![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Rodia - 07-06-2010 A w ogóle to Lyncha w filmie zamiast jakiegoś Jamie Foxxa powinien zagrać ten pan: - piXi - 13-06-2010 Parę newsowych filmików z E3: http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-potc-armada/101192 [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sszB-PtswOs[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oZ6pNMMT8ZQ[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i5gRJ6dFSsM[/youtube] - Luis Cyfer - 13-06-2010 Dead Space 2 wyglada pysznie. Nie moge sie doczekac. Jedynka byla znakomita - Danus - 13-06-2010 Killzone 3 zapowiada się znakomicie. Super wygląda teatr działań, oraz dekapitowanie wrogów własnoręcznie. Jeszcze dołożymy do tego wykorzystanie PS Move i będzie świetna zabawa. Kurde gram teraz z pierwszego Uncharted. Gra jest niesamowita. Jest tym czym powianiem być czwarty Indiana. Spielberg i Lucas powinni się uczyć pisania fabuły od gości z Naughty Dog. - mroziek - 13-06-2010 Heavy Rain - najbardziej wciągająca, mroczna, porażająca klimatem gra w jaką było mi dane grać. Niesamowicie zżyłem się z bohaterami gry, z boku grając ma się wrażenie że ogląda się jakiś genialny film. Gra mi kilka zakończeń które są następstwami decyzji które podejmujemy. Moje wbiło mnie bardziej w fotel niż te z film Siedem. Jutro zacznę grę od nowa, będę podejmował inne decyzje. Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy PS3! - Rodia - 13-06-2010 Ta gra ma ponoć kilka legendarnych dziur scenariuszowych (legendarnych bo wszyscy o nich mówią, a nikt nie określa dokładnie gdzie występują bo nie chce psuć fabuły tym co jeszcze nie grali :P), zauważyłeś je? Bo one podobno są dość znaczne nawet. Jeśli tak to potwierdź i opisz, tylko pamiętaj o odpowiednim tagu, bo ja też jeszcze nie grałem :P - Danus - 13-06-2010 Rodia napisał(a):dziur scenariuszowychTo nie są dziury scenariuszowe tylko celowo twórcy gry wycieli pewne momenty by je potem sprzedawać w płatnych DLC:) - Rodia - 13-06-2010 Chuje. - Glut - 14-06-2010 Ktoś gra w Leauge Of Legends? Gierka wygląda trochę jak kolorowo - kreskówkowy rzyg, ale to najlepsza darmowa sieciówka od czasu Quake Live. Trudno mi tak naprawdę opisać na czym to wszystko polega, ale to taka mieszanina RTSa, RPGa i Tower Defense. Na zachętę - tutorial z podstawami. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=he9OackYSvw[/youtube] Rejestrujemy się tu - http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c156d3e49551 : ) - military - 14-06-2010 Zwiastun Dead Space 2 ok, choć na siłę mroczny (gotyk w kosmosie - nie lubię). Killzone 3 - fajne, szkoda że animacja się rwie (a może to mój odtwarzacz?). I czemu oni chodzą w tym mrozie w podkoszulkach? Fallout NV - WTF?! Jakaś dżungla? Jasno oświetlone miasto? Atak z kosmosu? Bardziej odejść od kanonu się nie dało. W ogóle zszokowała mnie informacja, ze Fallouty wyszły jakie wyszły... przypadkiem. Twórcy chcieli żeby w postapokaliptycznym świecie była bujna roślinność i dużo kolorów, ale ograniczenia sprzętowe im nie pozwoliły - więc ten czadowy klimat pustyni, syfu i apokalipsy to PRZYPADEK. Co zresztą widać po screenach z tego robiącego się Fallout MMO (rzyg jak mało co). No cóż, może to i dobrze, że Bethesda zabrała się za F3... Mogło być o wiele gorzej. - Hitch - 14-06-2010 military napisał(a):Twórcy chcieli żeby w postapokaliptycznym świecie była bujna roślinność i dużo kolorówBzdura do kwadratu. Bo jak niby bujną roślinność nazwać "Wasteland" (którego z resztą są kontynuacją poniekąd)? "Fallouty od pierwszego pomysłu były ściśle osadzone w pustynno-madmaxowym klimacie. To Bethesda na dokładkę teraz z Obsidianem chcą koniecznie zarżnąć tę markę. - Khet - 14-06-2010 Obsidian ma przy New Vegas wolną rękę. Niestety, twórcy oryginalnych Falloutów udowodnili już nie raz, że nie potrafią programować, przez co układają grę z gotowych klocków dostarczonych przez Bethesdę. Efekt? Fallout 3 do kwadratu. Tu jednak małe sprostowanie z mojej strony - uwielbiam F3 i czepianie się go uważam już za skrajne fanbojostwo. Nie widzę też żadnej zbrodni w nieco bardziej kolorowym świecie - po premierze F3 masa ludu (w tym fani pierwszych dwóch odsłon) narzekali, że jest zbyt szaro, zbyt buro, zbyt jednolicie. O ile dobrze pamiętam, to nawet na tym forum ktoś się wykłócał