Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


- Dusqmad - 23-02-2006

Jutrzejszy dzień na TVN zapowiada się wyśmienicie:
20.10 - Matrix
22.55 - Człowiek ciemności


- Azgaroth - 23-02-2006

Ile razy można oglądać Matrixa :? (ja widziałem przynajmniej 5 razy :wink: )


- Dusqmad - 23-02-2006

Wierz mi, ze można wiele :P. A tak BTW doszły mnie słuchy, że za jakiś czas TVN ma emitować "Reaktywację".


- Q - 23-02-2006

Dokladnie 3 marca ma być Reaktywacja, a gdzieś za pół roku pewnie bedzie Rewolcuje (przynajmniej tak było na HBO)


- Dusqmad - 23-02-2006

Skąd wniosek, że za pół roku? Skoro pierwsze dwie części emitują z odstępem tygodniowym to kto wie, czy trzeciej nie będzie w drugim tygodniu marca? ;)


- Q - 23-02-2006

Napisałem że w takim odstępie czasu film był na HBO.
Pozatym pierwszy Matrix był już kilka razy emitowany w TV.


- Artemis - 26-02-2006

"Chłopcy z ferajny" w TVN Siedem o 22:55 we wtorek i o 20:10 w środę. Może nareszcie obejrzę ten film DO KOŃCA.


- Bucho - 26-02-2006

No mam nadzieje, ze dotrwasz :wink:
By the way nadal kumpel nie oddal mi mojego DVD z tym filmem, a niestety TVN 7 nie mam :cry:
Czas odzyskac plytke i sobie przypomniec ten swietny film :wink:


- Azgaroth - 26-02-2006

A we wtorek Cienka Czerwona Linia, lista aktorów występujących w tym filmie jest imponująca.


- Mefisto - 27-02-2006

ja #$^$^#$^ - każdy kto będzie oglądał CCL w tv musi mieć nieźle nasrane we łbie :evil:


- Bucho - 27-02-2006

Kurcze, to jest chyba jedyny film do ktorego podchodzilem trzykrotnie i za kazdym razem zasypialem :oops:
Nie wiem moze to wina tego, ze zawsze po jakims styranym dniu w pracy ogladalem.


- Azgaroth - 27-02-2006

Mefisto napisał(a):ja #$^$^#$^ - każdy kto będzie oglądał CCL w tv musi mieć nieźle nasrane we łbie :evil:

No to pewnie ja :wink: Ale nie przejmuje się :wink:


- Mefisto - 27-02-2006

no nie - naprawdę daruj sobie i wypożycz choć raz to dvd czy wideo - zj$#^# sobie cały film tylko


- romeck - 27-02-2006

IMHO możesz sobie darować zupełnie. :lol:


- Mefisto - 27-02-2006

romecka nie słuchaj - on już obejrzał w tv :twisted:


- Azgaroth - 27-02-2006

Spoko, zauważyłem, że z Romckiem (kurde jak to odmienić?) żadko się zgadzam :wink: A film obejrze w TV :wink: Mi oglądanie w TV nie przeszkadza.


- military - 27-02-2006

W tym przypadku obcięty obraz BARDZO przeszkadza. Naprawdę ma się wrażenie, że nie widać połowy akcji... No i lektor...


- apone - 01-03-2006

Czwartek: TVP 1 godz. 23.55- "Obywatel Kane"


- Bucho - 03-03-2006

No wlasnie przypomnialo mi sie o filmie dopiero po pierwszej :cry:
Stwierdzilem wiec, ze obejrze dokument o smieri Stalina (kilka ciekawostek do glowy wpadlo - jak to z dokumentami bywa)
Tak czy inaczej musze sobie "Obywatela..." przypomniec, gdyz slabo pamietam


- Dusqmad - 04-03-2006

Jutro na TVN o 21.45 po raz kolejny "Nieoczekiwana zmiana miejsc".