![]() |
|
A View to a Kill 2014 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: A View to a Kill 2014 (/Thread-A-View-to-a-Kill-2014--3604) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
|
RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 25-05-2014 Dobra, Mefi najszybszy, więc razem ma 100 punkciorów i to jest koniec Avtaka. :) RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 25-05-2014 AT last kurwa!!! Wolność!!! [nie, żeby nie było to fajne, no ale...] RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 25-05-2014 Ta, ta, ta... Gratulacje dla Mefisto i dzięki za quiz Cassel! Mam nadzieję, że na następnego avtaka nie przyjdzie nam długo czekać;) RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 25-05-2014 Dobra, Cassel, WIELKIE dzięki za fajową zabawę, jestem drugi i cieszę się bardzo :D No i pozostałym startującym także zbijam pionę. RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 25-05-2014 Crash, daj spokój, wszyscy mieliście te same szanse, po prostu Mefi był najcwańszy i już. Nie można było tej gry ciągnąć w nieskończoność. No, wreszcie Mefisto wygrał jakiegoś Avtaka. I to z jaką przewagą. Moje gratulacje. :) Słuchajcie, powiem krótko, ale szczerze. Ogromne dzięki za udział, za to, że wam się chciało i że wraz ze mną znosiliście trudy tej porąbanej gry. Jako gracze jesteście wspaniali, jako kinomani – wybitni. Słowo daję, odgadywaliście nieraz takie rzeczy, że aż mi wstyd, bo wiem, że sam nie dałbym rady. Nie wiem, kto i kiedy zrobi następną grę, ale to raczej nie będę ja. Nie przy moich aktualnych ograniczeniach technicznych (ale mniejsza o szczegóły). Mówię wam, chwilami prowadzenie Avtaka było dla mnie mordęgą. Tak czy owak, było świetnie, dzięki za wspólną zabawę. RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 25-05-2014 Ależ można. Wystarczyło, że strzelałbym w kratki o numerach 1 lub 20:D RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 25-05-2014 Czemu najćwianszy? To nie ja strzelałem po bokach :P A wpisać Szczęki jest trudniej niż Jaws i kropkę akurat :P RE: A View to a Kill 2014 - SonnyCrockett - 25-05-2014 rzeczywiście punkty załapałem rzutem na taśmę :P Zaszczytne ostatnie miejsce jest MOJE :D RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 25-05-2014 potwierdzam - łatwiej napisać "jaws" niż "szczęki";) Raz jeszcze dzięki Cassel! RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 25-05-2014 Tak, dzięki. A teraz czekamy na statystyki :) RE: A View to a Kill 2014 - Szaman - 25-05-2014 Gratuluję Mefistowi i Casselowi też :) RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 25-05-2014 No dzięki, dzięki wszystkim. Statystyki ode mnie? A figę, archiwum obrazków musi wam wystarczyć. :P RE: A View to a Kill 2014 - krysiron - 25-05-2014 Gratulacje dla Mefista i dziękuję Casselowi za grę:) RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 26-05-2014 Dzięki Cassel! I gratki Mefisto ^^ RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 05-09-2015 Chcemy popykać w Avtaka? Od ostatniego minął rok i trzy miesiące. Jak Mierzwiak skończy swój MK, to będzie dobra pora. Chyba się uwinie do 23 (jesień się zaczyna), a wtedy moglibyśmy wystartować, jak mi coś nie wypadnie. RE: A View to a Kill 2014 - nawrocki - 05-09-2015
RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 03-12-2016 Powiedzcie mi szczerze: myślicie, że czas Avtaka już minął? Ja sądzę, że tak, bo rok temu już niemal w ogóle nie było zainteresowania, ale być może udałoby się zorganizować ostatnią, pożegnalną edycję. RE: A View to a Kill 2014 - nawrocki - 03-12-2016 Minął czy nie, ja zawsze chętnie wezmę udział. Ale myslę, że jak zgłoszą się trzy-cztery osoby, to chyba nie warto poświęcać na to czasu. RE: A View to a Kill 2014 - krysiron - 03-12-2016 Ja bym wziął chętnie udział. Tylko nie co dzień jestem dostępny o konkretnej porze. RE: A View to a Kill 2014 - SonnyCrockett - 03-12-2016 Ja chętnie bym się pościgał ale wszystko zależy od wolnego czasu, którego posiadania poza weekendem nie mogę określić. ;) |