![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Sana - 23-10-2010
- Mierzwiak - 23-10-2010 Nie wiem kto jest bardziej znudzony - aktorzy na tym plakacie, czy ja patrzący na ten plakat. - gigacz - 23-10-2010 Goły tyłek Małaszyńskiego, czyli zdjęcie do plakatu robione tanią cyfrówką. ![]() Przynajmniej brak białego tła. REWOLUCJA! PRZEŁOM! PIJEMY! - jarod - 23-10-2010 Ale od polskich... ekhm... plakatów osobny wątek jest :-) A co do tego cuda - wydaje mi się czy coś perspektywą jest nie tak? i Skrzydlate świnie - WTF? Ktoś się Spy Kids 2 naoglądał? :-) - davidoff - 24-10-2010
- Szaman - 31-10-2010 Pierwszy plakat do Red State, nowego filmu (horroru!) Kevina Smitha http://silentbobspeaks.com/ - Sancho - 31-10-2010 Autorstwa samego Kevina? Amatorka aż oczy bolą :neutral: - Mickey - 04-11-2010
- wujo444 - 04-11-2010 to po prawej to refleks, right? RIGHT?!? - Mierzwiak - 04-11-2010 Niestety nie. Temat zszedł na psy, ludziska wklejają sam szajs : ( - simek - 08-11-2010 Nie jest wielkim dziełem ten plakat, ale motyw z tymi oknami jest wg mnie bardzo fajny, kojarzy mi się z niektórymi obrazami Margitte'a. Wykonanie mogłoby być lepsze, ale nie jest źle. - Jakuzzi - 08-11-2010 To przeciez tylko teaser poster. - gigacz - 08-11-2010 jarod napisał(a):Ale od polskich... ekhm... plakatów osobny wątek jest :-) YYyy..... gdzie? : ) - jarod - 08-11-2010 http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=4312 - gigacz - 08-11-2010 Ślepota wrodzona :) Dzięki. - Mickey - 15-11-2010
- Craven - 16-11-2010
- Mefisto - 16-11-2010
- Jakuzzi - 16-11-2010 Teraz jest jakas moda na puste posty? ;)
- Mental - 16-11-2010 Jakuz, czadzik. czekam na to! (po poznańsku: "czekam za tym!") |