Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Sana - 23-10-2010

[Obrazek: fightern.jpg]


- Mierzwiak - 23-10-2010

Nie wiem kto jest bardziej znudzony - aktorzy na tym plakacie, czy ja patrzący na ten plakat.


- gigacz - 23-10-2010

Goły tyłek Małaszyńskiego, czyli zdjęcie do plakatu robione tanią cyfrówką.

[Obrazek: malaszyns_apxpwa.jpg]

Przynajmniej brak białego tła. REWOLUCJA! PRZEŁOM! PIJEMY!


- jarod - 23-10-2010

Ale od polskich... ekhm... plakatów osobny wątek jest :-) A co do tego cuda - wydaje mi się czy coś perspektywą jest nie tak? i Skrzydlate świnie - WTF? Ktoś się Spy Kids 2 naoglądał? :-)


- davidoff - 24-10-2010

[Obrazek: 7339110.3.jpg]


- Szaman - 31-10-2010

Pierwszy plakat do Red State, nowego filmu (horroru!) Kevina Smitha
http://silentbobspeaks.com/


- Sancho - 31-10-2010

Autorstwa samego Kevina? Amatorka aż oczy bolą :neutral:


- Mickey - 04-11-2010

[Obrazek: 2dreufc.jpg]


- wujo444 - 04-11-2010

to po prawej to refleks, right? RIGHT?!?


- Mierzwiak - 04-11-2010

Niestety nie.

Temat zszedł na psy, ludziska wklejają sam szajs : (


- simek - 08-11-2010

Nie jest wielkim dziełem ten plakat, ale motyw z tymi oknami jest wg mnie bardzo fajny, kojarzy mi się z niektórymi obrazami Margitte'a. Wykonanie mogłoby być lepsze, ale nie jest źle.


- Jakuzzi - 08-11-2010

To przeciez tylko teaser poster.


- gigacz - 08-11-2010

jarod napisał(a):Ale od polskich... ekhm... plakatów osobny wątek jest :-)

YYyy..... gdzie? : )


- jarod - 08-11-2010

http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=4312


- gigacz - 08-11-2010

Ślepota wrodzona :) Dzięki.


- Mickey - 15-11-2010

[Obrazek: cowboysaliensteaserposter.jpg]


- Craven - 16-11-2010

[Obrazek: cowboysaliensteaserposter.jpg]


- Mefisto - 16-11-2010

[Obrazek: cowboysaliensteaserposter.jpg]


- Jakuzzi - 16-11-2010

Teraz jest jakas moda na puste posty? ;)

[Obrazek: the-mechanic-poster.jpg]


- Mental - 16-11-2010

Jakuz, czadzik. czekam na to! (po poznańsku: "czekam za tym!")