters/15 Zobaczcie ten plakat Niezniszczalnych :) świetny - jarod - 20-08-2010 Bardziej podoba mi się nazwa tej strony :-) - Hannibal - 22-08-2010 Świetne: Z blogusia Mierzwiaka. - Bogdan - 22-08-2010 Polskie plakaty znów w natarciu:
- Predator895 - 22-08-2010 Plakat The Thing daje rade, ale mógłby być nieco bardziej krwawszy:D - simek - 22-08-2010 Albo bardziej krwawy, albo po prostu krwawszy, ziom! Chyba, że to specjalnie, ale nawet jeśli to po prostu okropnie brzmi - Predator895 - 23-08-2010 BTW Carpenter jest producentem tego potworka ?? - Mierzwiak - 23-08-2010 imdb.com :roll: Nie jest. - Phlogiston2 - 25-08-2010 Hannibal napisał(a):Świetne: A to kolejny kult od Mierzwiaka:
- Hannibal - 25-08-2010 No raczej :razz: Ściągnąłem bez czytania fabuły. - Sancho - 06-09-2010 Z tego samego cyklu, co powyższy Brudny Harry:
- jarod - 06-09-2010 Rewelacja. - Danus - 06-09-2010 Znakomity plakat. Szczególnie daje czadu kolorystyka. - Mehtol - 08-09-2010 Coś nowego i polskiego
- Mierzwiak - 08-09-2010 Raczej coś starego, to zwykła zrzyna z plakatu No Country For Old Men. Cholera, gdybym się tak nie ślimaczył już w poniedziałek wisiałoby to u mnie na blogu :] - simek - 08-09-2010 Niby zrzynka, ale po pierwsze nie jest jakoś szczególnie perfidna, były dziesiątki bardziej podobnych do siebie plakatów i się nic nie działo. Po drugie to plakat najzwyczajniej w świecie jest niezły. Trochę mi tylko przeszkadza ten biały pasek na dole. - Mierzwiak - 08-09-2010 simek napisał(a):były dziesiątki bardziej podobnych do siebie plakatów i się nic nie działoA co miałoby się dziać? Zrzynka jest zrzynką, a perfidna nie jest, bo oryginał jest technicznie lata świetlne przed możliwościami naszych. - military - 08-09-2010 ![]() Wiem, wiem, nieśmieszne... - simek - 08-09-2010 Mierzwiak napisał(a):Zrzynka jest zrzynką, a perfidna nie jest, boPerfidna nie jest, bo motyw czarnych kontur jednej, lub kilku postaci+twarz powyżej nich wcale nie jest jakimś znakiem rozpoznawczym NCFOM, to po prostu jeden ze schematów robienia plakatów i tyle. Podczas premiery filmu Coenów chyba nie narzekałeś, że to zrzynka z Szeregowca Ryana? Przed Szeregowcem też na pewno było coś w tym stylu, więc nie ma się co burzyć. |