![]() |
|
Co w TV... - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26) |
- Dusqmad - 23-02-2006 Jutrzejszy dzień na TVN zapowiada się wyśmienicie: 20.10 - Matrix 22.55 - Człowiek ciemności - Azgaroth - 23-02-2006 Ile razy można oglądać Matrixa :? (ja widziałem przynajmniej 5 razy :wink: ) - Dusqmad - 23-02-2006 Wierz mi, ze można wiele :P. A tak BTW doszły mnie słuchy, że za jakiś czas TVN ma emitować "Reaktywację". - Q - 23-02-2006 Dokladnie 3 marca ma być Reaktywacja, a gdzieś za pół roku pewnie bedzie Rewolcuje (przynajmniej tak było na HBO) - Dusqmad - 23-02-2006 Skąd wniosek, że za pół roku? Skoro pierwsze dwie części emitują z odstępem tygodniowym to kto wie, czy trzeciej nie będzie w drugim tygodniu marca? ;) - Q - 23-02-2006 Napisałem że w takim odstępie czasu film był na HBO. Pozatym pierwszy Matrix był już kilka razy emitowany w TV. - Artemis - 26-02-2006 "Chłopcy z ferajny" w TVN Siedem o 22:55 we wtorek i o 20:10 w środę. Może nareszcie obejrzę ten film DO KOŃCA. - Bucho - 26-02-2006 No mam nadzieje, ze dotrwasz :wink: By the way nadal kumpel nie oddal mi mojego DVD z tym filmem, a niestety TVN 7 nie mam :cry: Czas odzyskac plytke i sobie przypomniec ten swietny film :wink: - Azgaroth - 26-02-2006 A we wtorek Cienka Czerwona Linia, lista aktorów występujących w tym filmie jest imponująca. - Mefisto - 27-02-2006 ja #$^$^#$^ - każdy kto będzie oglądał CCL w tv musi mieć nieźle nasrane we łbie :evil: - Bucho - 27-02-2006 Kurcze, to jest chyba jedyny film do ktorego podchodzilem trzykrotnie i za kazdym razem zasypialem :oops: Nie wiem moze to wina tego, ze zawsze po jakims styranym dniu w pracy ogladalem. - Azgaroth - 27-02-2006 Mefisto napisał(a):ja #$^$^#$^ - każdy kto będzie oglądał CCL w tv musi mieć nieźle nasrane we łbie :evil: No to pewnie ja :wink: Ale nie przejmuje się :wink: - Mefisto - 27-02-2006 no nie - naprawdę daruj sobie i wypożycz choć raz to dvd czy wideo - zj$#^# sobie cały film tylko - romeck - 27-02-2006 IMHO możesz sobie darować zupełnie. :lol: - Mefisto - 27-02-2006 romecka nie słuchaj - on już obejrzał w tv :twisted: - Azgaroth - 27-02-2006 Spoko, zauważyłem, że z Romckiem (kurde jak to odmienić?) żadko się zgadzam :wink: A film obejrze w TV :wink: Mi oglądanie w TV nie przeszkadza. - military - 27-02-2006 W tym przypadku obcięty obraz BARDZO przeszkadza. Naprawdę ma się wrażenie, że nie widać połowy akcji... No i lektor... - apone - 01-03-2006 Czwartek: TVP 1 godz. 23.55- "Obywatel Kane" - Bucho - 03-03-2006 No wlasnie przypomnialo mi sie o filmie dopiero po pierwszej :cry: Stwierdzilem wiec, ze obejrze dokument o smieri Stalina (kilka ciekawostek do glowy wpadlo - jak to z dokumentami bywa) Tak czy inaczej musze sobie "Obywatela..." przypomniec, gdyz slabo pamietam - Dusqmad - 04-03-2006 Jutro na TVN o 21.45 po raz kolejny "Nieoczekiwana zmiana miejsc". |