Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Wonder Woman (2017) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: DC EXTENDED UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-DC-EXTENDED-UNIVERSE--55)
+---- Wątek: Wonder Woman (2017) (/Thread-Wonder-Woman-2017--4141)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Gieferg - 11-12-2016




RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - shamar - 12-12-2016

Co oni ćpają na tych stronach/portalach?

Wyszedł jakiś nowy zwiastun?


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 23-12-2016

Nowa fotka od EW:
[Obrazek: 000245340.jpg]


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Huntersky - 23-12-2016

Brawa dla kostiumologów, którzy z nawet dobrym efektem starają się dorobić Gal piersi. :)


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Danus - 30-12-2016

Fota jak z jakiegos bieda filmu puszczanego na kanale SY FY.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 30-12-2016

Komentarz po tygodniu. Niezły zapłon. :P

A już myślałem, że coś nowego w temacie filmu się ukazało.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 30-12-2016

A jednak jest coś nowego. Empire wypuściło wczoraj nową fotkę Gal w akcji
[Obrazek: Qw2tGAs.jpg]


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Danus - 30-12-2016

(30-12-2016, 11:24)Phil napisał(a): Danus - hejter Wonder Woman - powraca. Bieda SY FY? Czym to się różni od fot z np. pierwszego Thora?

A co mnie obchodzą foty z pierwszego Thora? Skoro film jest spoko i mimo tej Asgardowej tandety w gotowym filmie wygląda to spoko?
Tutaj oceniam fote z jeszcze nie gotowego filmu, który nie miał swojej premiery i wygląda ona biednie i gdyby mi ktoś powiedział, że to fota z filmu studia Asylum, wziąłbym to za pewnik.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Danus - 30-12-2016

Nie uwierzyłbym, Gal Gadot w polskim Wiedźminie?


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 12-01-2017

Nowe foty:
[Obrazek: 1484084656-wonder-woman-gal-gadot-movie-film.jpg]
[Obrazek: 1484084654-wonder-woman-gal-gadot-movie-hippolype.jpg]
[Obrazek: 1484084655-wonder-woman-gal-gadot-movie-...enkins.jpg]

A Pine potwierdził, że wrogiem w filmie ma być Ares.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Kuba - 12-01-2017

Sensowny wybór.
Generalnie mam wrażenie, że wyjdzie z tego film dobry i już, ani tragiczny ani jakoś bardzo dobry. Średni wynik finansowy i oceny na poziomie 60%.
Oby


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Pelivaron - 17-01-2017

Cytat:So, I don't want to throw anyone under the bus. We have somebody within our community who has gotten insider information that broke my effing heart this week, because I have tremendous belief that Wonder Woman is gonna be awesome and I heard it stinks from the same person who told me that they heard that BvS stinks...The person who I spoke to...their response was 'I'm very disappointed in what I saw, and it seems like all the problems are the same problems. It's discombobulated, it doesn't have narrative flow. It's just very disjointed.

http://movieweb.com/wonder-woman-movie-insider-review-disaster-mess/

Oł noł ;(


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Mierzwiak - 17-01-2017

Yup, zdanie jednej tajemniczej osoby która rzekono widziała film wszystko przesądza.

Po co to w ogóle wklejasz? PO CO? Jaką to ma wartość informacyjną?


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Pelivaron - 17-01-2017

(17-01-2017, 11:48)Mierzwiak napisał(a): Po co to w ogóle wklejasz? PO CO? Jaką to ma wartość informacyjną?




RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - shamar - 07-02-2017




RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Baretto - 13-02-2017

http://www.filmweb.pl/news/Chwila%2C+moment+Schwarzenegger+zagra%C5%82+w+%22Wonder+Woman%22-121722

Ciekawe czy się potwierdzi, jeśli tak to dla mnie jak najbardziej na plus.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 19-02-2017

Wczoraj odbyły się pierwsze pokazy testowe Wonder Woman. W linku rozmowa z jednym z widzów:
http://imgur.com/a/XFQP4#igciQNc


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Gieferg - 19-02-2017

To się dowiedziałem, akurat mam to zablokowane :P


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - zombie001 - 19-02-2017

Fake, podobało mu się, więc na pewno fake. Jeszcze wystawił 9/10. Lol. Fake jak nic. Przecież wiadomo, że to DCEU więc będzie ssać i max 30% na Rottenach...

Ale tak poważnie:
- przy "MoS" ludziom nie podobało się podejście Snydera do Supermana, a sam film był średnio napisany (bo wiadomo, Gooooooooyyyyeeer),
- przy 'BvS" zrąbali, bo chcieli upchać 3 filmy w 1 i stworzyli mega przekombinowany scenariusz
- "SS" przemilczę,

Natomiast po zwiastunach "WW" widać zarysy tak prostej i sztampowej fabuły, że kurna, nie wiem co musiałoby się stać, żeby to zj***. Jeszcze na stołku reżyserskim posadzili kobietę, tak na wszelki wypadek, żeby nie oskarżono kogoś o seksizm.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 19-02-2017

Nie wygląda na fake i koleś z forum boxofficetheory potwierdza, że były takie pokazy, ale przez kuzyna, czy kogośtam, nie zdołał na jeden wbić.

Opinię można o kant dupy potłuc, skoro facet ocenia na 9/10, bo wszystko poza jednym czarnym charakterem mu się podobało. :P Ale fajnie, że to ma być bardzo stand-alone movie, bez zbędnych cameo (na ciebie patrzę, BvS... na ciebie SS też), choć dupnie, że potwerdził to o czym mówiło się po drugim trailerze
A wystarczyło zrobić ten film przed BvS. :P