![]() |
|
Gry - pytania, dyskusje, popierdółki - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry - pytania, dyskusje, popierdółki (/Thread-Gry-pytania-dyskusje-popierd%C3%B3%C5%82ki--883) |
- Tyler Durden - 08-04-2010 mroziek napisał(a):ja na allegro kupiłem cd-key i gierkę do ściągnięcia z EA za 55zł.No fakt, nie sprawdzałem za ile śmigają klucze na allegro. 55 jest już ceną do przyjęcia, ale na razie i tak moim najbliższym planem jest zakup Left 4 Dead 2, wstrzymuję się z tym jednak do czasu zaliczenia wszystkich achievementów w jedynce (zostało mi już tylko Zombie Genocidest), a co, skoro jestem już tak bliski zaliczenia jedynki na 100% to czemu by się jeszcze nie wstrzymać z kupnem dwójki. Zresztą i tak już trochę mi się przejadło wyżynanie hord zombie przez co odstawiłem grę na bok kilka tygodni temu :) - Hitch - 11-04-2010 GTA4: Czy zna tu ktoś skuteczny sposób na Fatal Error WS10? Na necie jest milion różnych metod i żadna nie działa. Od razu uprzedzam, że gram na kopii zapasowej (a raczej próbuje to kurestwo odpalić od 10 godzin...), bo spieprzyła mi się konsola. Jednak jest to problem, o dziwo, związany ściśle z oryginalnymi wersjami. Koledzy grający na kopiach, nie mają żadnych problemów i gra śmiga im od pierwszego włączenia bez najmniejszego oporu i nie są w stanie wskazać mi przyczyn. Zaktualizowałem sterowniki karty graficznej itd (GeForce 9400 GT), a i sprzęt mam całkiem mocny, więc... WHAT THE FUCK? Tak, Military. Czasami masz rację odnośnie grania na piecu. Mało tego, ze swoim gównianym Xboxem wykrakałeś kres mojej kochanej PS3 :) - Mierzwiak - 11-04-2010 Hitch napisał(a):sprzęt mam całkiem mocnyTo + 9400 GT niezbyt ze sobą współgra ; ) Na granie w IV jest jedna bardzo prosta recepta: Service Pack 3 (domyślam się że masz XP) + najnowszy .NET Framework (+ najlepiej patch 1.0.4, wyraźnie widzę u siebie wzrost wydajności) = zero błędów. - Hitch - 11-04-2010 Mam i SP3, i Frameworka, i patcha, o którym wspominasz. Po prostu nie działa. - Mierzwiak - 11-04-2010 Krak dobry? :cool: Jeśli spatchowałeś grę, to krakus musi być odpowiedni bo inaczej nie zadziała. Jeszcze jedno: uruchamiasz grę przez Social Club? - military - 12-04-2010 Haha, Hitch, ta twoja kochana PS3 padła ponad rok szybciej niż mój gówniany xbox. :D Nie ma co, sprzęt o klasę wytrzymalszy niż syf Microsoftu. ;) - Hitch - 12-04-2010 Trefna się trafiła po prostu. PS2 miałem ponad 5 lat, a do tego jeszcze wcześniej rok leżała w Anglii u brata i nie zaliczyłem nawet najmniejszego problemiku. Dwa lata temu ją sprzedałem przeskakując na nowszą generację, i z tego co mi wiadomo - dalej działa :) Mierzwu, gram przez Social Club, bo inaczej nawet gra nie chce się odpalić. A co? Jeśli ktoś ma problemy z FPSem, jak ja, to niech ściągnie patcha 1050. Sprawia, że już prawie da się grać i dodaje fajną opcję pokazującą, ile pamięci zżera GTA i wskaźniki, ile jeszcze trzeba by działała w granicach grywalności :) - Don Vito - 13-04-2010 Orientuje się ktoś, jak długie są dodatki do GTA IV? W piątek wychodzi Episodes of Liberty City na PC, więc się zastanawiam czy warto kupować. - Mierzwiak - 13-04-2010 Razem to podobno jakieś 20 godzin gry, czyli ponad 2 razy więcej niż oferuje wiele wielkich tytułów, a nie dodatków. Zamówiłem przez empik.com z dostawą do salonu. Cena: 104,90. W sklepie Cenegi razem z dostawą to 112 zł. Różnica niby niewielka, ale po co przepłacać? : ) Skoro przy GTA jesteśmy, wkrótce wyjdzie kolejny patch do IV: Cytat:Rockstar Games Social ClubWszystkie te rzeczy będą od razu dostępne w Episodes from Liberty City : ) EDIT: Patch już jest download.xbox.com/content/5454083b/tu10000083_10000b83.cab?n=F1F2863FCD63C802 Wzrostu wydajności nie widzę, a cienie na Low wyglądają jeszcze gorzej niż poprzednio, dopiero od Medium jest dobrze. - Hitch - 13-04-2010 Czym się otwiera pliki CAB? - nexus - 13-04-2010 jak będziesz miał szczęście to otworzysz RARem - Glut - 13-04-2010 Don Vito napisał(a):Orientuje się ktoś, jak długie są dodatki do GTA IV? W piątek wychodzi Episodes of Liberty City na PC, więc się zastanawiam czy warto kupować. Ballad of Gay Tony to był u mnie dzień intensywnego grania (od rana, do nocy) i pierwsza gra, którą przeszedłem na padzie. Krótka nie jest. - Gal Anonim - 13-04-2010 Don Vito napisał(a):Orientuje się ktoś, jak długie są dodatki do GTA IV? W piątek wychodzi Episodes of Liberty City na PC, więc się zastanawiam czy warto kupować.Są warte swojej ceny, tyle Ci powiem. Jeżeli podobało Ci się GTA IV to one sprawia Ci mnóstwo frajdy. Ja myślałem, że mniej będzie bawić The Ballad of..., bo kluby, blichtr, te sprawy to mnie mało robi, a jednak wciągnęło mnie nie na żarty. Oba dodatki są kapitalne i gra się w nie przyjemnie nawet po zakończeniu. Zwłaszcza, że w The Ballad of... masz możliwość powtarzania już skończonych misji, co jest fajnym dodatkiem. Choć zdaje się, że na PC jest mod, który nawet w GTA IV daje taką możliwość... - Hitch - 02-05-2010 Dźwięk mi się zacina na przerywnikach filmowych w "Splinter Cell: Conviction". What the fuck? - Rodia - 02-05-2010 Ale na konsoli czy PC? :) - Hitch - 02-05-2010 Na PC. Nie gram na konsolach od kiedy zdradziła mnie moja PS3, na którą zresztą SCC nie wyszedł. Swoją drogą, łosie na Gamespocie wystawili tej przekozackiej grze 6.5. - Rodia - 02-05-2010 Wadliwa karta graficzna? Przestarzałe stery? Powodów może być multum. Spróbuj pokombinować z opcjami dźwiękowymi, z jakimś EAX, coś. Czasem też pomaga po prostu reinstal. - majlo - 14-05-2010 Orientuje się ktoś, jak można rozwiązać problem zawieszania się Assassin's Creed 2? Gra "zamraża" mi się podczas pierwszego spotkania z Da Vinci. :roll: - Mierzwiak - 15-05-2010 Oryginał? :cool: - majlo - 15-05-2010 Nope. :cool: Ale z tego, co wyczytałem, to na oryginałach tak samo potrafi się "zmrozić". |