![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- hops - 12-07-2007 A jakby ktoś chciał pograć w Van Burena... http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php?action=file&file_id=892 - Dr_Bakier - 12-07-2007 No właśnie te filmiki z van burena prezentują sie kulawo, fakt że pochodża z nieukonczonej gry ale to stary fallout tylko ze z grafiką 3D, kto by chciał grać w coś takiego. Lepsza jest już perspektywa FPP/zawieszony na ramieniu TPP i normalny trójwymiarowy świat. - military - 12-07-2007 Dr_Bakier napisał(a):to stary fallout tylko ze z grafiką 3D, kto by chciał grać w coś takiego. Ja! Ja! Właśnie taki powinien być nowy fallout. Zresztą po stokroć wolałbym Van Burena niż F3 - gdyby go dokończyć, przybrudzić grafikę, dodać różne efekty, byłby to Fallout 3, a nie The Elder Scrolls: Fallout FPS. W ogóle to twój głos jest jak głos młodzika, co dopiero dostał komputer z gf8800 i dla niego gra bez shaderów to nie gra... P.S. Grafika w Falloutach jest znakomita i nie starzeje się. W ogóle 2D się nigdy nie starzeje, jeśli jest ładnie narysowane (np. tła z FF7). - Hitch - 12-07-2007 W Falloutach zestarzaly sie tylko eksplozje :) A w Tacticsie w sumie nic jesli chodzi o grafike. A to demo to jest demo techniczne. Zawiera tylko prosta grafike i najwazniejsze elementy do gry. Efekt finalny bylby jakies 20 razy lepszy. - Dr_Bakier - 12-07-2007 Ok ale rzut izometryczny, nwet trówymiarowy, jakoś niespecjalnie pasuje mi do eksploracji duzych miast, no chyba że będą one na chama uproszczone jak San Francisko w F2 (chociaz w tamtych czasach niespecjalnie lepiej dalo sie to zrobić). Kolejną zaletą nie-izometrycznego ujęcia gry będą postapokaliptyczne krajobrazy których w Van Burenie bys nie zobaczył(bo zgaduje ze skoro całą gre widzisz z góry pod katem to nie silnik nie pozwoliłby na swobodne rozglądanie się) - military - 12-07-2007 Eee, a co takiego można dodać do grafiki F1, F2 i Tactics, żeby jeszcze dokładniej pokazać zrujnowany świat? Przecież tam był zwizualizowany idealnie, miałeś wrażenie że chodzić po gruzach miast, pustyniach itp. I co najlepsze - miasta wydawały się duże, a nie trzeba było łazić po nich godzinami. W takim cieniastym Morrowindzie jedyną rzeczą wydłużającą rozgrywkę jest konieczność poooowooooolneeeegoooo chodzenia do giiiigaaantyyycznych mapach. Mnie to nie bawi, nie wiem jak ciebie... - Hitch - 12-07-2007 Morrowind to najnudniejsza gra w jaka kiedykolwiek gralem. - military - 12-07-2007 A przecież F3 ma być Morrowindem (dokładniej Oblivionem) "with guns". :) - Hitch - 12-07-2007 Dlatego wszelkie newsy zamiast podsycac oczekiwanie...zniechecaja. - Hitch - 12-07-2007 Czy będą MUTANCKIE MOCE? Jeszcze o tym nie mówmy. Ze co do cholery? Co to wogole za pytanie? Mutanckie moce?? Jesli Fallout 3 beda jacys X-meni to ja wysiadam :? - Hitch - 13-07-2007 A teraz z innej beczki. Wiem jak wycisnac wiecej grywalnosci z Chaos Theory na PS2. Jasnosc i kontrast w TV na max :) Az sie zdziwilem. Ta gra ma grafike! Wczesniej non stop musialem chodzic w noktowizorze bo nic nie bylo widac nawet tam gdzie teoretycznie powinno byc widac... Jedyny minus takiego rozwiazania: noktowizor nie jest juz potrzebny :) - Azgaroth - 13-07-2007 W wersji na PC nie ma takich problemów :P - Hitch - 13-07-2007 Wiem. Gdzies juz opisalem tutaj wyzszosc wersji PC nad wersja PS2. Przeszedlem na PC to przejde i na PS2. Chociazby ze dlatego, ze levele sa inaczej zbudowane (fakt, ze mniejsze...) wiec zawsze jakis element