Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77)



- Khet - 13-03-2007

No i chociażby ten ostatni przykład powinien przemawiać za tym, że to był sen z mieszającymi się wspomnieniami :)


- picek - 15-03-2007

Najnowszy Lost- prawdziwy hard core ;) A następny odcinek
(zwiastun: ) zapowiada się jeszcze lepiej :)

SPOILER I tak jak chyba tutaj wspomniano- Jack zbratał się z Innymi Koniec

Robi się ciekawiej a tajemnice wciąż są i zaczynam się już przyzwyczajać :)


- Mush Room - 15-03-2007

To prawda, ten Lost był REWELACYJNY.


- Khet - 15-03-2007

Właśnie obejrzałem. Odcinek genialny ;) I pierwszy w tym sezonie autentycznie trzymający w napięciu. Ciekawe co zrobili Jackowi i co takiego ukrywa Locke ( bo normalnie to to on się nie zachowuje). I nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale Danielle zachowuje się podejrzanie..


- Mierzwiak - 15-03-2007

Odcinek super (stawiam go na równi z 3x05, 3x08 i 3x11).

Podobno Danielle "coś" ukrywa i nic w tym dziwnego. Szkoda tylko że zginął sami-wiecie-kto, ale za to genialna scena. No i na 100% wróci we flashbackach.


- picek - 16-03-2007

Imho Locke i Danielle nic nie kombinują. Po prostu specjalnie nam tak robią :P

Trzeba przyznać, że jeden z lepszych odcinków 3 sezonu. Nawet wspomnienia były dobre.. co rzadko się ostatnio zdarza..


- Dr_Bakier - 16-03-2007

Odcinek był świetny, bez dwóch zdań. Jednak dostrzegam brak logiki w działaniu rozbitków. Dlaczego nie powiedziano Lockowi o C4w piwnicy, było na to sporo czasu (murzynka została postrzelona w dzień a oni opóścili Płomien już w nocy). Jeszcze bardziej dziwi mnie postawa Johna, wiedział że w piwnicy jest C4 ale mimo to póścił z dymem stacje Płomień. A przecież w piwnicy było mnóstwo dokumentacji która mogła rzucić sporo światła na Dharme (w koncu to stacja łącznościowa nie?), a jeszcze nie tak dawno bardzo mu zależało na wyjaśnieniu tajemnic wyspy, może sfiksował?
Scena przy ogrodzeniu: miodzio. Widać że twórcy instalacji na wyspie dysponowali bardzo zaawansowaną technologią, to może jakoś uwiarygodnić czarny dym i wszystko co się działo w bunkrze. Zakonczenie jest mistrzowskie. Ciekawe czemu Jack pbeztrosko przyłączył się do "innych", przecież Goodwin i Ethan mieli krew na rękach więc nie są oni "the good guys". Mam nadzieje że w nastepnym odcinku Kate Said & Locke odrazu uderzą do osiedla a nie wrócą na plaże żeby obmyślać sytuacje :twisted:


- military - 16-03-2007

Mierzwiak napisał(a):Odcinek super (stawiam go na równi z 3x05, 3x08 i 3x11).

Moim zdaniem był dość podobny 3x03. A i tak, nawet te dwa razem wzięte, nie przebiją 3x01, który trochę wzorował się na 2x05, nie sądzicie?


- Khet - 16-03-2007

Dr_Bakier napisał(a):Jeszcze bardziej dziwi mnie postawa Johna, wiedział że w piwnicy jest C4 ale mimo to póścił z dymem stacje Płomień.

No i właśnie dlatego proszę nie wmawiać mi, że Locke niczego nie kombinuje, ani nie chce ukryć :p


- picek - 16-03-2007

Wiedział że w piwnicy jest C4 ale nie domyślił się, że przez ten jego ruch puści z dymem stacje Płomień... Właściwie co miał myśleć, że przyjedzie pomoc?


