![]() |
|
Oscary 2007 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2007 (/Thread-Oscary-2007--55) |
- Azgaroth - 25-02-2008 Mi działa płynne, ale boje się włączyć full screena ;) Edit: jednak zaczęło skakać ;) - Don Vito - 25-02-2008 Mówicie o tej stronce ABC? - Mierzwiak - 25-02-2008 Amerykańskie reklamy są równie debilne co nasze :D - Gal Anonim - 25-02-2008 Mi działa świetnie na full screenie. Sprawdziłem transmisję na Canal+ - rozpływają się nad Wajdą. Okazało się też, że nie mam już Pro7. - Azgaroth - 25-02-2008 Don Vito napisał(a):Mówicie o tej stronce ABC? http://www.andromedanet.com/tvtuner_special2.html - Don Vito - 25-02-2008 Chińczyki zdają się kończyć :) E chyba jednak nie - Mefisto - 25-02-2008 eh, kurwa - Ellen Page na ekranie, a mi zacięło :( zaraz dostanę zawału :D - zombie_sidekick - 25-02-2008 Wrocilem z tego greckiego broadcastu, ktory skakal jak Malysz (slabe... wiem. Pozno jest!) do ABC i zaskakujaco dobrze chodzi. Wszystko plynniutko. A Chinczyki sie dalej nie przejmuja :P - Mierzwiak - 25-02-2008 U mnie super, jeszcze ani jednego zacięcia. Ellen śliczna i skromniutka. - Gal Anonim - 25-02-2008 I piła alkohol na urodzinach! :P - Don Vito - 25-02-2008 U mnie wlecze się jak zółw. - Mefisto - 25-02-2008 mnie zaraz cholera weźmie - pierwszy i ostatni raz oglądam przez neta :? - Gal Anonim - 25-02-2008 Ja z kolei chyba będę przez tą stronę oglądał ABC częściej, bo bardzo dobrze się ogląda. :) Uu, zaczyna się! Zaraz Jon wyjdzie. :) - Don Vito - 25-02-2008 Kto wie, co u chińczyków? Dalej swoje :( - Mierzwiak - 25-02-2008 Rewelacyjny ten filmik na wstępie!!! - Nakf - 25-02-2008 Mierzwiak napisał(a):Rewelacyjny ten filmik na wstępie!!!Billy Crystal mial lepsze :) - Gal Anonim - 25-02-2008 Prawda. Ale Stewarta wolę. :) Thank God for teen pregnancy! - Don Vito - 25-02-2008 Da się to jakoś przyśpieszyć, bo strasznie skacze? Teraz w ogóle mnie wywaliło... - Gal Anonim - 25-02-2008 Raczej nie. Ja ściągnałem IE7 i przez avant browser oglądam, ale to chyba nie ma znaczenia. Fajna wrzuta dla "Norbita". :) - Mierzwiak - 25-02-2008 Stewart jest rewelacyjny. A Jack... Jack i jego okulary, bezcenne. |