Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
A View to a Kill 2014 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15)
+--- Wątek: A View to a Kill 2014 (/Thread-A-View-to-a-Kill-2014--3604)



RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 25-05-2014

Dobra, Mefi najszybszy, więc razem ma 100 punkciorów i to jest koniec Avtaka. :)


RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 25-05-2014

AT last kurwa!!! Wolność!!! [nie, żeby nie było to fajne, no ale...]


RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 25-05-2014

Ta, ta, ta...
Gratulacje dla Mefisto i dzięki za quiz Cassel!
Mam nadzieję, że na następnego avtaka nie przyjdzie nam długo czekać;)


RE: A View to a Kill 2014 - Bogdan - 25-05-2014

Dobra, Cassel, WIELKIE dzięki za fajową zabawę, jestem drugi i cieszę się bardzo :D

No i pozostałym startującym także zbijam pionę.


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 25-05-2014

Crash, daj spokój, wszyscy mieliście te same szanse, po prostu Mefi był najcwańszy i już. Nie można było tej gry ciągnąć w nieskończoność.
No, wreszcie Mefisto wygrał jakiegoś Avtaka. I to z jaką przewagą. Moje gratulacje. :)
Słuchajcie, powiem krótko, ale szczerze. Ogromne dzięki za udział, za to, że wam się chciało i że wraz ze mną znosiliście trudy tej porąbanej gry. Jako gracze jesteście wspaniali, jako kinomani – wybitni. Słowo daję, odgadywaliście nieraz takie rzeczy, że aż mi wstyd, bo wiem, że sam nie dałbym rady.
Nie wiem, kto i kiedy zrobi następną grę, ale to raczej nie będę ja. Nie przy moich aktualnych ograniczeniach technicznych (ale mniejsza o szczegóły). Mówię wam, chwilami prowadzenie Avtaka było dla mnie mordęgą. Tak czy owak, było świetnie, dzięki za wspólną zabawę.



RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 25-05-2014

Ależ można. Wystarczyło, że strzelałbym w kratki o numerach 1 lub 20:D


RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 25-05-2014

Czemu najćwianszy? To nie ja strzelałem po bokach :P
A wpisać Szczęki jest trudniej niż Jaws i kropkę akurat :P


RE: A View to a Kill 2014 - SonnyCrockett - 25-05-2014

rzeczywiście punkty załapałem rzutem na taśmę :P Zaszczytne ostatnie miejsce jest MOJE :D


RE: A View to a Kill 2014 - Crash - 25-05-2014

potwierdzam - łatwiej napisać "jaws" niż "szczęki";)
Raz jeszcze dzięki Cassel!


RE: A View to a Kill 2014 - Mefisto - 25-05-2014

Tak, dzięki. A teraz czekamy na statystyki :)


RE: A View to a Kill 2014 - Szaman - 25-05-2014

Gratuluję Mefistowi i Casselowi też :)


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 25-05-2014

No dzięki, dzięki wszystkim.
Statystyki ode mnie? A figę, archiwum obrazków musi wam wystarczyć. :P


RE: A View to a Kill 2014 - krysiron - 25-05-2014

Gratulacje dla Mefista i dziękuję Casselowi za grę:)


RE: A View to a Kill 2014 - patyczak - 26-05-2014

Dzięki Cassel! I gratki Mefisto ^^


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 05-09-2015

Chcemy popykać w Avtaka? Od ostatniego minął rok i trzy miesiące. Jak Mierzwiak skończy swój MK, to będzie dobra pora. Chyba się uwinie do 23 (jesień się zaczyna), a wtedy moglibyśmy wystartować, jak mi coś nie wypadnie.


RE: A View to a Kill 2014 - nawrocki - 05-09-2015

[Obrazek: image.gif?w=500&c=1]


RE: A View to a Kill 2014 - Cassel - 03-12-2016

Powiedzcie mi szczerze: myślicie, że czas Avtaka już minął? Ja sądzę, że tak, bo rok temu już niemal w ogóle nie było zainteresowania, ale być może udałoby się zorganizować ostatnią, pożegnalną edycję.


RE: A View to a Kill 2014 - nawrocki - 03-12-2016

Minął czy nie, ja zawsze chętnie wezmę udział. Ale myslę, że jak zgłoszą się trzy-cztery osoby, to chyba nie warto poświęcać na to czasu.


RE: A View to a Kill 2014 - krysiron - 03-12-2016

Ja bym wziął chętnie udział. Tylko nie co dzień jestem dostępny o konkretnej porze.


RE: A View to a Kill 2014 - SonnyCrockett - 03-12-2016

Ja chętnie bym się pościgał ale wszystko zależy od wolnego czasu, którego posiadania poza weekendem nie mogę określić. ;)