- Dr_Bakier - 16-03-2007

Piwnica wypełniona materiałami wybuchowymi a terminal oferuje opcje podjęcia działań na wypadek wdarcia się wroga do bazy, trzeba być idiotą żeby nie połączyć tych dwóch faktów. Więc moim zdaniem albo Lock nie jest taki cwany (a przecież dziki tropił, kołyske zbudował) albo miał w tym jakiś cel. Stawiam na to drugie chociaż nie wiem w czym pomogło to wysadzenie bez zapezpieczenia cennych informacji jakie mozna było znaleźć w środku.
To co mi sie naprawde podoba to fakt że pomimo głupot jak wątek rodzeństwa czy dar jasnowidzenia Desmonda udało się nakręcić odcinek który ogląda się po prostu świetnie i z przyjemnością.


- Mierzwiak - 16-03-2007

Dr_Bakier napisał(a):To co mi sie naprawde podoba to fakt że pomimo głupot jak wątek rodzeństwa
A co w tym głupiego? To tylko jeszcze jedno powiązanie między rozbitkami, zresztą spekulacje że oni są przyrodnim rodzeństwem trwały od 2 sezonu i teraz to się potwierdziło.


Bardzo ciekawi mnie, w jakim teraz kierunku pójdzie fabuła. Sezon osiągnął półmetek, a tu się takie rzeczy dzieją. Nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić, co przyniesie finał.


- Khet - 16-03-2007

Dobrze, że w końcu skupili się na Dharmie oraz tajemnicach wyspy. I póki co wszystkie odcinki bez Jacka są najlepsze :P Mam tylko nadzieję, że Kate, Sayid i Locke nie będą krążyć dookoła wioski przez kolejne 12 odcinków.


- Mierzwiak - 16-03-2007

Nie Khet, gwarantuję Ci że nie będą krążyć. Widziałem trailery następnych odcinków i zrobiłem to po raz ostatni. Przestaję oglądać zapowiedzi i czytać jakiekolwiek spoilery, czas skończyć ten proceder i naprawdę delektować się serialem.


- picek - 16-03-2007

SPOILERY Według zwiastuna już w następnym odcinku Kate spotka się z Jackiem.. I najbardziej oczekiwane wspomnienia - Locka


- Khet - 16-03-2007

Mierzwiak, dlatego ja nigdy nie krąże po żadnych serwisach ani stronach fanowskich. Od 1 sezonu nadziałem się na spoilery tylko 3 razy (osoby które już oglądały puściły parę :/ ) i zawsze czerpałem przyjemność z oglądania, bo nie miałem BLADEGO pojęcia co się wydarzy. Żadne zajawki, żadne trailery, nic :)
Tak więc jeśli ktoś mi wyjedzie z jakimiś spoilerami dot. kolejnych odcinków, to zatłukę :P


- picek - 16-03-2007

ja oglądam tylko oficjalne zwiastuny półminutowe.. żadnych wyciętych scen, zdjęć czy opisów bo to zdecydowanie psuje zabawę


- Jakuzzi - 16-03-2007

"Genialny, genialny...". :P

Jednej rzeczy nie kupuje (ale ze zawsze znalazl sie ktos kto rozsuplywal moje fabularne watpliwosci licze, ze tak tez bedzie i tym razem;)): te zabezpieczajace ogrodzenie ponoc przechodzi przez cala dlugosc wyspy. Jak to jest, ze mimo iz rozbitkowie zwiedzili spory do tej pory spory jej kawal, nigdy na te slupy nie natrafili?

Zakonczenie ok. Wreszcie jestem naprawde ciekaw kolejnego odcinka.


- Mush Room - 16-03-2007

Owszem, tym razem znajdę się ja ;)

Otóż te słupy nie były rozłożone wzdłuż wyspy, tylko wokół wioski, także żeby do niej się dostać musieli przez nie przejść. Ha! :D


- Mierzwiak - 16-03-2007

No właśnie Jakuzzi, poza tym było to przecież wyraźnie pokazane na zbliżeniu mapki Sayida: http://lost.cubit.net/forum/gallery/1_14_03_07_11_05_41.jpg