Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oscary 2007 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Oscary 2007 (/Thread-Oscary-2007--55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


- Azgaroth - 25-02-2008

Mi działa płynne, ale boje się włączyć full screena ;)

Edit: jednak zaczęło skakać ;)


- Don Vito - 25-02-2008

Mówicie o tej stronce ABC?


- Mierzwiak - 25-02-2008

Amerykańskie reklamy są równie debilne co nasze :D


- Gal Anonim - 25-02-2008

Mi działa świetnie na full screenie. Sprawdziłem transmisję na Canal+ - rozpływają się nad Wajdą. Okazało się też, że nie mam już Pro7.


- Azgaroth - 25-02-2008

Don Vito napisał(a):Mówicie o tej stronce ABC?

http://www.andromedanet.com/tvtuner_special2.html


- Don Vito - 25-02-2008

Chińczyki zdają się kończyć :)

E chyba jednak nie


- Mefisto - 25-02-2008

eh, kurwa - Ellen Page na ekranie, a mi zacięło :( zaraz dostanę zawału :D


- zombie_sidekick - 25-02-2008

Wrocilem z tego greckiego broadcastu, ktory skakal jak Malysz (slabe... wiem. Pozno jest!) do ABC i zaskakujaco dobrze chodzi. Wszystko plynniutko.

A Chinczyki sie dalej nie przejmuja :P


- Mierzwiak - 25-02-2008

U mnie super, jeszcze ani jednego zacięcia.

Ellen śliczna i skromniutka.


- Gal Anonim - 25-02-2008

I piła alkohol na urodzinach! :P


- Don Vito - 25-02-2008

U mnie wlecze się jak zółw.


- Mefisto - 25-02-2008

mnie zaraz cholera weźmie - pierwszy i ostatni raz oglądam przez neta :?


- Gal Anonim - 25-02-2008

Ja z kolei chyba będę przez tą stronę oglądał ABC częściej, bo bardzo dobrze się ogląda. :)

Uu, zaczyna się! Zaraz Jon wyjdzie. :)


- Don Vito - 25-02-2008

Kto wie, co u chińczyków? Dalej swoje :(


- Mierzwiak - 25-02-2008

Rewelacyjny ten filmik na wstępie!!!


- Nakf - 25-02-2008

Mierzwiak napisał(a):Rewelacyjny ten filmik na wstępie!!!
Billy Crystal mial lepsze :)


- Gal Anonim - 25-02-2008

Prawda. Ale Stewarta wolę. :)

Thank God for teen pregnancy!


- Don Vito - 25-02-2008

Da się to jakoś przyśpieszyć, bo strasznie skacze?

Teraz w ogóle mnie wywaliło...


- Gal Anonim - 25-02-2008

Raczej nie. Ja ściągnałem IE7 i przez avant browser oglądam, ale to chyba nie ma znaczenia.

Fajna wrzuta dla "Norbita". :)


- Mierzwiak - 25-02-2008

Stewart jest rewelacyjny.

A Jack... Jack i jego okulary, bezcenne.