Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Rodia - 07-06-2010

A w ogóle to Lyncha w filmie zamiast jakiegoś Jamie Foxxa powinien zagrać ten pan:

[Obrazek: Kevin%20Gage%20-%20James%20Seth%20Lynch.JPG]


- piXi - 13-06-2010

Parę newsowych filmików z E3:

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-potc-armada/101192


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sszB-PtswOs[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oZ6pNMMT8ZQ[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i5gRJ6dFSsM[/youtube]


- Luis Cyfer - 13-06-2010

Dead Space 2 wyglada pysznie. Nie moge sie doczekac. Jedynka byla znakomita


- Danus - 13-06-2010

Killzone 3 zapowiada się znakomicie. Super wygląda teatr działań, oraz dekapitowanie wrogów własnoręcznie. Jeszcze dołożymy do tego wykorzystanie PS Move i będzie świetna zabawa.
Kurde gram teraz z pierwszego Uncharted. Gra jest niesamowita. Jest tym czym powianiem być czwarty Indiana. Spielberg i Lucas powinni się uczyć pisania fabuły od gości z Naughty Dog.


- mroziek - 13-06-2010

Heavy Rain - najbardziej wciągająca, mroczna, porażająca klimatem gra w jaką było mi dane grać. Niesamowicie zżyłem się z bohaterami gry, z boku grając ma się wrażenie że ogląda się jakiś genialny film. Gra mi kilka zakończeń które są następstwami decyzji które podejmujemy. Moje wbiło mnie bardziej w fotel niż te z film Siedem.

Jutro zacznę grę od nowa, będę podejmował inne decyzje. Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS3!


- Rodia - 13-06-2010

Ta gra ma ponoć kilka legendarnych dziur scenariuszowych (legendarnych bo wszyscy o nich mówią, a nikt nie określa dokładnie gdzie występują bo nie chce psuć fabuły tym co jeszcze nie grali :P), zauważyłeś je? Bo one podobno są dość znaczne nawet. Jeśli tak to potwierdź i opisz, tylko pamiętaj o odpowiednim tagu, bo ja też jeszcze nie grałem :P


- Danus - 13-06-2010

Rodia napisał(a):dziur scenariuszowych
To nie są dziury scenariuszowe tylko celowo twórcy gry wycieli pewne momenty by je potem sprzedawać w płatnych DLC:)


- Rodia - 13-06-2010

Chuje.


- Glut - 14-06-2010

Ktoś gra w Leauge Of Legends? Gierka wygląda trochę jak kolorowo - kreskówkowy rzyg, ale to najlepsza darmowa sieciówka od czasu Quake Live. Trudno mi tak naprawdę opisać na czym to wszystko polega, ale to taka mieszanina RTSa, RPGa i Tower Defense. Na zachętę - tutorial z podstawami.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=he9OackYSvw[/youtube]

Rejestrujemy się tu - http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c156d3e49551 : )


- military - 14-06-2010

Zwiastun Dead Space 2 ok, choć na siłę mroczny (gotyk w kosmosie - nie lubię).

Killzone 3 - fajne, szkoda że animacja się rwie (a może to mój odtwarzacz?). I czemu oni chodzą w tym mrozie w podkoszulkach?

Fallout NV - WTF?! Jakaś dżungla? Jasno oświetlone miasto? Atak z kosmosu? Bardziej odejść od kanonu się nie dało.

W ogóle zszokowała mnie informacja, ze Fallouty wyszły jakie wyszły... przypadkiem. Twórcy chcieli żeby w postapokaliptycznym świecie była bujna roślinność i dużo kolorów, ale ograniczenia sprzętowe im nie pozwoliły - więc ten czadowy klimat pustyni, syfu i apokalipsy to PRZYPADEK. Co zresztą widać po screenach z tego robiącego się Fallout MMO (rzyg jak mało co). No cóż, może to i dobrze, że Bethesda zabrała się za F3... Mogło być o wiele gorzej.


- Hitch - 14-06-2010

military napisał(a):Twórcy chcieli żeby w postapokaliptycznym świecie była bujna roślinność i dużo kolorów
Bzdura do kwadratu. Bo jak niby bujną roślinność nazwać "Wasteland" (którego z resztą są kontynuacją poniekąd)? "Fallouty od pierwszego pomysłu były ściśle osadzone w pustynno-madmaxowym klimacie. To Bethesda na dokładkę teraz z Obsidianem chcą koniecznie zarżnąć tę markę.


- Khet - 14-06-2010

Obsidian ma przy New Vegas wolną rękę. Niestety, twórcy oryginalnych Falloutów udowodnili już nie raz, że nie potrafią programować, przez co układają grę z gotowych klocków dostarczonych przez Bethesdę. Efekt? Fallout 3 do kwadratu.