zaskoczenia :) - military - 16-07-2007 Może będziecie mogli z tym pomóc: mam problem z emulatorem psx (używam epsxe 1.5 i 1.6). W przypadku niektórych gier czasami coś "jest nie tak" - np. drzwi, które powinny się otworzyć, nie otwierają się, czy też po zakończeniu etapu nie ładuje się kolejny. Bywa, że uda mi się przejść kawałek dalej na innym emulatorze (psxeven), ale i tak w końcu gra "staje". Na razie dręczy mnie to w przypadku Alien Resurrection (drzwi zamknięte na amen) i Syphon Filter 3 (nie ładuje się następny poziom). W przypadku Syphona, który zwisa między etapami, udało mi się "popchnąć" grę do przodu nie sejwując, ale ten numer przeszedł tylko raz. Znacie jakieś rozwiązanie tego problemu? - Hitch - 24-07-2007 Chcialbym poruszyc pewna kwestie. Otoz spolszczenia. O ile napisy da sie przelknac to dubbingi wychodza naszym lokalizatorom w sumie jak filmy. Drewno totalne. Mialem ostatnio watpliwa przyjemnosc grac w polska wersje Chaos Theory. Tlumaczenie merytorycznie i w formie napisow jest bardzo dobre ale glosy sa nieudolnie dobrane a aktorzy dukaja swoje kwestie. Zero dramatyzmu, zero czegokolwiek. Koles napierdala z kartki tekst, przecinek traktuje jak kropke i wogole bida z nedza. Terrorysci brzmia jak nastoletni huligani, w roli Fishera jakis ułom obsadził...Miroslawa Bakę, ktory kompletnie nie czuje roli (choc tu sie nie dziwie jak mu kazali wydukac wszystko na odpierdziel aby bylo...) W dodatku skroty takie jak np. AKP (Armia Koeri Polnocnej) czytali 'po amerykansku' - ej-ki-pi. Po prostu kpina. Swietna gra zarznieta polska lokalizacja. 1+/6 (dla polskiej wersji oczywiscie) - MOLQ - 24-07-2007 Kumpel zapuscil sobie ostatnio Gothic 2 :) i nie wiem jak wam ale mi w ogole nie przypadla do gustu ,chodzi oczywiscie o spolszczenie gry ;] tak samo jak Stalker heh .Nie wiem ale gry Amerykanskie zostawiam Amerykancom , np taki MOHPA w tej grze glosy sa dobrane perfekcyjnie ,nic dodac nic ujac . - Glut - 24-07-2007 No Stalker to jest ewidentny wymiot. Jak słyszę tego lektora z tvn 7 to mnie musk drętwieje. Całe szczęście że nikt nie zabierał się za dubbingowanie HL 2. Już widzę jęki Freemana w wykonaniu Krzysia Ibisza ;). - Mierzwiak - 24-07-2007 Hm, nie przypominam sobie żebym grał w zbyt wiele całkowicie spolszczonych gier, ale muszę pochwalić trzy (chyba jedyne tak naprawdę z polish dubbingiem), i są to przygodówki: 1) The Longest Journey - arcygenialna gra i wspaniały polski dubbing, ze szczególnym wskazaniem na Edytę Olszówkę. 2) Syberia - dobrze dobrane głosy i dobrze zagrane, najpierw grałem w wersję oryginalną, a później polską i rodzime głosy w ogóle mi nie przeszkadzały. Chociaż Kate ma jednak lepszy głos w oryginale :) 3) Still Life - podobnie jak wyżej. - MOLQ - 24-07-2007 Mierzwiak napisał(a):1) The Longest Journey - arcygenialna gra i wspaniały polski dubbing, ze szczególnym wskazaniem na Edytę Olszówkę. Zgadzam sie ,z tego co pamietam gra jak i dubbing byly bardzo zachwalane. Nie mialem okazji grac w nai ,ale moze sie skusze. Hmm w grze Jack Orlando (1997) byl dubbing ,ale bardzo smetny i usypiajacy jak dobrze pamietam. - Glut - 24-07-2007 Cytat:The Longest Journey Olszówka pokazała klasę. Naprawdę, głosy jej (i wszystkich innych aktorów) były tak integralną i idealnie 'dopasowaną' częścią świata że mógłbym tą grę uznać za rodzimą produkcję. Gdybym, rzecz jasna, nie widział że polską produkcję nie jest :). Pozostałe tytuły pozostawię bez komentarza bo praktycznie w przygodówki nie gram. |