o nierealistycznie żółty kolor nieba :P Jeśli dialogi i poziom trudności będą utrzymane na takim poziomie, jaki obiecuje Obsidian, to ja w New Vegas wsiąkam i reszta mnie nie obchodzi :) - Gal Anonim - 14-06-2010 military napisał(a):Fallout NV - WTF?! Jakaś dżungla? Jasno oświetlone miasto? Atak z kosmosu? Bardziej odejść od kanonu się nie dało.Jakaś dżungla? - jaka dżungla? Jedno ujęcie jakiejś porośniętej jaskini, która może być cholera wie czym. Jasno oświetlone miasto? - to Las Vegas. Fakt, mega odejście od kanonu - w końcu Nowe Reno w Fallout 2 było spowite mgłą i leżało w cieniu... Atak z kosmosu? - masz na myśli solar cannon? Okej, mnie akurat ten pomysł średnio rusza, bo wali mnie jakie nowe bronie dodadzą. Podejrzewam, że to broń, którą będzie się wykorzystywać w jednym zadaniu i tyle. Kto jak kto, ale twórcy Obsidian na pewno nie popsuje marki bardziej niż Bethesda. Cytat:W ogóle zszokowała mnie informacja, ze Fallouty wyszły jakie wyszły... przypadkiem.Nic dziwnego, bo jest kłamstwem. Khet napisał(a):Obsidian ma przy New Vegas wolną rękę. Niestety, twórcy oryginalnych Falloutów udowodnili już nie raz, że nie potrafią programować, przez co układają grę z gotowych klocków dostarczonych przez Bethesdę. Efekt? Fallout 3 do kwadratu.I bardzo dobrze, że układają grę z gotowych klocków. Fallout 3 jako silnik ma podstawy do zrobienia w nim rewelacyjnego RPG, co zresztą udowadniają liczne modyfikacje tworzone przez fanów i sprawiające, że ta gra jest grywalna. Problemem F3 było to, że był robiony prawdopodobnie - takie chodzą plotki - przez kompletnych debili i nie dość, że jest w środku pusty to merytorycznie nijaki i infantylny. Obsidian to ludzie z głową, którzy programować nie potrafią dobrze, ale piszą dobre RPG. Zwiastun Fallout New Vegas cierpi na tą samą dolegliwość, na którą cierpiały zwiastuny Alpha Protocol: pokazać walkę, broń, walkę, strzelanie, walkę, wybuch, broń, walkę, strzelanie, broń, wybuch, wybuch, a cały fun w ostatecznej grze wynika nie z walki, broni, strzelania i wybuchów, a z dialogów, fabuły i możliwości wyboru, których nie da się aż tak atrakcyjnie zaprezentować w 1-2 minutowym zwiastunie, jak rozpierdzielu przy użyciu słonecznego działa. - Khet - 14-06-2010 Cytat:. Fallout 3 jako silnik ma podstawy do zrobienia w nim rewelacyjnego RPGI to też miałem na myśli pisząc, że reszta mi wisi :) O ogólny poziom gry się nie obawiam i liczę na spełnienie obietnic o porządnej historii, dobrze rozpisanych dialogach i odpowiednio survivalowym poziomie trudności. Co do tej rzekomej merytorycznej pustki F3 - nie zgadzam się. Bethesda świetnie sobie poradziła z zarysowaniem świata i całego tła. Siła F3 tkwi imo w questach pobocznych, notatkach i audiologach znajdowanych w zakurzonych budynkach, barakach etc; wszystkich historiach opowiadanych gdzieś tam poza główną linią fabularną, która - i tu akurat przyznaję rację - jest do dupy :P - mroziek - 14-06-2010 Rodia napisał(a):Ta gra ma ponoć kilka legendarnych dziur scenariuszowych (legendarnych bo wszyscy o nich mówią, a nikt nie określa dokładnie gdzie występują bo nie chce psuć fabuły tym co jeszcze nie grali :P), zauważyłeś je? Ja tam niczego nie zauważyłem, tzn. sama gra jest zrobiona tak żeby wszystkiego nie zdradzać aż do końca i o to chyba w tym chodzi nie? Na forum hdtv.com.pl wszyscy w sumie chwalą fabułę i twierdzą że gra znacznie zyskuje przy kolejnych przejściach, kiedy to podejmujemy inne, mniej czy bardziej nam bliskie decyzje. Przeczytałem z 2 zakończenia innych graczy i już wiem że wrócę do tej gry szybciej niż myślałem. Wszystkim wstrzymującym się przed zagraniem, zakupem szczerze polecam ten tytuł. - military - 14-06-2010 mroziek napisał(a):Ja tam niczego nie zauważyłem http://www.gamesradar.com/f/heavy-rains-big-plot-holes/a-20100224105436979020 - Glut - 15-06-2010 http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-call-of/101262 - Znów Eminem w Call of Duty. - Gal Anonim - 15-06-2010 Szkoda, że taki cienki. - Glut - 15-06-2010 No kawałek dość przeciętniacki, mieli do wyboru miliard tracków z większym pierdolnięciem. - Mierzwiak - 15-06-2010 Ależ fajnie się prezentuje Xbox 360 Slim. http://www.allgamesbeta.info/2010/06/new-xbox-360-shipping-today-for-299.html Natal to teraz Kinect. Bleh, pierwsza nazwa zdecydowanie fajniejsza. |