Tu jednak małe sprostowanie z mojej strony - uwielbiam F3 i czepianie się go uważam już za skrajne fanbojostwo. Nie widzę też żadnej zbrodni w nieco bardziej kolorowym świecie - po premierze F3 masa ludu (w tym fani pierwszych dwóch odsłon) narzekali, że jest zbyt szaro, zbyt buro, zbyt jednolicie. O ile dobrze pamiętam, to nawet na tym forum ktoś się wykłócał o nierealistycznie żółty kolor nieba :P

Jeśli dialogi i poziom trudności będą utrzymane na takim poziomie, jaki obiecuje Obsidian, to ja w New Vegas wsiąkam i reszta mnie nie obchodzi :)


- Gal Anonim - 14-06-2010

military napisał(a):Fallout NV - WTF?! Jakaś dżungla? Jasno oświetlone miasto? Atak z kosmosu? Bardziej odejść od kanonu się nie dało.
Jakaś dżungla? - jaka dżungla? Jedno ujęcie jakiejś porośniętej jaskini, która może być cholera wie czym.
Jasno oświetlone miasto? - to Las Vegas. Fakt, mega odejście od kanonu - w końcu Nowe Reno w Fallout 2 było spowite mgłą i leżało w cieniu...
Atak z kosmosu? - masz na myśli solar cannon? Okej, mnie akurat ten pomysł średnio rusza, bo wali mnie jakie nowe bronie dodadzą. Podejrzewam, że to broń, którą będzie się wykorzystywać w jednym zadaniu i tyle.

Kto jak kto, ale twórcy Obsidian na pewno nie popsuje marki bardziej niż Bethesda.

Cytat:W ogóle zszokowała mnie informacja, ze Fallouty wyszły jakie wyszły... przypadkiem.
Nic dziwnego, bo jest kłamstwem.

Khet napisał(a):Obsidian ma przy New Vegas wolną rękę. Niestety, twórcy oryginalnych Falloutów udowodnili już nie raz, że nie potrafią programować, przez co układają grę z gotowych klocków dostarczonych przez Bethesdę. Efekt? Fallout 3 do kwadratu.
I bardzo dobrze, że układają grę z gotowych klocków. Fallout 3 jako silnik ma podstawy do zrobienia w nim rewelacyjnego RPG, co zresztą udowadniają liczne modyfikacje tworzone przez fanów i sprawiające, że ta gra jest grywalna. Problemem F3 było to, że był robiony prawdopodobnie - takie chodzą plotki - przez kompletnych debili i nie dość, że jest w środku pusty to merytorycznie nijaki i infantylny. Obsidian to ludzie z głową, którzy programować nie potrafią dobrze, ale piszą dobre RPG. Zwiastun Fallout New Vegas cierpi na tą samą dolegliwość, na którą cierpiały zwiastuny Alpha Protocol: pokazać walkę, broń, walkę, strzelanie, walkę, wybuch, broń, walkę, strzelanie, broń, wybuch, wybuch, a cały fun w ostatecznej grze wynika nie z walki, broni, strzelania i wybuchów, a z dialogów, fabuły i możliwości wyboru, których nie da się aż tak atrakcyjnie zaprezentować w 1-2 minutowym zwiastunie, jak rozpierdzielu przy użyciu słonecznego działa.


- Khet - 14-06-2010

Cytat:. Fallout 3 jako silnik ma podstawy do zrobienia w nim rewelacyjnego RPG
I to też miałem na myśli pisząc, że reszta mi wisi :) O ogólny poziom gry się nie obawiam i liczę na spełnienie obietnic o porządnej historii, dobrze rozpisanych dialogach i odpowiednio survivalowym poziomie trudności.

Co do tej rzekomej merytorycznej pustki F3 - nie zgadzam się. Bethesda świetnie sobie poradziła z zarysowaniem świata i całego tła. Siła F3 tkwi imo w questach pobocznych, notatkach i audiologach znajdowanych w zakurzonych budynkach, barakach etc; wszystkich historiach opowiadanych gdzieś tam poza główną linią fabularną, która - i tu akurat przyznaję rację - jest do dupy :P


- mroziek - 14-06-2010

Rodia napisał(a):Ta gra ma ponoć kilka legendarnych dziur scenariuszowych (legendarnych bo wszyscy o nich mówią, a nikt nie określa dokładnie gdzie występują bo nie chce psuć fabuły tym co jeszcze nie grali :P), zauważyłeś je?

Ja tam niczego nie zauważyłem, tzn. sama gra jest zrobiona tak żeby wszystkiego nie zdradzać aż do końca i o to chyba w tym chodzi nie? Na forum hdtv.com.pl wszyscy w sumie chwalą fabułę i twierdzą że gra znacznie zyskuje przy kolejnych przejściach, kiedy to podejmujemy inne, mniej czy bardziej nam bliskie decyzje. Przeczytałem z 2 zakończenia innych graczy i już wiem że wrócę do tej gry szybciej niż myślałem. Wszystkim wstrzymującym się przed zagraniem, zakupem szczerze polecam ten tytuł.


- military - 14-06-2010

mroziek napisał(a):Ja tam niczego nie zauważyłem

http://www.gamesradar.com/f/heavy-rains-big-plot-holes/a-20100224105436979020


- Glut - 15-06-2010

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-call-of/101262 - Znów Eminem w Call of Duty.


- Gal Anonim - 15-06-2010

Szkoda, że taki cienki.


- Glut - 15-06-2010

No kawałek dość przeciętniacki, mieli do wyboru miliard tracków z większym pierdolnięciem.


- Mierzwiak - 15-06-2010

Ależ fajnie się prezentuje Xbox 360 Slim.

http://www.allgamesbeta.info/2010/06/new-xbox-360-shipping-today-for-299.html

Natal to teraz Kinect. Bleh, pierwsza nazwa zdecydowanie fajniejsza.