![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- military - 16-04-2007 Prawa strona obrazu wygląda jak moje osiedle. Dokleję Rocky'ego na oknie - i mam piękną panoramę, w dodatku 3D. :D - romeck - 16-04-2007 tomashec napisał(a):pieeekna sprawa!Wiedziałem, że docenisz. :) - picek - 17-04-2007 romeck, można gdzieś coś takiego kupić w sieci? - romeck - 17-04-2007 Nie chcę robić tu reklamy, ale pssst... Allegro, szybko znajdziesz. :) Jeśli nie znajdziesz - daj znać na priv. - tomashec - 17-04-2007 jakbys jednak tej antyramy nie znalazl, to moze podeslij plakat do szczecina, ja juz cos skombinuje :twisted: - majkel78 - 17-04-2007 No po prostu piękny :) Allegro mówisz ... - picek - 17-04-2007 romeck, wiem na której aukcji kupiłeś ;-) ... masz 4 negatywy :P - romeck - 17-04-2007 Phi, no i? ;) - picek - 21-04-2007 A mi się ten plakat podoba! :-)
- hops - 21-04-2007 Akhem. DNO. - Battonsson - 21-04-2007 Plakat odjazdowy, ale nie ma krupiera :D. - picek - 21-04-2007 hops napisał(a):Akhem. DNO. hops, to, że film Ci się nie podoba to wiem ale sam plakat ma fajny pomysł i wykonanie... - hops - 21-04-2007 Czym ten plakat różni się od "Dlaczego NIE?!" albo "Ja Wam pokażę!". Podpowiedź: niczym. Zdjęcie zrobione z lotu ptaka i wepchnięte na białe tło. To ma być dobry plakat? Dziękuję, postoję. - military - 21-04-2007 Tym się różni, że ten plakat ma stylistykę karty, takiej pokerowej, zwykłej karty, więc nie mógł mieć innego tła. Fajna sprawa, mnie się ten pomysł podoba. - picek - 21-04-2007 hops napisał(a):Czym ten plakat różni się od "Dlaczego NIE?!" albo "Ja Wam pokażę!". Podpowiedź: niczym. Zdjęcie zrobione z lotu ptaka i wepchnięte na białe tło. To ma być dobry plakat? Dziękuję, postoję. Każdy plakat na białym tle MUSI być zły? Zresztą tak jak military powiedział- plakat ma stylistykę karty. Widziałeś kiedyś zieloną kartę? 'Dlaczego nie' jest tragiczne bo jest bez pomysłu natomiast tutaj mamy rewelacyjny pomysł, bo akcja będzie działa się pewnie w kasynie. - romeck - 21-04-2007 Ja widziałem kolorowe karty do Piotrusia, a także z samochodami i z piłkarzami. :) Nie wiem po co to napisałem... - military - 21-04-2007 romeck napisał(a):Ja widziałem kolorowe karty do Piotrusia, a także z samochodami i z piłkarzami. :) Ta, piłkarzami, raczej piłkarkami, do tego bez koszulek - pewnie się wymieniały po meczu. ;) W temacie plakatu: Raimi potwierdził, że będzie robił 4,5 i 6 Spidermana. Ciekawi mnie, ile jeszcze razy spece od marketingu będą przerabiać ten sam plakat, i na jakie sposoby (bo moim zdaniem plakaty Spidera do wszystkich 3 części to ten sam plakat, tylko lekko zmieniony). - hops - 21-04-2007 Zwracam honor. To zajebiście kiepska karta do gry w cokolwiek :) Jak mogłem tego nie zauważyć? - Mush Room - 21-04-2007 E, tam marudzisz :) Mi się plakat podoba. Nie żebym się zachwycał od razu ale sam pomysł ciekawy, więc plakat też. - Deckard - 22-04-2007 military napisał(a):Ciekawi mnie, ile jeszcze razy spece od marketingu będą przerabiać ten sam plakat, i na jakie sposoby (bo moim zdaniem plakaty Spidera do wszystkich 3 części to ten sam plakat, tylko lekko zmieniony). Na plakacie szostej czesci bedzie fiolotowy spiderman w seledynowe ciapki :) A tak prawde mowiac, to w szostej czesci bedzie chyba walczyl z cala ziemia... 1 - Green Goblin 2 - Doc Ock 3 - Venom, Sandman, Hobgoblin 4 - wg plotek Venom/Carnage, Lizard, Electro W piatej beda musieli dodac ich jeszcze wiecej :) |